مشکل فارسی نویسی در آخرین نسخه ی فلش

Mr.Mobham

New Member
سلام،
این اولین پست من تو این انجمن هست امیدوارم کمکم کنید ، ممنونم.
من از Adobe Flash cc 13 استفاده می کنم اما متاسفانه فارسی رو به صورت جدا جدا و از چپ به راست می نویسه. لازم به ذکره که من مبتدی هم هستم.
ممنونم میشم بگید مشکل از کجاست. در ضمن نمیخوام از نرم افزار های فارسی نویس استفاده کنم.
تشکر.

از tlf باید استفاده کنی بعد توی تنظیمات متن رو کنترل کن فقط قبلش نوع متنتو باید tlf انتخاب کنی

Sent from my C6903 using Tapatalk

Mr.Mobham

New Member
ممنونم که پاسخ دادید. بنده قبلا جستجو کرده بودم اما مشکل اینجاست که چنین گزینه ای برای من وجود ندارد !
تصویر زیر گویاست :

jlx9_tlf-not.png

خواهش می کنم عزیز جان قسمت text tool رو میبینی ؟ کلیک کن روش بعد چند تاذگزینه میاد یکیش tlf هست اونو انتخاب کن
پیشنهاد میکنم کتاب اکشن اسکریپت 3 رو از انتشارات مهرگان قلم مترجم امیر احسان رضایی و یه کتاب آموزش خود نرم افزار فلش اگه علاقه دارید ;-)

این به این خاطر هست که شما نسخه خاورمیانه یا ME رو نصب نکردید اونو نصب کنید مشکلتون بر طرف میشه

Mr.Mobham

New Member
بله ، به نظرم این نسخه (cc) امکان تایپ فارسی نداره.
به هر حال ازتون ممنونم.
یا علی.

flash.developer

Active Member
نرم افزار فلش نسخه me یا ویرایش خاورمیانه ندارد
همچنین در نسخه cc فیلد منتی tlf حذف شده
اگر برای فیلدهای داینامیک نیاز به فارسی نویسی دارید بهتره از کلاس فارسی استایل که دوستان زحمت نوشتن اون رو کشیدن استفاده کنید
اگر متنهای شما استاتیک است می‌توانید از فارسی‌نویس‌های موجود مثل مریم استفاده کنید

kambujieh

Member
سلام
واسه فارسی نویسی فقط کافیه متن را از برنامه ی ورد(word) کپی کنی به فلش (فقط توجه کن که وقتی از ورد کپی کردی توی فلش با ابزار تکس متن درست نکنی و همینطوری کلید های "کنترل+وی" را بزنی)

جدیدترین ارسال ها

بالا