مشکل dns اتصال دامنه به vps

msh1362

New Member
با سلام و خسته نباشید
من یه سرور مجازی لینوکس تهیه کردم و داخل سرور دایرکت ادمین رو نصب کردم
و دامنه inobegir.ir داخل دایرکت ادمین قرار دادم و دی ان اس هاشو ست کردم
طبق تنظیماتی که گفته بودند جلو رفتم ولی متاسفانه وقتی از سایت پینگ میگیرم بینگ نمیده و ظاهرا مشکل در دی ان اس دارم و این پیام رو میده
Ping request could not find host inobegir.ir. Please check the name and try again.

من قبلا از هاستینگ دیگری ریزیلر بودم و دی ان اس هام رو ns1.irandigitalworld.com گذاشته بودم و حالا در این سرور نیز دی ان اس رو همین گذاشتم و هنوز در اون هاست ریزیلر هستم آیا مشکل از این هست
عکس از قسمت تنظیمات دی ان اس از دایرکت ادمین خدمتتون میزارم همچنین پیغام خطاهایی که در سایت intodns بهم داده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که اشکال کار من از کجا هست
با تشکر از شما بزرگوارن

m1.jpg

m2.jpg

msh1362

New Member
کسی نیست جواب بده
من چون از سرور مجازی استفاده کردم و راه اندازی ها رو خودم انجام دادم و دی ان اس جدید روی سرورم رو همون دی ان اس ای که قبلا روی اون یکی سرور بود قرار دادم آیا این امکان پذیر هست یا خیر
مثلا الان هردوشون هستند
ns1.irandigitalworld.com

اگه خیر الان چطور میتونم تغییر بدم یعنی همین برم توی دایرکت ادمین و دی ان اس جدیدی بزارم و nameserver رو تغییر بدم کافی هست

یا dns سرور رو باید از کجا بیارم یعنی زمانی که سرور مجازی تحویل میدن دی ان اس رو طبق چی قرار بدم
مثلا nameserver رو inobegir.ir باشه دی ان اس رو بزارم ns1.inobegir.ir درست میشه؟

aligolii

Member
با سلام و خسته نباشید
من یه سرور مجازی لینوکس تهیه کردم و داخل سرور دایرکت ادمین رو نصب کردم
و دامنه inobegir.ir داخل دایرکت ادمین قرار دادم و دی ان اس هاشو ست کردم
طبق تنظیماتی که گفته بودند جلو رفتم ولی متاسفانه وقتی از سایت پینگ میگیرم بینگ نمیده و ظاهرا مشکل در دی ان اس دارم و این پیام رو میده
Ping request could not find host inobegir.ir. Please check the name and try again.

من قبلا از هاستینگ دیگری ریزیلر بودم و دی ان اس هام رو ns1.irandigitalworld.com گذاشته بودم و حالا در این سرور نیز دی ان اس رو همین گذاشتم و هنوز در اون هاست ریزیلر هستم آیا مشکل از این هست
عکس از قسمت تنظیمات دی ان اس از دایرکت ادمین خدمتتون میزارم همچنین پیغام خطاهایی که در سایت intodns بهم داده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که اشکال کار من از کجا هست
با تشکر از شما بزرگوارن

attachment.php

attachment.php

چیلد نیم سرور رو حتما ست نکردید درسته ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا