مصاحبه با مجید علوی زاده وب مستر مجید آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aldavood

Member
مصاحبه با مجيد علوي زاده وب مستر مجيد آنلاين
http://www.asemoni.com/xoops/html/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=9&forum=6
با تشكر از آقا مجيد براي اين مصاحبه با من
منتظر مصاحبه هاي بيشتر باشيد
اگر شما هم مايل هستيد با من تماس بگيريد
[email protected]
يا در انجمن هاي سايت آسموني مطرح كنيد
منتظر شاخه گل هاي شما هستم
موفق و سبز باشيد
بدروود
:oops: :p

Salar

Active Member
این سومین یا چهارمین تاپیکی هست که شما در مورد این مصاحبه ارسال کردین...می تونین بگین دلیلتش چیه؟

saman_sweden

Active Member
تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ تبليغ

aldavood

Member
دروود دوستان عزيز كه لطف كردن زود قضات
كردن هر چي خواستن گفتن---خدمت حاج آقا سالار بايد بگم كه از من درخواست شده بود اين مصاحبه رو معرفي كنم ---3-4 بار هم نيست اين دومين بار هست --اگه آقا مجيد اينقدر ارزش نداره كه همه باهاش آشنا بشن پس شما ها همون ضرب المثل (اين دغل دوستان كه ميبيني ----....هستند گرد شيريني(كه به دليل احترام به شما عزيزان با سانسور نوشتم-- چرا ما ايران يها نمي خوايم عادت كنيم فكر كنيم بعدا حرف بزنيم--زود قضاوت كردن رو بزاريم كنار --به فكر اتحاد باشيم --تا چقدر بايد اسم جهان سومي رو يدك بكشيم --براي همتون كه اينجوري تشكر كرديد متاسفم --به اميد اون روزي كه يا د بگيريم اگه كاري هم اشتباه هست با خوبي عنوان كنيم و فرهنگ خودمون رو اونجوري نشون بديم---موفق و سبز باشيد
علي آل داوود

بازتاب رفتار قشنگ شما دوستان رو بي جواب نمي گذارم - بدروود
آرا 4 يو و آقا حميد --سامان و مهيار هم همينطور --با چشم باز تصميم بگيريد نه با چشم بسته ---متاسفانه به نابينايي عادت كرديد --

aldavood

Member
راه تماس فوري:
asemoni_com
منتظر مصاحبه هاي بيشتر با همين عنوان باشيد
خصوصا آرا4 يو كه تغيير اسم پيدا مي كنه به آرا 4 مي نه يو --آقاجون يه كم فكر كن حرف بزن --حرف نزني زيادي نمي گن ...هستي --(شرمنده)-

Ghamnevis

Well-Known Member
آقا واقعا ممنون من دوست داشتم بيشتر راجع به آقا مجيد بدونم. تشكر
از دوستان هم نرنج. منظوري ندارند.
قربانت
سايان

mahyar_nel

Active Member
aldavood عزيز انقدر در اين سايت(وسايتهاي مشابه) تبليغ شده كه ديگرنمي تونيم تشخيص بديم چي تبليغه و چي نيست
شما اگه ميشه به طور كامل بفرماييد هدفتون از اين كار چي بوده اگر من راضي شدم به طور رسمي از شما پوزش مي طلبم

aghahamidgol2

Active Member
وا مگه من چي گفتم؟ گفتم از اين كار ها بكن مشابهش را با كسان ديگر منظورم بود
خودم هم كه اولين نفر ايميل دادم بهت عزيزم

aldavood

Member
دروود مجدد --عذر خواهي از آقا مجيد گل كه با بقيه دوستان يكي شده بود --بحث آقا مجيد رپو با بقيه يكي نكنيد--بدروود

iM4N

New Member
شماهام بيكاريد هي ميپريد به هم
آرا فور يو اين وسط چي بود ؟؟؟

aldavood

Member
از تمام دوستان ممنون --همونطور كه مطرح شد براي ارضاي دوست عزيز مهيار من اگر هدفم تبليغ بود به دلايلي تبادل بنر مي كردم --چون سايت آسموني تازه راه افتاده ==و هدف من چه تبليغ بوده /چه نبوده اين مصاحبه و مصاحبه هاي مشابه رو توي خبرگزاري ها خواهيد خوند به زودي--اميدوارم ارضا شده باشد كه اين كار فقط كمك بوده --من كارم تجاري نيست --هدفم ياد دادن و يادگيري هست نه هيت زياد كردن --نمونش --كنتور رو روي وب آسموني روي تمام صفحه ها فعال نكردم ---و اينو بدون مهيار اگه تمام كار ها با تبليغ درست باشه ---توجه كن : تبليغ درست به نفع همه هست --تو خودتو با بقيه يكي كن ---سعي كن با 1 چشم نگاه نكني --با 2 تا چشم و وقتي مطمن شدي بگو --اگه كاري بود پي ام بده اونجا بيبنم دلايلت چيه ---موفق و سبز باشيد --مرسي از دوستان ديگه هم كه نظر دادن--بدروود

mahyar_nel

Active Member
aldavood جان اگر شما هفت تبليغ نبود مرفتيد در سايت هاي ديگر كه داراي فروم هستن نيز چنين تاپيكي مزديد .
چرا شما فقط اين موضوع رو براي اين سايت مطرح مي كنيد ؟ چون ميدونيد كاربراي اين سايت براي اقا مجيد احترام زيادي قايل هستند و 95 درصد انها از اين مطلب استقبال ميكنن و وقتي صفحه اي از سايت شما رو ببينند به بقيه ي سايت نيز سرخواهند زد و به اين ترتيب تعداد ويزيتور سايت شما بالا خواهد رفت(در مورد شمارنده بگم كه معمولا ويزيتور ها از اولين صفحه ي سايت شروع به خوندن ميكنن پس نيازي به باقي صفحات نيست)و اين كار به طور خودكار تبادل بنر از بين ميرود ولي در سايت شما به همه كاربران معرفي شده است
شما مي بايست سايت خود را در قسمت معرفي سايت و وبلاگ معرفي ميكرديد ونه در اين قسمت
به هر حال من از اين همه چشم ديدم كه شايد هم همش اشتباه باشد و چشمي كه شما ميگيد درست باشه
در اينصورت من از شما پوزش مي طلبم و براي چنين كاري از شما تشكر ميكنم واميدوارم سايت شما از سايتهاي مفيد ايراني باشد
با تشكر مهيار

Salar

Active Member
aldavood گفت:
دروود دوستان عزيز كه لطف كردن زود قضات
كردن هر چي خواستن گفتن---خدمت حاج آقا سالار بايد بگم كه از من درخواست شده بود اين مصاحبه رو معرفي كنم ---3-4 بار هم نيست اين دومين بار هست --اگه آقا مجيد اينقدر ارزش نداره كه همه باهاش آشنا بشن پس شما ها همون ضرب المثل (اين دغل دوستان كه ميبيني ----....هستند گرد شيريني(كه به دليل احترام به شما عزيزان با سانسور نوشتم-- چرا ما ايران يها نمي خوايم عادت كنيم فكر كنيم بعدا حرف بزنيم--زود قضاوت كردن رو بزاريم كنار --به فكر اتحاد باشيم --تا چقدر بايد اسم جهان سومي رو يدك بكشيم --براي همتون كه اينجوري تشكر كرديد متاسفم --به اميد اون روزي كه يا د بگيريم اگه كاري هم اشتباه هست با خوبي عنوان كنيم و فرهنگ خودمون رو اونجوري نشون بديم---موفق و سبز باشيد
علي آل داوود

بازتاب رفتار قشنگ شما دوستان رو بي جواب نمي گذارم - بدروود
آرا 4 يو و آقا حميد --سامان و مهيار هم همينطور --با چشم باز تصميم بگيريد نه با چشم بسته ---متاسفانه به نابينايي عادت كرديد --

اولآ من حاجی نیستم!!!
دومآ دوست عزيز اين به اين معنا نيست كه ما به آقا مجید ارزش قائل نیستیم! یک بار ارسال کردی...منم متن اصلی رو گذاشتم برای دوستان چون میبایستی برن و عضو بشن....
سوم من نه دغل دوست هستم و نه دنبال شیرینی میگردم اینجا...شیرنیامو از جای دیگه گرفتم اینجا هم میام بخواطر اینکه فارسی نوشتن یادم نره و یه چیز یاد بدم و بگیرم! همین...
چهارمن "به اميد اون روزي كه يا د بگيريم اگه كاري هم اشتباه هست با خوبي عنوان كنيم"...مگه چطوری عنوان کردم(یم)...
من وجدانآ نمیخوام بخث کنم...احل این حرفا هم نیستم...
پس موفقتر و سبزتر باشيد.

سالار

mahyar_nel

Active Member
سالار جان ديگه بهتر است اين مطالب رو بذاريم كنار تا هم ما خسته نشيم و هم دوست جديدمون رو از كارش دل سرد نكنيم
بهتر اين است كه ما ديگر از كار ايشون انتقاد نكنيم

saman_sweden

Active Member
قربون ايد خداوند برم كه تا چيزي ميشه توجيه را دربين مردم آفريده آقا اگر اين توجيه ها نبود شما چيكار مي كرديد
1 - چرا دروغ مي گويي از من درخواست شده بود اين مصاحبه رو معرفي كنم اون كسي شما را مي شناسه سايت تو را هم ميشناسه ميره خودش ميخونده ديگه نيازي نداره درخواست بكنه
2- يادمه در تبليغ قبليتان اين موضوع را توي قفل گذاشته بوديد تا با اين شيوه مردم عضو سايت شما باشند ديديد كه كسي نيومد حالا از صندوق عتيقه ات بيرون آوردي كه هوا بخوره
3 با مطرخ كردن اسم آقا مجيد با اذهان مردم بازي نكن
اين شيوه را حقه بازي و كلك مي گويند همه آقا محيد را مي شناسند من بيشتر از اون مصاحبه شما از آقا مجيد اطلاعات وآگاهي دارم ترم چندم دانشگاه است چند واحد از درسها را پاس كرده آدرس منزل شماره تلفن اسم برادرها و ....
4 - اسم جهان سومي رو يدك كشيدن باعثش همين خود شما هستيد
5 ما با چشم بسته و نابينايي عادت كرده ايم شما بينا باشيد تا ببينيم كجاي ذنيا را ميگيري آقاي بينا

Salar

Active Member
mahyar_nel گفت:
سالار جان ديگه بهتر است اين مطالب رو بذاريم كنار تا هم ما خسته نشيم و هم دوست جديدمون رو از كارش دل سرد نكنيم
بهتر اين است كه ما ديگر از كار ايشون انتقاد نكنيم

والا منم خسته شدم مهیار جان...کل انجمن ریخته به هم...همش با هم داریم جر و بحث می کنیم... :evil:

aghahamidgol2

Active Member
اما من افتخار مي كنم كه با آقا مجيد مصاحبه شده چون لياقتش رو داره خيلي دوست داريم مجيد جان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا