مشکل نوشتن در ایلستور

سرا

Member
با سلام وقتی فارسی می نویسم کلمات ازهم جدا هستند وبرعکس نوشته میشه و بعضیاز فونتها به صورت مربع در می آیند مشکل کارم از کجاست لطفا راهنمایی ام کنید

FXD

New Member
سلامی دباره

دوستانی که در cs6 مشکل دارند ابتدا داخل فتوشاپ خود یک متن فارسی تایپ کنند هرچی که خواستید

بعد متن که در حالت ویرایش هست رو کپی کنید و وارد ایلستریتور بشوید و در فال خود با ابزار تکست متن خود را پیست کنید

حال هرچی میخواهید بدون مشکل فارسی بنویسید و تغییر فونت بدید

Screen Shot 2013-06-16 at 8.11.42 PM.png

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Aliɾeza

Member
دوست عزیز نسخه Illustrator cs6 به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکنه نمیدونم چرا شما نمیتونی فارسی تایپ کنی ؟؟! :shock:

وقتی متن رو که مینویسید به پنل paragraph برید و بالای پنل سمت راست یک فلش به سمت پایین هست روی اون کلیک کنید و بعد یک پنل باز میشه روی Middle Eastern Sing-line Compersor قرار بده و Right-to left paragrph قرار بده !

موفق باشید

FXD

New Member
سلام و ممنون
حق با شماست مشکل من از برنامم هست باید تغییر بدم

برای کشور ژاپن رو داره :green:

Screen Shot 2013-06-16 at 11.16.05 PM.png

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
برید به قسمت edite و از اونجا performance یکی از اون تب ها رو باز کنید توی یه لیست نوشته me یعنی خاور میانه اون رو که بزنید ایللوستریتور فارسی میشه
ما قبلا"ک این مشکل رو توی فتوشاپ 4 داشتیم
اونجا میرفتیم توی option پنل paragraph و از اونجا me رو انتخاب میکردیم
یا علی
تشکر فراموش نشود
07502779613172900954.jpg

Untitled-1.jpg

آخرین ویرایش:

rezay2003

New Member
امیدوارم مسئله حل شده باشه ولی همونی که آقای انکود گفت درسته کاملا میشه فارسی نوشت و فونتارو تغییر داد هیچ مشکلی نداره فقط تو پنجره پاراگراف باید بذاریش رو حالت رایت تو لفت .

u17r480y

New Member
ایلوستریتور سی سی برای همه کشورها هست که خاورمیانه هم شامل میشه. ولی من بازم نمیتونم گزینه world ready paragraph composer رو پیدا کنم:(
ینی فقط گزینه single line composer و every line composer وجود داره.
لطفا راهنمایی کنین
درضمن من به راحتی تونستم توی فتوشاپ سی سی و ایندیزاین سی سی این مشکل رو حل کنم ولی توی هر نرم افزار با یکی دیگه فرق داره

جدیدترین ارسال ها

بالا