مشکل کپی dvd با فایل های تصویری video_ts

nahid7091

New Member
سلام.
من چند سری dvd دارم که هر کدوم شامل چند فولدر حاوی چند فایل video_ts هستند و اکثرشون رو میتونم با کپی فولدرهای video_ts مستقیما روی هارد کپی کنم.
اما بعضی dvdها، فولدرهای آخرشون اصن باز نمیشه و حتی کل پروسه کپی و پیست، هنگ میکنه
Nero هم موقع copy image for burn، خطا میده که
error reading data
راه حلی برای کپی فایلها هست؟ مشکل چیه؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام.
من چند سری dvd دارم که هر کدوم شامل چند فولدر حاوی چند فایل video_ts هستند و اکثرشون رو میتونم با کپی فولدرهای video_ts مستقیما روی هارد کپی کنم.
اما بعضی dvdها، فولدرهای آخرشون اصن باز نمیشه و حتی کل پروسه کپی و پیست، هنگ میکنه
Nero هم موقع copy image for burn، خطا میده که
error reading data
راه حلی برای کپی فایلها هست؟ مشکل چیه؟
معمولا مشکل مربوط به خش و کثیفی روی dvd ئه و به ندرت سیستم محافظت از کپی روی dvd های قفل دار.
اگه روی سطح DVD کدر ئه یا خش داره باید خش ها را تا حد امکان لایه برداری کنید. بهترین و سریعترین راه برای لایه برداری موتور پولیش با دور کند ئه ولی خوب امکانات و ابزارش رو همه ندارند.
jala2.jpg
می توانید از رنگ فروشی ها یک قوطی خمیر پولیش نرم اتومبیل (معمولا برند جلاسنج) تهیه کنید و مقدار خیلی کمی از اون رو روی یک تکه پنبه قرار بدید و با پنبه اون روی DVD که نوشته و طرح نداره و توسط لیزر خونده میشه رو پولیش کنید.
jala.jpg
دست تون خسته خواهد شد ولی تعداد زیاد حرکات دست تونه که باعث پولیش شدن میشه، نه مقدار زیاد خمیر پولیش، پس خیلی پنبه رو آغشته نکنید. دقت کنید که فقط یک طرف dvd باید پولیش بشه و ابدا خمیر پولیش به سمت طرح دار و نوشته دار DVD تماس پیدا نکنه، چون میتونه آسیب جدی بزنه. نهایتا DVD رو با دستمال کاغذی کامل تمیز کنید تا اثری از پولیش روی اون نمونه.

جدیدترین ارسال ها

بالا