مشکل فارسی نویسی در فلش cc

sara20012

New Member
سلام دوستان
من فلش نسخه cc رو نصب کردم و در فارسی نویسی دچار مشکل هستم . وقتی فارسی مینویسیم کلمات را به صورت حروف جدا جدا مینویسه . این ورژن برخلاف ورژن های قبل گزینه tlf نداره که بشه فارسی را راحت نوشت.
راه حلی برای حل این مشکل وجود داره ؟؟؟ من حتی تو ورد هم نوشتم متنمو و تو فلش پیست کردم ولی درست نشده مشکل .
پیشاپیش از پاسخگوییتون متشکرم

4mee

Active Member
سلام دوست گرامی
من روش حل مشکل تایپ فارسی رو براتون تو فتوشاپ میگم شاید کمکی بشه براتون.

داخل برنامه بر روی Edit کلیک کرده سپس Preferences و بعد Type را بزنید . از پنجره سمت راست زیر منوی Choose Text Engine Options گزینه Middle Eastern And South Asian را انتخاب کنید . بعد روی OK کلیک و فتوشاپ را بسته و دوباره باز کنید

البته به این لینک نیز مراجعه کنید :
[h=1]حل مشکل فارسی نویسی در فلش با Parsi Flash Component[/h]

sara20012

New Member
سلام دوست گرامی
من روش حل مشکل تایپ فارسی رو براتون تو فتوشاپ میگم شاید کمکی بشه براتون.

داخل برنامه بر روی Edit کلیک کرده سپس Preferences و بعد Type را بزنید . از پنجره سمت راست زیر منوی Choose Text Engine Options گزینه Middle Eastern And South Asian را انتخاب کنید . بعد روی OK کلیک و فتوشاپ را بسته و دوباره باز کنید

البته به این لینک نیز مراجعه کنید :
حل مشکل فارسی نویسی در فلش با Parsi Flash Component

سلام
درست نشد متاسفانه
کسی راه حل دیگه ای نداره ؟؟؟؟؟؟؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
برای متون فارسی به صورت استاتیک می توانید از هر فارسی نویسی استفاده کنید
مثل مریم و... فرقی ندارد فقط وقتی در برنامه فارسی نویس متن را می نویسید و در فلش پیست می کنید فونت مربوطه به فارسی نویس را انتخاب کنید

در ضمن برای متون داینامیک هم روشم های مختلفی هست مثل FarsiStyle و ... در ضمن tlf را با وارد کردن کلاس ها آن نیز و فقط توسط اکشن می توانید هنوز استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

FlashBank

کاربر فعال
سلام به همه دوستان . مطلب کمی قدیمیه ولی گفتم به مورد رو گوشزد کنم . وقتی از فارسی نویس ها استفاده می کنید حتما از نسخه ی استاندارد شده استفاده کنید بعضی از فارسی نویس ها برای برنامه های فلش که روی سیستم هستند مشکلی نداره ولی وقتی به طور مثال برای طراحی بنر استفاده شده تمامی اون فونت های فارسی در جستجوی گوگل به صورت ناشناخته میشه و به سایتی که بنر طراحی شده ی شمارو استفاده می کنه ضربه وارد می کنه نمونه پیوست شد .

موفق باشید . Screenshot_2.png

asl6000

New Member
سلام
کسی می تونه بگه برای فعال سازی ونوشتن متن فارسی در(Adobe FlashCC(14.2چیکاربایدکرداینکاردرFlash Cs6به راحتی بافعال کردن زبان های آسیایی وانتخابTLFبدون هیچ نرم افزاراضافی مصورت می گیرد اما من درفلشCCاینوپیدانکردم باوجودی که نرم افزارزبان فارسی راپشتیبانی می کند درضمن موقع نصب زبان عربی راانتخاب کرده ام. لطفاًراهنمایی بفرمائید باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا