معرفی انواع چرخ گوشت صنعتی سایز 12

allscalee

New Member
چرخ گوشت سایز 12 در گروه چرخ گوشت نیمه صنعتی قرار میگیرد که با دو کاربری خانگی و صنعتی تولید شده است. این نوع چرخ گوشت جهت استفاده در منازل و یا کسب و کارهایی که از حجم کاری پایین برخوردار هستند توصیه میشود. یعنی هم برای مصارف خانگی قابل استفاده است و هم برای مصارف صنعتی. بدین منظور که برای جوابدهی به حجم کاری پایین مناسب بوده و برای اماکنی قابلیت استفاده را دارد که کوچک هستند و در روز نیاز به ارائه بازدهی بالایی از گوشت قرمز چرخ کرده را ندارند همانند سوپر مارکت ها، رستوران های کوچک، خرده فروشی ها و … .

fimar-meat-grinder.jpg

طراحی رومیزی این دستگاه در کنار وزن سبک آن استفاده را برای انواع محیط های صنعتی مناسب قرار می دهد، به طوریکه با قرار دادن آن بر روی میز پیشخوان فروشگاه می توانید نهایت استفاده را از این محصولات ببرید.
اگر به دنبال یک چرخ گوشت خوب برای استفاده در ظرفیت کم هستید، چرخ گوشت تیغه 12 انتخاب ایده آلی خواهد بود. فراموش نکنید که این نمونه از دستگاه های جرخ گیری گوشت برای مصارف خانگی نیز بهترین انتخاب خواهند بود چرا که دارای موتوری پرقدرت بوده و می توانند به نسبت مدل های خانگی بهترین عملکرد را برای شما پدید آورند. در بالا 5 مدل از این دستگاه ها نام برده شده که می توانید مطابق با نیاز خود هر کدام را که مطابق سلیقه و نظر شماست، انتخاب نمایید.

می توانید تنوعی از این دستگاه ها را در برند های الکتروکار، فیمار و براکس مشاهده نمایید. ما در این وب سایت شما را با انواع این محصول و ویژگی های آن آشنا میکنیم. برای خرید و یا راهنمایی بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید. در فروشگاه آل اسکیل علاوه بر خرید آنلاین، امکان خرید حضوری نیز امکان پذیر شده است. جهت نیاز به دریافت مشاوره از کارشناسان، با ما در تماس باشید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا