معرفي برترين ديتا سنترهاي دنيا

ببخشید فكر كنم این مورد را باید توی فروم و بورد های سیاسی مطرح كنید:wink:

salmanclever

Well-Known Member
آقایون چه می فهمند دیتا سنتر چیه
چون که هیچی بارشون نیست چشم بسته یک تصمیمی می گیرند و دیگر قضایا هم باید تحت تاثیر قرار بگیرند
و ما هم چاره ای نداریم باید بسوزیمو بسازیم

loo3ian

Member
سلام
یعنی سیاست جای بخصوصی داره ؟
مثل حوضه ( ض ) المیه ( الف ) غم ( غ ) ؟
که سرمون زیر آب بشه ؟
گر چه خیالی نیست .
چو ایران نباشد تن من مباد ...

irlogo

Active Member
ما 4 سال است که 8 سروراز
Gnax.net
سرویس لینوکس و ویندوز پیشرفته و استاندارد می گیریم

با ایرانی ها خیلی روابت خوبی ندارند ولی سرویس های توپی دارند
نه زیاد پول می گیرند نه کم !

mrysoft

Banned
هاست با قیمت مناسب اگه دنبالشی بیا

سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

Farhad3614

Member
با سلام.
""خدمت دوستی که فرمودند با هویت غیر ایرانی هاست بگیرید ""
این کار را اگر با سرورهای آمریکایی انجام بدید بزرگترین اشتباه است چراکه سرورهای حرفه ای و در کل همه سرورها دارن این قانون را رعایت میکنند تا از هویت اصلی مالک با خبر بشوند که در طول مدتی که شما سرویس میزبانی گرفته اید 90% Verify میکنند که در صورتی که هویت معتبر و قانونی نداشته باشید سریعا سایت را به حالت تعلیق در می آورند و در صورتی که مدارک شناسایی معتبر ارائه ندید کلا اکانت شما را حذف خواهند کرد و هیچ مبلغی هم برگشت داده نخواهد شد..
و این پیشنهاد شما و این کار اگر از روی اصول و به قول معروف کاربلدی انجام نشه برای مدیر آن سایت بزرگترین ریسک و خطر هستش0

mrysoft عزیز
اسم این کاره شما حتی تبلیغ هم نیست بلکه به نظر من Spam هست چون شما نه به عنوان تاپیک ها توجه میکنید که محل پست شما هست یا خیر و نه به قوانین احترام میگذارید.
پس اگر پستهای شما حذف میشود نباید ناراحت بشید.

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
قرار بود دیتاسنتر معرفی کنیم نه ریسلر هاستینگ یا ریسلر سرور !!!

irlogo

Active Member
بچه ها نظرتون در مورد Iweb چیه؟
کی از ای وب سرویس گرفته؟

m_maj2004

Member
دوستان مواظب باشن!
الان دیتاسنتر Layeredtech بد جوری گیر داده!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا