مشکل نرم افزارهای ادوبی

jeyson

Active Member
سلام

منم مشکل نصب پیدا کردم
افتر و پریمیر cs5 داشتم ( مستر کالکشن )
اومدم چیزهایی دیگه نصب کنم می گه سریال اشتباه است
بعد رفتم cs5.5 خریدم بازم هنگام نصب میگه سریال اشتباه است
البته دوباره افتر cs5 رو خواستم نصب کنم ( چون کمی مشکل پیدا کرده بود ) گفت سریال اشتباه است منم trial نصب کردم بعد یه فایل dll تو سی دی بود تو فولدر افتر ریختم درست شد. یعنی با اینکه می گفت سریال اشتباه است اما نصب و کرک شد.!

من این کامپیوترم اصلا به نت وصل نیست فقط ماهی یکبار وصلش می کنم به نت که eset رو آپدیت کنم یعنی ممکنه تو همون یکبار وصل شدن ادوبی جعلی بودن رو شناخته؟

مطمئنم که در هنگام نصب و کار با ادوبی اصلا به نت وصل نبودم.
اون فایل اکتیو ، خودش جلوی ادوبی رو از اتصال به نت نمی گیره؟
دوست گلم سلام!
ببنید یه سیستم تو آدوبی هستش که این سیستم فقط میاد سریال رو واسه آدوبی می فرسته!
حجم فایل سریال کمه!!! کمتر از 1KB!
پس سریع ارسال میشه و سریعا لایسنس از کار می افته!
دوم اینکه اصلا در هنگام نصب لازم نیست سریال بدید که!
تریال ورژن می زنید بعد همون فایل DLL رو که گفتید و فک کنم اسمش هست amtlib.dll رو میریزید و این میاد روز های تریال شما رو که 30 روز هست به بی نهایت روز تغییر میده!
بعد نرم افزار دوباره میاد سریال رو چک می کنه و می فهمه کار کار شماست!!!!
دوما بعد از نصب هرگز قبل از کرک کردن نرم افزار بازش نکنید! هرگز! اگه باز کنید دیگه کرک نمیشه!
باید ویندوز رو کاملا عوض کنید! یعنی 2 ویندوزه نشه! کاملا عوض کنید!
سوم من یه فایل رو به دوستم دادم در صفحات قبل به اسم Disable Activition!
اینم لینک دانلود :http://www.balandehsc.com/DisableActivation.zip
بعد از دانلود فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و نرم افزار توش رو اجرا کنید تا ارتباط نرم افزار ها با آدوبی قطع شه!
یعد برای اطمینان بیشتر بیاید نرم افزار رو مثل پریمیر یا فتوشاپ رو بذارید تو فایروال و BLOCK کنید!
در ضمن دوست عزیزم ، جایی که نرم افزار رو نصب کردید مثلا C:\Program Files\Adobe ، بیاید توش یه سری فولدر می بینید!
اون فایل DLL یادتونه؟ اون رو علاوه بر فوادر نرم افزار مثلا فولدر Adobe Photoshop CS5 ، باید تو فولدر های Adobe Bridge CS5 و Adobe Device Central CS5 هم کپی کنید!
یادتون نره نباید قبلش نرم افزار باز شده باشه! در غیر این صورت باید ویندوز کاملا عوض شه!
سوالی هست در خدمتم!

آخرین ویرایش:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

من هر دو ویندوزم را برای احتیاط پاک کردم. و cs5 را همونجوری نصب کردم یعنی تریال رفتم بعد یه فایل اکتیو خودش داشت که اون dll رو کپی می کرد در جاهای مناسب

اما cs5.5 من طبق راهنما گفته اول سریال بدید که نمیشه میگه سریال غلطه. بعد اگه بخوام تریال نصب کنم فایل اکتیو یا amtlin.dll نداره که کپی کنم .

الان تو cs5.5 موندم

jeyson

Active Member
خوب اگه اینطوره و هنوز نرم افزارتون رو بازش نکردید که لایسنس بپره ، لطف بفرمایید بگید چه نرم افزاری هستش تا من کرکش رو براتون بذارم! در حال حاضر بنده از این استفاده می کنم! ببینید به کارتون میاد!
اگه نه بگید مخصوص بذارم!
پیوستش کردم براتون

پیوست ها

• Activator.zip
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 5

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
خوب اگه اینطوره و هنوز نرم افزارتون رو بازش نکردید که لایسنس بپره ، لطف بفرمایید بگید چه نرم افزاری هستش تا من کرکش رو براتون بذارم! در حال حاضر بنده از این استفاده می کنم! ببینید به کارتون میاد!
اگه نه بگید مخصوص بذارم!
پیوستش کردم براتون

ممنون
من از مستر کالکشن cs5.5 فعلا پریمیر و افتر افکت رو نصب کردم بصورت trial

هنوز باز نکردم
اکتیوی که دادید برای cs5 است من برای cs5.5 میخوام

بدرود

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
بالاخره یه کیجین جدید پیدا کردم از یه جا و یه فایل dll از یه جای دیگه و کلا cs5.5 رو راه انداختم.

اون فایل دیزیبل اکتیو رو هم زدم که به نت وصل نشه.

من از eset استفاده می کنم میشه برای فایر وال به eset معرفی شون کنم دیگه

jeyson

Active Member
بله! به لیست فایروال ناد32 اضافش کنید!
اما یادتون نره باید block بشن ها!
سوالی بود در خدمتم! :)

h.74

New Member
سلام .
فکر کنم منو شرکت ادوبی هیچ وقت باهم کنار نیایم . :snap:
آقا جدیدا تو فتوشاپ که میرم یه پیغامی میده که مربوط به کارت گرافیک میشه . منم رفتمو درایوراشو نصب کردم . اما همچنان همون پیغام رو میده . چه کنم؟
اینم عکس ارور:

error.PNG

jeyson

Active Member
این اررور داره می گه GPU غیر فعاله!
GPU بخش از کارت گرافیک هستش!
داره آدرس می ده در قسمت preferences و تب Performance panel می تونید فعالش کنید!!!
فک کنم منظورش اینه دوست گلم!
در فتوشاپ بیاید به این آدرس :
Edit->Prefrences->Performance
و GPU رو فعال کنید

آخرین ویرایش:

h.74

New Member
این اررور داره می گه GPU غیر فعاله!
GPU بخش از کارت گرافیک هستش!
داره آدرس می ده در قسمت preferences و تب Performance panel می تونید فعالش کنید!!!
فک کنم منظورش اینه دوست گلم!
در فتوشاپ بیاید به این آدرس :
Edit->Prefrences->Performance
و GPU رو فعال کنید

من همین کارو انجام دادم ولی نمیدونم چرا هروقت که این کارو میکنم فتوشاپ stop working میشه بعد میاد بیرون.
حالا چه کنم؟:sad:

jeyson

Active Member
ویندوزتون 7 هستش؟
رزولیشن رو چک کنید!
تنظمیات کارت گرفیک رو چک کنید!
Gpu دقیقا مثل cpu هستش!
اما فرقشون در اینه که gpu واحد پردازش داده های گرافیکی هستش!
اگه با فعال کردن gpu در فتوشاپ ، فتوشاپ استوپ میشه ، مشکل از فتوشاپ نیست! از ویندوز یا درایور هستش!
اگه با عوض کردن مجدد درایور ، باز هم مشکل پا برجاست ، تنها راه تعویض ویندوز هستش!

h.74

New Member
ویندوزتون 7 هستش؟
رزولیشن رو چک کنید!
تنظمیات کارت گرفیک رو چک کنید!
Gpu دقیقا مثل cpu هستش!
اما فرقشون در اینه که gpu واحد پردازش داده های گرافیکی هستش!
اگه با فعال کردن gpu در فتوشاپ ، فتوشاپ استوپ میشه ، مشکل از فتوشاپ نیست! از ویندوز یا درایور هستش!
اگه با عوض کردن مجدد درایور ، باز هم مشکل پا برجاست ، تنها راه تعویض ویندوز هستش!

رزولیشن و کارت گرافیک چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ لطفا بیشتر توضیح بدید.

jeyson

Active Member
چشم!
رزولیشن :
یینید دوست عزیز همه ی ما می دونیم وقتی رزولیشن بالا بره ، گرفیک هم بالا می ره تا حدی!
وقتی گرافیک بالا میره ، کار gpu به مراتب بیشتر می شه!
و وقتی نتونه بیشتر از ظرفیتش کار کنه ، دستور استوپ نرم افزار رو صادر می کنه و نرم افزار اررور میده!
ررولیشن رو مطابق با مانیتور تنظیم کنید!
برای crt ها ، 768×1024 هستش و برای lcd و led بنا به عریض بودن و نبودن تغییر می کنه!

درایور کارت گرافیک :
اگر کارت گرافیک شما صحیح نصب نشده باشه ، و یا اصلا نصب نشده باشه و حتی توسط خود ویندوز 7 نصب شده باشه ، کارایی خودش رو به مراتب کمتر می کنه! یعنی اون قدرت اصلی رو نداره و gpu نمی تونه در حد انتظار کار کنه!

ویندوز:
گاهی ویندوز خودش نمی تونه کارت گرافیک رو دزست ساپورت کنه و حتی گاهی پیش میاد که فایل ها خراب و فاسد میشن و با تعویض درایور هم درست نمیشن یا قسمتی که باید اطلاعات رو از ویندوز به واحد پردازش گرافیکی یا همون gpu منتقل کنه ، ایراد پیدا می کنه که نیاز به نصب مجدد ویندوز هستش!

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
بله! به لیست فایروال ناد32 اضافش کنید!
اما یادتون نره باید block بشن ها!
سوالی بود در خدمتم! :)

هر برنامه ادوبی که نصب می کنم (از مستر) همه رو تکی باید به فایروال بدم؟

یه مثال می زنید که چطور به لیست فایر وال اضافه کنم مثلا پریمیر رو؟ یعنی از چه مسیری ؟

اون فایل بلاک کننده رو زدم همونی که یه لحظه یه صفحه سیاه باز و بسته میشه.

jeyson

Active Member
راستش دوست عزیز من از ناد32 اصلا استفاده نمی کنم که بدونم فایروالش چطوریه!
من از avast pro anti virus استفاده می کنم!
اما اگه ویندوزت 7 هستش مراحل زیر ر و دنبال کن تا با فایروال ویندوز معرفیش کنی
1- روی استارت کلیک کن و تایپ کن : check firewall status و اینتر رو بزن!
2-در صفحه جدید که باز شد از منوی سمت راست بیا روی advanced setting
یه صفحه جدید بعد از چند ثانیه باز می شه!
3- در صفحه جدید ، از منوی سمت راست 2تا گزینه می بینی به اسم های : Inbound Rules و Outbound Rules!
یکی رو انتخاب کن ، مراحل زیر رو ادامه بده و بعد برای اون یکی هم دوباره این مراحل رو برو! مثلا اگه Inbound Rules رو انتخاب کردی و مراحل زیر رو رفتی ، پس از اتمام برای Outbound Rules هم همین مراحل رو برو!

4- بعد از انتخاب یکی از دو گزینه ی بالا از منوی سمت راست ، حالا در منوی سمت چپ روی New Rule... کلیک کن!
یه صفحه باز می شه!
5- گزینه ی Program رو انتخاب و Next رو بزن!
6- در صفحه ی بعدی که باز شد ، آدرس نرم افزار رو بده! مثلا پریمیر! و کلید Next رو بزن!
7- در صفحه بعدی بر روی Block the connection کلیک کن و Next رو بزن!
8- تنظیمات صفحه بعد رو دست نزن و بازم Next رو کلیک کن!
9- در قسمت Name یه نام برای نرم افزار انتخاب کن کن با اون نام بیاد تو لیست فایر وال. هر اسمی دوس داری ، و بعد کلید Finish رو بزن!
می بینی که در لیست وسط ، اسم نرم افزار اومد و یه علامت ممنوع به رنگ قرمز کنارشه!
این مراحل رو برای اون تک تک نرم افزار ها آدوبی برو ، و همینطور برای هردو گزینه ای که اون بالا گفتم! یادت نره!
و در آخر مطمئن شو که فایروال ویندوز روشنه!
البته با وجود اون نرم افزاری که من دادم بهت ، همون که یه صفحه سیاه باز می شه بعد می بنده ، فک نکنم به این راه نیاز باشه اما برای احتیاط می گم!
اگر هم مایلید براتون اضافه کردن به لیست فایروال V6 avast رو هم آموزش بدم!
سوالی بود در خدمتم!

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
از همین راه به فایروال ویندوز اضافه می کنم

ممنون و بدرود

jeyson

Active Member
فدای شما!
یادتون نره چک کنید که فایروال روشن باشه ها!
آخه معمولا ناد32 می بندش!
اگه سوالی بود در خدمتم :)

mahsa.ely

New Member
سلام من مهسام. من لپ تاپم گیمنگ هست یعنی کاملا کشش نرم افزار های ادوبی را داره. یه مشکل که خیلی اذیتم میکنه:حین کار با نرم افزارهای گرافیکی (ادوبی) نرم افزار خود به خود بسته میشه میاد بیرون بی نهایت کارم رو کند میکنه لطفا اگر میشه و میدونید کمکم کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا