معرفي پروژه نارنج ترنج (آخرين کار بنده)

نظر کلی شما در مورد این کار چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    26

NARANJTORANJ

Well-Known Member
با سلام
حدودا 3 ماه بود که مشغول به ساخت يک تولز تبليغاتي بودم که بلخره تموم شد. که البته خداييش 3 ماه براي اين کار خيلي زياده که من عامل اين مدت زمان رو ( وسواس و ايرادات زياد اين کار ميدونم)
to_take_umbrage.gif

از اونجايي که بنده تمام پيشرفت در مولتي مديا رو مديون بچه هاي مجيدآنلاين ميدونم فکر ميکنم بهترين جا براي نظر خواهي در مورد اين کارم همين جا باشه

اي کاش اون بالا يک تاپيک قرار ميدادن واسه آخرين کارهاي بچه ها هر کس که مايل بود آخرين کارش رو توي اون تاپيک معرفي ميکرد و ..... (قابل توجه مديران)

امکانات تولز نارنج ترنج
تقويم شمسي
مديا پلير (تقريبا کامل)
بيش از 100 نرم افزار با توضيحات کامل فارسي
با راهنماي نصب

قابليت تشخيص آب و هوا،دما،
شارژ لپ تاب با انرژي خورشيدي :green:
و هزاران امکانات ديگر..(در خواب)
whistle2.gif

جا داره از دوست هاي خوبم که در اين کار منو راهنماي کردن تشکر کنم splinter cell و SilverLight
drinks.gif

مخصوصا اميد جان که حسابي شرمندش شديم که اگر رهنمايي هاي اميد نبود فکر کنم هنوز سر درگم مشکلات
اين کار بودم

=====
نرم افزار هاي استفاده شده:
photoshop ,CorelDraw , Flash SC3 , SWF Quicker ,maryam ,multimedia builder ,
s2cdhd59n7rucskg49s.jpg

e3smsg2sjfb0v3zgijyg.jpg

2 تا فايل گزاشتم يکي با لوگين و بدون لوگين که احتلاف حجم
با لوگين 6.240kb
بدون لوگين 3.160
که البته لوگين کار خواصي انجام نميده فقط براي سيستم هايي که فلش نصب نيست موقتا v10 رو براي لود فلش نصب ميکنه چون که فلش به کار برده در تولز v9 هست همچين با فلش بيلدر سازگار نيست

Tools and login
http://www.4shared.com/file/217176106/47a829ed/Tools_and_login.html]Tools and login.rar

Tools only
http://www.4shared.com/file/217180122/d5c8477b/Tools_only.html]Tools only.rar

اين هم واسه اون هاي که کماکان از اينترنت زغالي رنج ميبرند
tools البته فقط

لطفا اگر لينک ها مشکل داشت خبر بديد

پیوست ها

• tools only.part1.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 706
  • tools only.part2.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 586
  • tools only.part3.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 589
  • tools only.part4.rar
    95.1 کیلوبایت · بازدیدها: 405
آخرین ویرایش:

wild-man

Member
سلام کارت خیلی قشنگه فقط رنگ بندیش خیلی خنکه (منظورم cool) اون رن طلاییش زیادیه البته به نظر من. یادش بخیر فکر کنم اخرین پروژه مالتی مدیام 2 سال پیش بود یه نرم افزار کمک اموزشی بود.
دوست عزیز اگه وقت کردی به این لینکهم یه سری بزن و نظر هم بده درمورد استاد شجریانه

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=924004#post924004

Ehssan_it

Well-Known Member
خیلی جالب شده مخصوصا افکت های مربوط به دکمه های نصب برنامه فکر کنم استفاده کاربردی و مناسب از move to باشه؟!

محیط ظاهری اولیه هم خیلی جالب شده خودم بار اول با دیدن محیطش شوکه شدم فکر کنم بار اولی هست که از این جور رنگا برای صفحه ی اول میبینم چون این رنگها یه خورده چشم زنندست علاوه بر اینکه این نوع طلائی نشان برتری هم میده.

چیزی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که شما برای هر دکمه 3 حالت تعریف کردین ( چون حالت fafe in به صورت پیش فرض که نیست باید دو دکمه داشت و کد ها رو برای این دو دکمه تعریف کرد؟)

چند درخواست :
فلش بالائی با چه برنامه ای ساخته شده؟
اگه میشه یکی از این دکمه ها رو برامون بزار ین ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
خیلی جالب شده مخصوصا افکت های مربوط به دکمه های نصب برنامه فکر کنم استفاده کاربردی و مناسب از move to باشه؟!

محیط ظاهری اولیه هم خیلی جالب شده خودم بار اول با دیدن محیطش شوکه شدم فکر کنم بار اولی هست که از این جور رنگا برای صفحه ی اول میبینم چون این رنگها یه خورده چشم زنندست علاوه بر اینکه این نوع طلائی نشان برتری هم میده.

چیزی که ذهن من رو مشغول کرده اینه که شما برای هر دکمه 3 حالت تعریف کردین ( چون حالت fafe in به صورت پیش فرض که نیست باید دو دکمه داشت و کد ها رو برای این دو دکمه تعریف کرد؟)

چند درخواست :
فلش بالائی با چه برنامه ای ساخته شده؟
اگه میشه یکی از این دکمه ها رو برامون بزار ین ممنون میشم.

سلام

این فلش رو با ترکیب Flash SC3 , SWF Quicker ساختم

این هم مثال برای این دکمه ها
خیلی سادست ببینی همچی دستگیرت میشه

پیوست ها

• button fade.rar
    5.8 کیلوبایت · بازدیدها: 294

NARANJTORANJ

Well-Known Member
ایده خوبی بود یادم باشه ادت کنم ممکنه یه همکاری کوچولو با هم بزنیم

نظرلطف شماست با کمال میل

میشه از برنامه هاش استفاده کرد؟
اگه میشه چرا من نمیتونم؟

نه دوست من این فقط اتوران برنامه هست و کل برنامه شامل یک دی وی دی میشه
اگر مایل هستی میتونی پیام خصوصی آدرس بدی واست پستش میکنم

OMiD

Well-Known Member
سلام، من که از مدتها پیش پروژه تون رو دیده بودم و نظر مثبت خودم رو هم اعلام کرده بدم، ولی واقعا جای خسته نباشید مجدد داره، در ضمن این تلاش شما بود که به نتیجه رسید، من هم اگه چیزی رو بهتون گوشزد میکردم به خاطر این بود که میدونستم پشتکارتون بی نظیره، امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید.

(PejMan Chatrrooz (OMiD

iran400

New Member
اسلايد شو

در هنگام نمايش نرم افزارها پنجره ليست رو به پايين و بالا ميبره و خيلي نظرم و جلب كرد از چي استفاده كردين
با تشكر

Ehssan_it

Well-Known Member
در هنگام نمايش نرم افزارها پنجره ليست رو به پايين و بالا ميبره و خيلي نظرم و جلب كرد از چي استفاده كردين
با تشكر

اون قسمت نرم افزرا ها یک پروژه embed شدست که همچین افکتی بهش داده شده ( از طریق move to لیست اولی رو پائین فرستادن بعد لیست دوم رو بالا میاره)
البته فکر کنم اصول کلیش همین باشه تو جزئیات فرق کنه شاید

NARANJTORANJ

Well-Known Member
با تشكر

سلام دوست من
همون طور که دوست خوبم گفتن از همین کد استفاده شده(move to )
و برای تکرار این فرمان از یک فرمان حلقه ساده استفاده شده و با کلیک اول پروژه که گروپ شده با کد move to بالا
و با فرمان بعد گروپ بعدی که پایین هست و هیدن، شومیشه و بالا میاد

البته جالبه که بدونین با تمام لطفی که دوستان نسبت به بنده و این پروژه دارند.

این پروژه در آخر کار دلبخواه بنده نشد.
to_take_umbrage.gif

salehi.sajad

New Member
دراخواست

با سلام خدمت شما دوست گرامی
امیدوارم حالت خوب باشه
یک درخواست ازت داشتم
می خواستم فایل exe نشده پروزه نارنج و ترنج را برام بزاری که بتونم دانلود کنم(همون فایل برای mmb)
آخه منم تو دانشگاه درس MMb دارم و باید یک پروزه بسازم و تحویل بدم
میخوام از کدهای پروژه تو استفاده کنم
مرسی دوست عزیز
http://www.elaerning-it.blogfa.com
یه سرم اینجا بزن

ghazallive

New Member
البته خیلی خوب شده و آفرین ولی من نمیدونم با Sothink SWF Quicker چی ساختید واسش چون همه این کارا رو میشه تو خوده فلش کرد

moalla

Member
سلام خدمت آقای فراتکنوی عزیز و بقیه دوستان
راستش من گفتم پروژه اخرم رو بذارم دوستان نظر بدن. چون قراره تا یه ماه دیگه یکسری اصلاحات روش انجام بدم و دوباره برای تکثیر مجدد بفرستم. این کار با نام آیینه روشن به مناسب سالگرد فوت آیه الله بهجت از طرف دفتر ایشون ماه گذشته پخش شد. حدود یک هفته و نیم و روزی حدود 4 ساعت وقت گرفت. برای گذاشتنش اینجا از خیلی جاهاش زدم و تقریبا یه منوی نصفه نیمه کاره باقی موند. همون منوها هم مجبور شدم با کلی پایین آوردن کیفیت قرار بدم. حتی فونتها رو هم برداشتم که باز حجم کم بشه. یه چیزی حدود دو مگابایت شد. هر چند پایین آوردن کیفیت خیلی تو ذوق میزنه اما از دوستان میخوام که بدون در نظر گرفتن این مساله نسبت به طراحی کل کار نظر بدن.
لینک دانلود:
http://rapidshare.com/files/399386163/final.rar.html

توی قسمت نگارخانه بخش عکس گزینه زیارت کار میکنه
البته این نکته رو هم پیشاپیش بگم که حدود 80درصد کار رو با فلش کار کردم و 20 درصدی رو با بیلدر کار کردم

یه معذرت خواهی کوچولو از فراتکنو از اینکه دست و رو نشسته اومدم توی تاپیکشون. دیگه گفتم یه تاپیک مجزا نشه

آخرین ویرایش:

asirap

Member
خسته نباشید برنامه خوبی شده بود
فقط یه مساله این وسط بیلدر نقشش اون دکمه خروجه بود؟! :wink:

خوب دیگه همشو با فلش درست میکردید!

moalla

Member
خودمم الان ظاهرش رو نگاه میکنم همش فلش میبینم اما خوب خیلی قسمتها رو با بیلدر کار کردم که شاید بیشتر از 20 درصد بشه.
به دوستان هم پیشنهاد میکنم بیشتر روی منوهای فلش کار کنن. هم مشتری رو بیشتر جذب میکنه و هم خیلی سریعتر میشه طراحیش کرد(به نسبت زمانی که طراحی همون منو توی خود بیلدر و بدون استفاده از فلش زمان میگیره)

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام خدمت آقای فراتکنوی عزیز و بقیه دوستان
راستش من گفتم پروژه اخرم رو بذارم دوستان نظر بدن. چون قراره تا یه ماه دیگه یکسری اصلاحات روش انجام بدم و دوباره برای تکثیر مجدد بفرستم. این کار با نام آیینه روشن به مناسب سالگرد فوت آیه الله بهجت از طرف دفتر ایشون ماه گذشته پخش شد. حدود یک هفته و نیم و روزی حدود 4 ساعت وقت گرفت. برای گذاشتنش اینجا از خیلی جاهاش زدم و تقریبا یه منوی نصفه نیمه کاره باقی موند. همون منوها هم مجبور شدم با کلی پایین آوردن کیفیت قرار بدم. حتی فونتها رو هم برداشتم که باز حجم کم بشه. یه چیزی حدود دو مگابایت شد. هر چند پایین آوردن کیفیت خیلی تو ذوق میزنه اما از دوستان میخوام که بدون در نظر گرفتن این مساله نسبت به طراحی کل کار نظر بدن.
لینک دانلود:
http://rapidshare.com/files/399386163/final.rar.html

توی قسمت نگارخانه بخش عکس گزینه زیارت کار میکنه
البته این نکته رو هم پیشاپیش بگم که حدود 80درصد کار رو با فلش کار کردم و 20 درصدی رو با بیلدر کار کردم

یه معذرت خواهی کوچولو از فراتکنو از اینکه دست و رو نشسته اومدم توی تاپیکشون. دیگه گفتم یه تاپیک مجزا نشه

سلام moalla جان

کارت خیلی عالی بود خداییش هرچی گشتم نقطه ضعفی ندیدم
در کل گرافیک ، افکت هاش به نظر من که عالیه
فقط دو تا سوال کوچولو
از چه کامپاننت هایی استفاده کردی؟
واسه این پروژه چقدری مایه گرفتی ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا