مشکل ویژه در ایجاد پروِژه نهایی و نحوه رمز کردن فایل ها برای جلوگیری از کپی برداری

rasool_jelve

Active Member
سلام دوست عزیزمن برنامه مولتی مدیا بیلدر رو به خاطر امکان ویژه ای که نسبت به برنامه های مشابه خود داره خیلی بهش نیاز دارم واون هم دارا بودن امکان اینه که میشه پروِه رو طوری تنظیم کرد که هنگام اجرا شدن ریزولیشن سیستم کاربر رو بنا به تنظیم ریزولیشن انتخابی ما در هنگام اجرا تغییر بده و در هنگام بستن ریزوبشن کاربر به حالت اصلی برگرده ولی یه مشکل دارم که هر چه تلاش کردم نتونستم درستش کنم و اونم اینه که نتونستم با pah replace و src driveبرنامه رو کامپایل کرده تا نرم افزاری رو که باهاش ساختم رو بشه از روی دی وی دی رام بخونه البته آموزشی م بوده pdfولی نتونستم نتیجه ای بگیرم آگه یه آموزشی بگذارید که تصویری باشه (فیلم)و آموزش بده که نرم افزاری که ساختیم رو در درایو دی دی وی دی رام در صورت یک دی وی دی رام داشتن یا چند دی وی دی رام داشتن و اون رو در هر کدام گذاشتن و درست اجرا شدن کمک بزرگی کردید ممنون از راهنماییتون سوالم آخرم اینه که چطوری میشه فایلها را رمز کرد بدون خرابی در پروژه تا غیر قابل کژی برداری بشن

booyebaran

Well-Known Member
سلام.
دوست عزیز اگه شما یه فایل دارین که از روی هارد دیسک اجرا میشه و میخواین وقتی اون فایل رو اجرا میدین بره و دی وی دی رو بخونه که این مقوله بحثش جدا هست و میشه چنین کاری رو انجام داد.

ولی اگه نه که شما دی وی دی رو میزارین روی دستگاه و به صورت اوتوران مستقیما از روی دی وی دی همه چی اجرا میکنه اینم مبحثش جداست .

شما این رو روشن کنین تا راهنماییتون کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا