مشکل عجیب در pc من

Mamad Metal

New Member
سلام دوستان
راستش به یه مشکل خیلی خیلی عجیب در کامپیوترم برخوردم که به هر دری زدم هیچی عایدم نشد ممنون میشم اگه شما بزرگواران مشکل منو حل کنید

مشکل :
کاره من اهنگسازی و تنظیم هستش واسه همین سیستمم کاملا پر کار هست
1ماه قبل دیدم بعضی از نرم افزارهای مورد استفاده ام مشکل دارن و هنگامی که مثلا یه پروژه ی تنظیم رو باز میکنم و اجرا میکنم یهو از برنامه خارج میشه
کم کم این مشکل بزرگتر شد و ویدئوها در سایتyoutube خیلی بد اجرا میشدن یعنی صفحه تماما سبز میشد اما صدای ویدئو میومد
کم کم موقع بالا امدن ویندوز اون قسمت که میخواد bootرو شناسایی کنه اگه هرنوع سی دی داخل درایو باشه روی همون صحنه قفل میکنه و یهو پیام میده که bootاجرا نمیشه اما وقتی دیسک رو از درایو بیرون میکشم راحت ویندووز میاد بالا ( شاید بگید که در تنظیمات startup مشکل دارم اما اینجوری نیست startup رو روی هارد تنظیم کردم که بیاد بالا فقط موقع نصب ویندوز میزنم از رو سی دی بیاد بالا
چند روز قبل به جایی رسیدم که هیچکدوم از نرم افزاهای اهنگسازیم اصلا بالا نمیومدن اگه هم میومدن سریع هنگ میکردن و از برنامه خارج میشد
دوستان چندتا anti virus معرفی کردن به نام های : kasper sky -- autorun remover virus -- symantic که هیچکدوم از اینا به جز symantic که چندتا اسب تروژان پیدا کرد اما هیچ فرقی در کامپیوترم اجرا نشد
بیش از 10تا ویندوز تا به الان نصب کردم این مشکل حل شدنی نیست
ممنون میشم اگه راهنمایی اساسی کنید بنده رو

مشخصات سیستم :
cpu :dual core 5300 2.60GHz 2.60GHz
VGA : geforce 9600GT 1gig
sound card : line6 toneport UX1
ram : 4 gig

Mamad Metal

New Member
اینجا چرا اینقدر خاک گرفته و تاریکه
یکی بیاد از اینجا نجاتم بده !!!!!

newrayaneh

Active Member
سلام
من فکر می کنم (یعنی احتمال زیاد ) مشکل سخت افزاریه

سخت افزاراتو چک کردی؟

ariubarzan

New Member
درود
شاید توی سیستمت یه بدافزار(malware) جا خوش کرده
اگر روی سیستمت ویندوز سون نصبه با نرم افزار (windows defender) سیستمتو full scan کن، windows defender به روز باشه.
یا از یه نرم افزار anti spyware استفاده کن :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا