مشکل فونت

با سلام بنده 4 سال که فلش کار هستم و الان به سمت دایرکتور آمده ام و از جنبه های زیادی دایرگتور را قدرتمند دیدم
بریم سر اصل مطلب

در فلش باید زمانی که میخواستیم پروژه را تحویل دهیم می بایست متن هایی که مثلا از فونت مریم استفاده میکردند را تبدیل به عکس می کردیم تا بر روی سیستم های مختلف مشکلی نداشته باشد اما شنیدم در دایرکتور این مشکل حل شده است
در دایرکتور از منوی insertگزینه font را انتخاب کردم و فونت f_yekan را انتخاب و همه گزینه های آن را اضافه کردم به پروژه به صورتی که داخل cast آبجکتی به شکل فونت برای من اضافه شد ولی زمانی که پروژه را در سیستمی که فاقد این فونت بود اجرا کردم فونت ها درست نمایش داده نمی شد و این است سوال من ! ! !
برای حل مشکل فونت چه کاری باید انجام داد در دایرکتور ( لطفا با آپلود یک فایل نمونه این کار را انجام دهید)
مرصی

سلام خوشحالم که سرانجام دایرکتور رو انتخاب کردی
در دایرکتور مشکل فونت واسه فونت های غیر یونیکد کاملا حل شده شما همانطور کا گفتید این فونت رو می شه insert کرد اما قبل از اینکه روی دکمه ok کلیک کنید به نام فونت نگاه کنید متوجه یک ستاره (*) خواهید شد مانند * F_yekan از آنجایی که این فونت قبلا برروی سیستم نصب گردیده دایرکتور برای اینکه یک فونت همنام در حافظه لود نکند با افزودن ستاره به اصطلاح نام آن را تغییر می دهد. شما دو راه حل دارید

1 ) فونت متن خود را به فونت هم نام آن با ستاره تغییر فونت دهیید

2) قبل از کلیک برروی ok نام فونت را به دلخواه هرچه دوست دارید بذارید و ok کنید و فونت متن را به این نام تغییر دهید

موفق باشید. 

smmousazadeh

Well-Known Member
سلام آقای میریان
مشکل توی سیستم من هنوز پابرجاست.

اگه امکانش هست با یه فونت دیگه هم تست کنید ، یه فونت خاص مثل هما یا فونتهای که داخل سیستم مقصد جایگزینی براشون تعریف نشده باشه.البته بنده همچنان سعی در رفع مشکل دارم

جدیدترین ارسال ها

بالا