Fa مشکل RWViewPlus

sibil

Active Member
سلام ............

دوستان من یه مشکلی دارم که خیلی وقته باهاش دست و پنجه نرم می کنم . لطفا اگه میتونید حتما کمکم کنید که کارم خیلی گیرشه .

من تو یه پروژه از پلاگین RWViewPlus برای گالری عکس استفاده کردم . به خاطر امکاناتش ( پرینت - ذخیره و ....)

اما یه مشکل اساسی تو قسمت پرینت وجود داره و اون هم اینه که وقتی دستور پرینت صادر میشه ، اگه روی سیستم پرینتری نصب باشه که هیچ خمه چیز به خوبی انجام میشه .

اما ..... اگه پرینتری نصب نباشه با یک پیغام خطا از برنامه خارج میشه .

من توفکرم بود که ابتدا برنامه تعداد پرینترهای نصب روی سیستم رو چک کنه و اگه تعداد اون از "0" بیشتر بود دستور پرینت صادر کنه و در غیر این صورت پیغام نصب نبودن پرینتر رو بده .

اما من هر کاری کردم نتونستم کاری کنم که از سیستم اطلاعات تعداد پرینترها رو برای برنامه دربیارم .

لطفا اگه میتونید کمک کنید یا اگر فکر دیگری دارید راهنماییم کنید .

ممنون ..............................................................

Silver PC

Well-Known Member
سلام ............

دوستان من یه مشکلی دارم که خیلی وقته باهاش دست و پنجه نرم می کنم . لطفا اگه میتونید حتما کمکم کنید که کارم خیلی گیرشه .

من تو یه پروژه از پلاگین RWViewPlus برای گالری عکس استفاده کردم . به خاطر امکاناتش ( پرینت - ذخیره و ....)

اما یه مشکل اساسی تو قسمت پرینت وجود داره و اون هم اینه که وقتی دستور پرینت صادر میشه ، اگه روی سیستم پرینتری نصب باشه که هیچ خمه چیز به خوبی انجام میشه .

اما ..... اگه پرینتری نصب نباشه با یک پیغام خطا از برنامه خارج میشه .

من توفکرم بود که ابتدا برنامه تعداد پرینترهای نصب روی سیستم رو چک کنه و اگه تعداد اون از "0" بیشتر بود دستور پرینت صادر کنه و در غیر این صورت پیغام نصب نبودن پرینتر رو بده .

اما من هر کاری کردم نتونستم کاری کنم که از سیستم اطلاعات تعداد پرینترها رو برای برنامه دربیارم .

لطفا اگه میتونید کمک کنید یا اگر فکر دیگری دارید راهنماییم کنید .

ممنون ..............................................................

سلام ،

یادمه قبلا silvercover یه پاگین به نام Primage ساخته بود که پرینتر ها رو بدست میاورد . سرچ کنی میتونی تو انجمن پیدا کنی !

موفق باشی !!!:rose:

sibil

Active Member
سلام میدونم اما امکانات پرینت پلاگین RWViewPlus خیلی بالاست و من ملزم هستم که نرم افزار این امکانات رو داشته باشه .
مثل ( یک اینتر فیس برای تعیین سایز صفحه و محل قرارگیری صفحه و نوع پرینتر و ..... که کار با اون برای کاربر خیلی ساده است .

البته من تو اون پلاگین چیزی در رابطه با نوع یا تعداد پیرینتر یا هر اطلاعاتی مربوط به او رو ندیدم .

اون پلاگین این کار رو انجام نمیده . ولی اگر میداد ........ خیلی خوب می شد

آخرین ویرایش:

Silver PC

Well-Known Member
متوجه نشدم :دی

نه ببین ، چک کن اگه کاربر پرینتر داشت دیگه دستور پرینت اجرا بشه !

در غیر اینصورت بگه شما پرینتر نداری

موفق باشی

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
براي پيدا كردن پرينترها مسير زير رو در رجيستري دنبال كنيد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Print\Printers

ليست پرينترهاي شما تو اين مسير ثبت ميشه، با يك شرط چك كنيد اگه اين مسير خالي هست و در واقع شما پرينتري نصب نداريد برنامه پيغامي براي نصب پرينتر صادر كنه و از اجراي عمليات پلاگينتون جلوگيري كنه.

sibil

Active Member
خیلی ممنون اصلا فکرم به رجیستری نرسیده بود .

اما ببخشید من خیلی با رجیستری وارتباطش با mmb آشنا نیستم . میشه بیشتر راهنمایی کنید . یا یه مثال بهم بدید ؟:wink:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
یک پلاگین براتون نوشتم که تعداد پرینترهای موجود رو به دست میاره ، میتونید پلاگین و دمو اون رو از ضمیمه دریافت کنید .

پیوست ها

• Printer Count.rar
    291 کیلوبایت · بازدیدها: 37

sibil

Active Member
ببین Silver Soft جون خیلی خیلی خیلی خیلی باحالی . دمت واقعا گرم . کارم راه افتاد .

جدیدترین ارسال ها

بالا