مشکل عدم نمایش رنگ سفید و تبدیل به زرد روشن

mtv

Member
با سلام خدمت دوستان
من با یه مشکل عجیب برخوردم که اونم اینه که اصلاٌ رنگ سفید توی فتوشاپ برام به نمایش در نمیاد و به جای اون تبدیل به زرد روشن شده البته اینو بگم وقتی پروژه رو اکسپورت میکنم در محیطهای غیر از فتوشاپ کاملا عادیه و رنگ سفید دیده میشه.
حالا باید چکار کنم این مشکل برطرف بشه؟

the_king

مدیرکل انجمن
یک فایلی رو در فتوشاپ باز کنید و در منوی Edit آیتم Assign Profile رو انتخاب نمایید. حالا گزینه
Don't Color Manage This Document رو انتخاب کنید و دکمه OK را فشار دهید. حالا فرقی می کنه؟
از این جهت گفتم امتحانش کنید که شاید ایراد از تنظیمات Color Settings فتوشاپ باشه.

• Like
Reactions: mtv

memol_515

Active Member
خوب پس 100% مشكل از مانيتورتون نيست !

احتمال داره كه تنظيمات color setting تون دستكاري شده باشه آيا؟ ميخوايد يه بار فتوشاپ رو remove و دوباره نصب كنيد.

• Like
Reactions: mtv

Morteza76

Member
این مشکل چندین بار برای من و دوستان من پیش اومده برای حل این مشکل به این شکل عمل کنید.
از منوی Edit به Color Settings رفته و تنظیمات این قسمت رو به شکل زیر تنظیم کنید.

azev4x.jpg

معمولا این روش جواب میده اگه جواب نداد احتمالا این تنظیمات با مانیتور شما نمی خونه که می تونید با تغییر دادن گزینه settings به monitor color یا غیره مشکل رنگتون رو حل کنید 100% جواب میده.

mtv

Member
بسیار سپاسگذارم از لطف همه شما دوستان عزیز Morteza76 memol_515 the_king galagoola
راستش در منوی setting گزینه monitor color رو انتخاب کردم و مشکل حل شد.
مانیتورم ال سی دی سامسونگ syncmaster 732n هستش.
مرســـــــــــــــــی

Morteza76

Member
بسیار سپاسگذارم از لطف همه شما دوستان عزیز morteza76 memol_515 the_king galagoola
راستش در منوی setting گزینه monitor color رو انتخاب کردم و مشکل حل شد.
مانیتورم ال سی دی سامسونگ syncmaster 732n هستش.
مرســـــــــــــــــی
گفتم که 100% جواب میده!

بازم مشکلی بود من و همه بچه های مجید آنلاین در خدمتیم!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا