معرفي سايت براي من

Saeid Taheri

Active Member
سلام دوستان ميشه واسه من چند سايت خوب خارجي معرفي كنين
كه آموزش فلش بده به صورت تصويري باشه خيلي بهتره
با تشكر فراوان :arrow:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
نه سعيد جان كسي با شما لج نيستش.. حتما كسي جواب سوال شما رو نميدونه كه جواب نميده اگر نه همه اينجا جمع شدن كه به هم كمك كنن نه دعوا و لج بازي

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
منم با شما لج نیستم و هیچ مشکلی هم با شما نارم.فقط چون اگه قوانین سایت رو دیده باشیننمیشه در صورتی که جواب رو نمی دونیم پاسخی بدیم به همین دلیل این چنین است :!:

Saeid Taheri

Active Member
shahrokh_xp گفت:
منم با شما لج نیستم و هیچ مشکلی هم با شما نارم.فقط چون اگه قوانین سایت رو دیده باشیننمیشه در صورتی که جواب رو نمی دونیم پاسخی بدیم به همین دلیل این چنین است :!:

تشكر موضوع رو گرفتم :wink:

saman_sweden

Active Member
Saeid_Taheri گفت:
همه با من لج شدن كه جوابم رو نميدن مگه من چه كار كردم :cry:
آقا همونظور كه آقا مجيد هم گفتند كسي با شما لج نيست شما چند وقت پيش در يك پيام حصوصي از من خواسته بوديد كه چه سايتهايي را بيشتر سر ميزنم
تا اونجا كه برام امكان داشت پاسختون را دادم اين مسله شبيه اون است اگر كسي سايتي بدونه كه با خواسته شما همخواني داره طبيعي است بهتون پاسح ميده
در اين مدتي كه شما تو اين سايت بوديد و تا اين لحظه كه 258 تا پرسش و پاسخ داشته ايد 95 درصدش پرسش سوال بوده تا تا پاسخ
البته منظورم پرسيدن عيب نيست كه ناراحت شويد منظورم از 95 درصد سوالتون حداقل به 80 درصدش پاسخ داده شده و به جواب رسيده ايد
منوبگو كه تو عرض يك ماه سه تاسوال پرسيده ام كسي پاسخ درست و حسابي نداده در عوض بيشتر به سوال كنحكاو شده و كد برنامه را برفرض خواسته اند
اينه ديگه نبايد ناراحت شوم وبگم همه با من لج كرده اند اميدوارم منم به پاسخ سوالاتم برسم

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
Saeid_Taheri گفت:
آقا همونظور كه آقا مجيد هم گفتند كسي با شما لج نيست شما چند وقت پيش در يك پيام حصوصي از من خواسته بوديد كه چه سايتهايي را بيشتر سر ميزنم
تا اونجا كه برام امكان داشت پاسختون را دادم اين مسله شبيه اون است اگر كسي سايتي بدونه كه با خواسته شما همخواني داره طبيعي است بهتون پاسح ميده
در اين مدتي كه شما تو اين سايت بوديد و تا اين لحظه كه 258 تا پرسش و پاسخ داشته ايد 95 درصدش پرسش سوال بوده تا تا پاسخ
البته منظورم پرسيدن عيب نيست كه ناراحت شويد منظورم از 95 درصد سوالتون حداقل به 80 درصدش پاسخ داده شده و به جواب رسيده ايد
منوبگو كه تو عرض يك ماه سه تاسوال پرسيده ام كسي پاسخ درست و حسابي نداده در عوض بيشتر به سوال كنحكاو شده و كد برنامه را برفرض خواسته اند
اينه ديگه نبايد ناراحت شوم وبگم همه با من لج كرده اند اميدوارم منم به پاسخ سوالاتم برسم
آقا سامان شما هم ناراحت نشيد.آخه سوالات شما تخصصي تر از بقيه بوده :roll:

behsa

Member
saman_sweden گفت:
Saeid_Taheri گفت:

سامان جان معذريت ميخوام كه من دوباره پاي برهنه اومدم وسط صحبتهاتون. اما يك سوال دارم اين آماري را كه بيان كرديد ( در مورد اين دوستمون ) را از كجا آورديد؟
تو رو خدا سوء تفاهم نشه. گفتم اگر ابزاري چيزي داريد در مورد منهم اعداد و ارقام بديد چون احساس ميكنم اين اواخر تعدا سوالام خيلي زياد شده نظر شما چي هست؟ :roll:

saman_sweden

Active Member
آقا بهسا
شما اگر profile را بزنيد و بريد روي

پيدا كردن تمامي ارسالها توسط behsa

متوجه ميشويد گدوم نامه ها ارسال شده و چه پاسخي دريافت شده و ...

Saeid Taheri

Active Member
اول اينكه تشكر از راهنماي شما دوست عزيز (آقا سامان)
دوم اينكه بعضي مساپل رو نبايد همه جا مطرح كرد
اميدوارم منظور من رو فهميده باشيد
باز هم تشكر از شما به خاطر راهنماييتان
راستي لينك سوالاتتان را بدهيد
شايد ما بلد باشيم بگيم :arrow:

جدیدترین ارسال ها

بالا