مشکل قلم نوری

smspersia

Member
نمیدونستم باید کجا اینو مطرح بکنم

چند وقتی قلم نوری گرفتم که خوب کار می کرد اما چند روزیه از کار افتاده - باطریشم تعویض کردم هیچ اتفاقی نیفتاد
وقتی روی صفحه قلمو میکشم مثل یک موس عمل میکنه و یکسره هستش یعنی کلا شبیه این میمونه که کلیک چپ موسش گرفته است
مدل قلم
Genius Digital Pen GPen M712X

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام

یا مشکل شما از کابل هست .

یا مشکل از خود دستگاهه

یا مشکل از سیستم شما

حالا شما باید تک تک این هارو جداگانه تست کنید .

کابل رو عوض کنید ... سیم رو عوض کنید ... روی یک سیستم دیگه تست کنید .

mohammad@er

Well-Known Member
سلام حمید جان اگه نمی تونست با سیستم کانکت کنه که اصلا همون کار کلیک چپ هم نمی کرد ...

ولی اینکه احتمالا مشکل از سیستم یا وو کامرس شما هست ..

من خیلی با وو کامرس اشنا نیستم ولی اگر هارد ریست یا ریست فکتوری داره حتما یه ریستش کن. ترجیهاً هارد ریست ...

درایورو هم دوباره رو سیستمت نصب کن ...

amir-cg

Active Member
اینا مشکلات رایج این قلم هاست...منم یکی داشتم...کار نکرد...مجبور شدم بندازم آشغال....ولی عوضش وکام گرفتم....

smspersia

Member
ممنون از دوستان
روی سایتهای دیگه تست کردم - مشکل داشت
مشکل از قلمش باید باشه - چون قبلا یک چراغ داشت که روی صفحه میکشیدم روشن میشد اما اعلان چراغش روش نمیشه (باز نمیشه ببینم چی توشه :green:)
اپدیت درایوشم گرفتم باز نشد
کس از دوستان این مدلو نداره بگه ولتاژ باطریش چقدره ؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
وکام نیستا وکوم :D

وکوم بدیش اینه زود خش بر میداره و اینکه قلم هاش حساسیتشون رو نسبت به زمان از دست میدن اما از لحاظ کیفی حرف نداره ، به نظرم شما هم Wacom بگیرید.

http://fa.wikipedia.org/wiki/وکوم

mohammad@er

Well-Known Member
سلام.

اینا مشکلات رایج این قلم هاست...منم یکی داشتم...کار نکرد...مجبور شدم بندازم آشغال....ولی عوضش وکام گرفتم....

شما وکام دارید ؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم . من ندارم خدا !

:ms

ممنون از دوستان
روی سایتهای دیگه تست کردم - مشکل داشت
مشکل از قلمش باید باشه - چون قبلا یک چراغ داشت که روی صفحه میکشیدم روشن میشد اما اعلان چراغش روش نمیشه (باز نمیشه ببینم چی توشه :green:)
اپدیت درایوشم گرفتم باز نشد
کس از دوستان این مدلو نداره بگه ولتاژ باطریش چقدره ؟

دوست عزیز اگر پورتش usb هست 5 ولته ...

ولی حتما حتما حتما ببرش پیش تعمیر کار رادیو تلویزیون ...

اگه + - رو اشتباه وصل کنی کارش تمومه ...

به هیچ عنوان از خود پورت نزار برق بگیره ...

حتما یه اداپتور 2 امپری 5 ولت براش بگیر ...

وکوم بدیش اینه زود خش بر میداره و اینکه قلم هاش حساسیتشون رو نسبت به زمان از دست میدن اما از لحاظ کیفی حرف نداره ، به نظرم شما هم Wacom بگیرید.

http://fa.wikipedia.org/wiki/وکوم

حمید جان ما که سواد درست و حسابی ای نداریم :)

ممنون .. بهم یه چیز یاد دادی ..:rose:

amir-cg

Active Member

نمی خوام فخرفروشی کنم اما خداییش پول بحث اصلیه....خودم ر. کشتم تا یکی از اون خوباشو بگیرم...
---------------------
شما وکام دارید ؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم . من ندارم خدا !
مشکلی نیست...شما هم میخرید به امید خدا...
چیز خوبیه...به درد میخوره....مخصوصا تو paint ویندوز :green:
منم مشکل دارم...وکام بیشتر رو نرم افزار های اسکالپت جواب میده...اما حیف زیبراش و مادباکس نیاز به سیستم گرافیکی بالا دارن....در حالی که نمیدونم چرا با وجود GTX 630 اینا باز نمیشن....

peyman101

New Member
اخ رفیق. منم دقیقا همین مشکل تورو دارم. قلم نوریم عین موس در حال کلیک میمونه و خط میکشه. کاریش نمیتونم بکنم اصن؟ ؟؟

CDGN4587

New Member
سلام، من قلم نوری XP Pen Deco Pro Small رو اواخر تابستان امسال خریدم کامپیوترم رو اواخر سال 2008 خرید کردم اما جدیدا 2 تا مشکل در حین کار با فتوشاپ برام بوجود اومده

اول : اینکه دکمه های روی قلم یعنی براش، پاک کن و راست کلیک در محیط فتوشاپ سوءیچ می شن ولی عمل نمی کنند حتی در Paint با جدا کردن موس و Restart هم این مشکل رفع نشد

دوم اینکه اون مختصاتی رو که می خواهم طرح بکشم اشاره گر در همون مکان قرار می گیرد اما طرح را با فاصله و در مختصات دیگر می کشد آن هم نامربوط یعنی دایره بکشم یا ... خروجی اش خط صاف می شود

خواهشمندم پاسخگو باشید کارم خیلی گیر است

جدیدترین ارسال ها

بالا