مشکل مشابه در بیلدر

michealwiper

Active Member
سلام
میخاستم بدونم که آیا در آپادانا مسه فلش یا سوئیش مکس گزینه ای وجود داره که مسلن اگه صفحه من بزرگتر از حد معمول هست اون گزینه رو بزنم و برام اون صفحه رو اندازه کنه یا به اصطلاح fit to page کنه
چون این مشکل تو بیلدر بود و من به هرکی که گفتم گفتن نمیشه راهی نداره
حالا میخام ببینم تو آپادانا حل شده یا نه

JavidX

Apadana Developer
سلام
میخاستم بدونم که آیا در آپادانا مسه فلش یا سوئیش مکس گزینه ای وجود داره که مسلن اگه صفحه من بزرگتر از حد معمول هست اون گزینه رو بزنم و برام اون صفحه رو اندازه کنه یا به اصطلاح fit to page کنه
چون این مشکل تو بیلدر بود و من به هرکی که گفتم گفتن نمیشه راهی نداره
حالا میخام ببینم تو آپادانا حل شده یا نه
سلام
تنظیمات Scale شیء Flash رو ببینید.

michealwiper

Active Member
منظورم این بود که گزینه ای هست که مسلن وقتی صفحمون بزگتر باشه از محیط داخل بتونیم مسه فتوشاپ actuall size کنیم یانه
اینم مسه بیلدر همین مشکلو داره و نمیتونه
درست کنه این محیطو

JavidX

Apadana Developer
منظورم این بود که گزینه ای هست که مسلن وقتی صفحمون بزگتر باشه از محیط داخل بتونیم مسه فتوشاپ actuall size کنیم یانه
اینم مسه بیلدر همین مشکلو داره و نمیتونه
درست کنه این محیطو
اها فهمیدم منظورتون چیه. توی این ورژن تنها رویداد Resize تعبیه شده که میتونه کمکتون کنه که با کد نویسی این کار رو انجام بدید که این رو ام ام بی نداره. ولی Anchors یا همون لنگر رو ورژن 2 داره که بدون کد نویسی خود برنامه سایز اشیا رو تغییر میده.

موفق باشید

michealwiper

Active Member
بسیار ممنون
که فهمیدید چی گفتم چون خیلی ها نمیدونستن اصلن من درباره چی میگم و دارم چی صحبت میکنم ولی بهر حال میخام بدونم کی نسخه نهاییش میاد که خیالمون راحت شه؟

JavidX

Apadana Developer
بسیار ممنون
که فهمیدید چی گفتم چون خیلی ها نمیدونستن اصلن من درباره چی میگم و دارم چی صحبت میکنم ولی بهر حال میخام بدونم کی نسخه نهاییش میاد که خیالمون راحت شه؟
نسخه نهایی منظورتون نگارش 2 هست؟ نگارش 2 اواخر 2011 ریلیز میشه و بعد از اون آپدیت های کوتاه مدت و مطلوبی رو خواهیم داشت.

michealwiper

Active Member
نسخه نهایی منظورتون نگارش 2 هست؟ نگارش 2 اواخر 2011 ریلیز میشه و بعد از اون آپدیت های کوتاه مدت و مطلوبی رو خواهیم داشت.
سلام دوباره

خب آخرین ورژنی که الان از آپادانا هست وراحت میشه باهاش کار کرد بدون مشکل و 1000 تا چیزه دیگه کودومه؟

آیا کارکردنش مسه mmb هست؟
راهته یانه؟باید بشینم آموزش ببینم؟
اگه لینک یا pdf آموزششم بزارید ممنون میشم؟چون میخام از اول شروع بکار کنم

Muscle

Member
سلام دوباره

خب آخرین ورژنی که الان از آپادانا هست وراحت میشه باهاش کار کرد بدون مشکل و 1000 تا چیزه دیگه کودومه؟

آیا کارکردنش مسه mmb هست؟
راهته یانه؟باید بشینم آموزش ببینم؟
اگه لینک یا pdf آموزششم بزارید ممنون میشم؟چون میخام از اول شروع بکار کنم

- آپادانا 1.1.2.0
- کدنویسی آپادانا بیشتر شبیه به زبان های استاندارد برنامه نویسیه تا زبان های من درآوردی مثل MMB.
- همونطور که گفتم به علت شباهت زبانش به زبان های استاندارد یادگیری رو بسیار ساده تر کرده.
- بهترین منبع آموزشی خود راهنمای نرم افزار هست که تمام توضیحات رو به صورت کامل شرح داده. اگر در حین کار به مشکلی بر خوردید در اینجا یا انجمن های تخصصی نرم افزار مطرح کنید تا دوستان راهنمایی بفرمایند.

پیروز و سربلند باشید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا