مشگل پینگ سایت در برخی نقاط جهان

milad86

New Member
سلام, من یه مشگلی با سایتم دارم و بعد از تقریبا 4-5 ماه گفتم بیام اینجا مطرح کنم شاید حد اقل بفهمم مشگل از کجاست...
داستان از اینجا شروع میشه که بعد از 1 ماهی که هاست گرفتم به دلایلی سایتم به طور موقت suspend شد.
بعد از حل مشگل دوباره سایت راه افتاد ولی بعد از چند روز دیگه نتونستم بازش کنم, حتی پینگ می گرفتم time out می داد.
بعد متوجه شدم که این مشگل فقط با isp من هست و بقیه می توانند سایت رو باز کنند.
به isp می گفتم میگفت مشگل از dns های هاست هست, به هاست می گفتم می گفت مشگل از isp هست...
به هر حال, تا الان که یا با proxy یا با vpn وارد سایت می شدم تا چند روز پیش یکی از دوستانم در آمریکا بهم گفت که نمیتونه سایت رو باز کنه. بعد رفتم تو سایت host-tracker به نتیجه ی جالبی برخورد کردم:
http://host-tracker.com/check_res_ajx/1527550-0/share/

همانطور که می بینید از 38 تا پینگ 28 تا ارور داده...
یه ایمیل به هاست زدم جواب دادن هیچ مشگلی با dns ها نیست
من دیگه نمی دونم چه باید کرد,مشگل چیه,چطوری حل میشه...
هنوز هم دارم از vpn استفاده می کنم تا بتونم وارد سایت بشم.

اگر ممکنه از دوستان هر کی نتونست وارد سایت بشه اینجا مطرح کنه

www.p30day.com

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
سایتت واسه من باز میشه
اگرم مشکلی باشه مشکل از دی ان اس هاست
به کسی که ازش هاست خریدی بگو تو ِdns zone ها دی ان اس هاتو درست کنه

milad86

New Member
الان 4 ماهه همینو بهشون میگم,تنها جوابی که میدن اینه که هیچ مشگلی با dns ها نیست

sarsabz

Member
دقیقا نمی دونم ولی گویا بعضی از هاستینگ ها مثلا 3ix.org در یک مدتی از طول روز اجازه دسترسی رنج خاصی از آیپی ها رو به سایت ها نمی دهند!!! اینطوری فشار کمتری به سرور می یاد معمولا هم کسی نمی فهمه!

vatanmusic

Well-Known Member
به هر حال فکر نمیکنم مشکل دیگه ای به غیر از دی ان اس ها باشه

چرا هاستت را عوض نمیکنی

بیا خودم بهت هاست میدم ::::::::::::::::::::d

webmaster

Member
این لینک جدید وضعیت سایت شما در Host-Tracker است که نشان می دهد سایت شما هیچ مشکلی با DNS ندارد:
http://host-tracker.com/check_res_ajx/1530710-0/share

من چند مورد دیگر را هم چک کردم و دیدم که سایت شما از بابت تنظیمات DNS هیچ مشکلی ندارد.
تنها ایراد ممکن Down بودن سرور شما یا سرویس از آن در زمان مشکل است! نه ایراد در DNS ها ...

جدیدترین ارسال ها

بالا