تغییرات فایل 1 مشکل Export کردن در Premiere

editor1

New Member
مشکلی که عکسشو گذاشتین مشکل GPU هست وبه پردازنده گرافیکی شما مربوط میشه و به کارت گرافیکتون ربط پیدا میکنه !
پیشنهاد میکنم مطمین بشید که کارت گرافیکتون رو مادربرد به خوبی وصل هست ، یکبار درایو گرافیک رو انستال کنید در صورت امکان دوباره نصب کنید.

2 حالت داره یا کارت گرافیک شما مشکل سخت افزاری داره یا این که با پلاگینی یا افکتی که در پریمیر استفاده میکنید مشکل داره اصطلاحا تداخل داره .

majedeh181

New Member
مشکلی که عکسشو گذاشتین مشکل GPU هست وبه پردازنده گرافیکی شما مربوط میشه و به کارت گرافیکتون ربط پیدا میکنه !
پیشنهاد میکنم مطمین بشید که کارت گرافیکتون رو مادربرد به خوبی وصل هست ، یکبار درایو گرافیک رو انستال کنید در صورت امکان دوباره نصب کنید.

2 حالت داره یا کارت گرافیک شما مشکل سخت افزاری داره یا این که با پلاگینی یا افکتی که در پریمیر استفاده میکنید مشکل داره اصطلاحا تداخل داره .
بسیار سپاسگزارم

Aidinfard

New Member
سلام ، من وقتی از پریمیر اکسپورت میگیرم کیفیت ویدیو خوروجیم پایین میاد و نویزهای نقطه ای روی ویدیو میوفته ، در مقایسه با ویدیو اصلی خیلی پایین میاد،حتی وقتی با بالاترین بیت ریت و کیفیت رندر میگیرم/ میشه بهم بگید مشکل چیه و چجوری درستش کنم ،

جدیدترین ارسال ها

بالا