معرفي دارکن هنرمند جوان (ترجمه اختصاصي براي انجمن)

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام خدمت همه ي دوستان
بنده بهرامي هستم و تصميم دارم هر از چند گاهي در مورد يكي از هنرمندان رشته ي ديجيتال پينتينگ براتون صحبت
كنم!

قبل از هر چيزي بگم براي جمع آوري و ترجمه ي اين مطالب صرف وقت و هزينه براي ترجمه ي آن شده
لطفا منبع رو ذكر كنيد !

امروز براي دوستان در مورد هنرمند محبوب خودم يعني جناب داركن(Daarken ) صحبت كنيم و يه بيوگرافي از روند كارشون
براتون ارايه بديم !

i308587_daarken-tablet.jpg

دارکن درعنفوان جوانی اش دانشجوی دانشگاه اکادمی هنردرسان فرانسیسکو بود.
بیشتر روزها در کافه یاکارگاه ، روی دفترطراحی اش چمباتمه می زد و پیکری را نقاشی میکرد تا آنجایی که او رابه عنوان جوان مهربانی که عاشق کشیدن موجودات عجیب الخلقه ( شبيه موجودات ماوراءالطبيعه با گوشهاي مثلثي شکل بودند) می شناختند.

i308607_dwarfslayer.jpg

i308589_adeadlyencounter.jpg

دارکن بعدازاینکه سه سال نسبتاطولانی راصرف طراحی موجودات عجیب الخلقه و اجرای بازیهای ویدیویی کرد بامدرک بی اف ای در زمینه ی تصاویرسنتی از" کام لوود فارغ التحصیل شد.یکی از عواملی که باعث شد دارکن کارحرفه ایی خودرادرسال 2004 اغازکند ، تلفن های ناشناسی بود که به او میشد وباعث قطع مداوم اجرای بازیهای ویدیویی اش میشد.سرانجام این مزاحمتها به پایان رسید و روزی صدایی مرموز خود را به عنوان شخصی از ویزاردز دٍ کست معرفی کرد.دارکن به محض اینکه این مطلب را شنید ، ناخوداگاه این جمله ازدهانش بیرون پریدکه مایل است برای انها کارکند.اماعبارت"توتابحال درمورداین پروژه هیچ چیزی نشنیده ایی" صدای مشتاق دارکن راقطع کرد.وبدین ترتیب دارکن خلق شیوه ی زندگی هیولاها و زامبی ها را شروع کرد و بطور تفريحي هر از گاهی به اجرای بازیهای ویدیوایی اش می پرداخت.

i308590_argath.jpg

i308591_blackfirepass.jpg

قدرتهای اجرایی واقعی بازیهای ویدیوایی اش محکی بود برای وی که توسط می تیک انترتینمنت درسال 2007 به عنوان یک هنرمندمفهومی برای "وارهمر آنلاين" دربرنامه ایی بنام "ایج او ری کونینگ" به استخدام دراید.

i308606_darksun.jpg

i308608_lichepriest.jpg

این دودلبستگی اودرتوپ عظیمی ازاعجاب ترکیب شدکه تمام روز شادمانه ان را به اطراف میغلتاند (منظورعشق وعلاقه وافری است که دارکن به موجودات عجیب الخلقه وزامبیها داشت).درحال حاضروی ، بطور تمام وقت طراحی آزاد و مستقل است و علاوه براین درشهر "هالیوود" در "گنون اسکول" او ویژال افکتز کلاسهای نقاشی دیجیتال را تدریس و همچون گذشته اوقاتش راصرف خلق هیولاها وزامبیزها میکند البته نسبت به قبل به اجرای بازیهای ویدیویی اش بیشترمی پردازد.

i308609_marchofthedamned.jpg

i308610_omensofwar.jpg

و در آخر يك wip از كار اين هنرمند :

Vore-Cover-03-300x300.jpg

Vore-Cover-04-300x300.jpg

Vore-Cover-07-300x300.jpg

gravehammer_by_daarken-300x300.jpg

محقق و مترجم :بهرامي-فروغ مهريان

:::لطفا براي كپي مطالب در سايت يا وبلاگ اسم سايت و مترجم رو حتما درج كنيد::::

MOSTAFA

کاربر فعال
مرسی گیلاس جان خیلی مفید و خوب بود خسته نباشید
من قبلا کار هاشو دیده بودم ولی شناختی ازش نداشتم
آموزش ویدیویی ندارن که بشه دانلود کرد؟من به این سبک علاقه دارم میخوام ببینم اگه آموزش داره
استفاده کنیم:دی
بازم مرسی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا