مشکل فارسی نوشتن در بعضی از فایل های photoshop CC

tajvidinejad

New Member
دوستان سلام ، من چند روز پیش نسخه 2014 CC را نصب کردم ...
کرک هم کامل انجام شده ... فقط مشکل اینه که وقتی یه فایل جدید باز میکنم و طرح میزنم فارسی کامل تایپ میشه و بدون اشکال ....
ولی وقتی یه فایل قبلی باز میکنم ، حروف فارسی جدا جدا و بر عکس نوشته میشود ، تمام تنظیمات Middle Eastern هم انجام دادم .....
میشه راهنمایی کنید چه کنیم ؟

+Mohammad+

Well-Known Member
شاید مشکل از فونت اون فایل هاست ...
در غیر این صورت اگر امکانش هست یکی از فایلها رو بصورت فشرده اینجا بزارید تا بررسی بشه

tajvidinejad

New Member
شاید مشکل از فونت اون فایل هاست ...
در غیر این صورت اگر امکانش هست یکی از فایلها رو بصورت فشرده اینجا بزارید تا بررسی بشه

این فایل ها وکتورهای آماده برای کارت ویزیت هستند که من دانلود کردم ، و فونتشون اصالتا" انگلیسی هست ، که من میخوام فارسی بشن .....
این لینکی هست که من ازش فایل ها را دانلود کردم

http://pixelbell.com/free-business-card-templates/

+Mohammad+

Well-Known Member
مشکل از خوده فایلها هستش نه فتوشاپ .. حالا مشکل از کجاشه منم هر چی ور رفتم نفهمیدم ...

دوستان کسی میدونه مشکل چیه ؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
یک سند جدید ایجاد کنید
داخل اون متن رو فارسی تایپ کنید
و با ابزار move کلید میانبر "v" اون رو بکشید توی سند کارت ویزیت
مشکل حل میشه
میتونید از همون کپی کنید و برای تکست های دیگه استفاده کنید

honareiranico

New Member
ابزار تکست رو انتخاب کنید / بالای جعبه ابزارتون / اول تولبار تنظیمات ایکونی از ابزار تکست هست که منوی کشویی داره / بازش کنید / یه گزینه داره اون رو انتخاب کنید / درست میشه

honareiranico

New Member
ابزار تکست رو انتخاب کنید / بالای جعبه ابزارتون / اول تولبار تنظیمات ایکونی از ابزار تکست هست که منوی کشویی داره / بازش کنید / یه گزینه داره اون رو انتخاب کنید / درست میشه

اگه متوجه نشدید بگید عکس بگیرم بذارم

tajvidinejad

New Member
یک سند جدید ایجاد کنید
داخل اون متن رو فارسی تایپ کنید
و با ابزار move کلید میانبر "v" اون رو بکشید توی سند کارت ویزیت
مشکل حل میشه
میتونید از همون کپی کنید و برای تکست های دیگه استفاده کنید

این راهی بود که مشکل منو حل کرد .... تشکر از شما ولی راهی دیگه وجود نداره ؟>

tajvidinejad

New Member

دوست عزیز اون گزینه رو انتخاب کردم .... ولی هیچ اتفاقی نیفتاد ، البته تا اونجایی که فهمیدم اون تیک ارتباطی با این مشکل نداره ....

میشه لطف بفرمائید و عکس بزارید ؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
احتمالا نسخه ای که اینها داخلش طراحی شده میدل و یا خاورمیانه نبوده واسه همین این مشکل رو داره
راحت ترین روشش همین هست... خیلی وقت گیر هم نیست توی همون سند کپی بگیرید از یکی از تکست ها و کار کنید...
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا