مطالعات ترمینال یا فرودگاه

nitroxy

Member
دوستان عزیز سلام .
پروژه پایان ناه من ترمیال یا همون پایانه بین شهری هست .
می خواستم ببینم کسی راجع به مطالعات اولیه و ضوابط و استانداردهای این موضوع مطلبی یا سایت خوبی یا هر چیزی مع به درد بخوره داره ؟؟؟:-?
ممنون میشم راهنمایی کنین . با سپاس از همگی :rose::rose:

avazkhan

Active Member
سلام مهندس اتفاقا موضوع پایان نامه من هم ترمیناله مطالعات هم زیاد دارم فقط حجمشون بالاس و تو آپلود کردن با مشکل مواجه میشه اگه خواستی ایمیل بده برات بفرستم ضمنا تو هم اگه چیز به درد بخوری داری دریغ نکن

avazkhan

Active Member
بازم سلام دوست من/ یه سری مطالعات کامل تر پیدا کردم که به نظرم کار از ایمیل کردن هم گذشته چون حجمشون خیلی زیاد شده اما حسابی کارتو راه میندازه تنها راهی که میتونم دستت برسونم اینه که برات پست کنم اگه خواستی آدرس و کدپستی خونتون رو برام میل کن تا برات پیشتاز کنم این ایمیل منه .................فقط یه چیزی هر وقت آدرس رو ایمیل کردی تو همین تاپیک یه خبر به من بده که برم ایمیلم رو ببینم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DIMO

Active Member
avazkhan قرار دادن ایمیل به صورت مستقیم در پست خلاف قوانینه...
برای ارسال ایمیل و ارتباطات فی ما بین از پیغام خصوصی استفاده کنید...

masoud007

Member
سلام..کاش میشد اینجا قرار میدادین تا همه استفاده کنن ...
بخدا ثواب داره ..
مرسی

avazkhan

Active Member
سلام..کاش میشد اینجا قرار میدادین تا همه استفاده کنن ...
بخدا ثواب داره ..
مرسی
سلام دوست من به خدا منم نیتم خیره....خیلی دوست دارم این فایها رو یه جوری دست دوستان برسونم ولی افسوس و صد افسوس که محدودیت آپلود دارم....همشون باهم 125 مگ حجم دارن که نمیشه از هیچکدوم صرف نظر کرد چون مطمئنم که اگه اینارو بخونید به راحتی میتونید یه ترمینال لوکس طراحی کنید...حالا اگر راهی به نظر شما میرسه بگید من همون کار رو بکنم :rose:

DIMO

Active Member
سلام دوست من به خدا منم نیتم خیره....خیلی دوست دارم این فایها رو یه جوری دست دوستان برسونم ولی افسوس و صد افسوس که محدودیت آپلود دارم....همشون باهم 125 مگ حجم دارن که نمیشه از هیچکدوم صرف نظر کرد چون مطمئنم که اگه اینارو بخونید به راحتی میتونید یه ترمینال لوکس طراحی کنید...حالا اگر راهی به نظر شما میرسه بگید من همون کار رو بکنم

به نزدیکترین کافی نت مراجعه کن و فایل هارو آپلود کن...

reza4090

New Member
درخواست کمک

سلام avazkhanمن میخاستم اگه امکانش هست ایمیلمو بدم تا اون اطلاعات معماری در مورد ترمینالو برام بفرستی......کئک بزرگی بهم خواهی کرد..ممنون چه جوری ایمیلمو بدم؟
:rose:

avazkhan

Active Member
سلام avazkhanمن میخاستم اگه امکانش هست ایمیلمو بدم تا اون اطلاعات معماری در مورد ترمینالو برام بفرستی......کئک بزرگی بهم خواهی کرد..ممنون چه جوری ایمیلمو بدم؟
:rose:
سلام دوست من از اینجا میتونی http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=165943دانلود کنی اگه نشد برو صفحه 2 تو همین تاپیک

a2a

New Member
سلام،من موضوع طرح نهایی ام ترمینال فرودگاه ست.میخواستم ببینم شما مطالعاتی در این مورد دارید؟اگر دارید که کمک بزرگی بهم میکنید

joghtayi

New Member
سلام مهندس،وقت بخیر..امکانش هست مطالعات ترمینال رو برای من هم میل بزنید؟ممنون میشم.

joghtayi

New Member
اگه بشه ایمیلم رو بذارم تا فایل ها رو دریافت کنم،کمک بزرگی به من خواهد بود.

msadaghiyani

New Member
با سلام و درود فراوان
اگه امکان داره منهم مطالعات درمورد فرودگاه نیاز دارم اگر لطف کنید و واسه منم بفرستید ممنون میشم [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا