مشکل عجیب با وارد کردن یک فراخوانی یک فایل swf

nekooee2

Member
سلام

من یک فایل psd رو که از چند لایه تشکیل شده import میکنم داخل stage و بعد اون رو با فرمت swf اکسپورت میکنم. حالا یک فایل swf دیگه دارم که برای preload استفاده میکنم. وقتی یک فایل فلش دیگه قرار میدم با اجرای فایل preload بدون هیچ مشکلی فراخوانی میشه اما وقتی فایل swf که خودم ساختم رو قرار میدم بعد از اتمام preload چهار نقطه وسط صفحه میدا که شروع میکنه یکی یکی پر شدن و همین جریان ادامه داره....

انگار که خود فایل من هم یک پرلودینگ دیگه برای خودش داره در حالی من فقط فایل psd رو ایمپورت میکنم و خروجی میگیرم!!

میشه بگید چه کار کنم خواهشا؟ چون شدید گیر کردم :(

nekooee2

Member
یعنی یک با معرفت پیدا نمیشه مشکل ما رو حل کنه؟

اگر خودتون هم میتونید یک preload روی فایلم بگذارید من فایل و بهتون میدم برام خودتون اضافه کنید.
ممنون میشم

akherat

مدیر انجمن
2 تا پست بی مورد زدی
دفعه بعد اختار میگیری

در مورد سوالت : برو تو تنظیمات action script تو پنل پروپرتیس
و در تب library path مقدار default linkage رو برابر با merged into code بزار

nekooee2

Member
ممنون آخه این دو تا پست که زدم اگه به تاریخهاشون نگاه کنید هر کدوم با فاصله زمانیه زیاده. مجبور شدم برای بالا آوردن تاپیک دوباره پست بزنم. من الآن کاری که گفتید میکنم ببینم چی میشه ممنون از راهنماییتون.

nekooee2

Member
آقا من کاری که گفتین رو کردم اما باز هم لود نمیشه تو preload در حالی یک فایل swf دیگه میگذارم فوری لود میشه. البته دیگه اون 4 تا نقطه اولش که میامد و گیر میکرد دیگه نمیاد ولی بازم لود نمیشه!

اصلا من هدفم گذاشتن preload هست اگر خود Flash از اونجا preload داره پس چرا عمل نمیکنه؟ چون بدون هیچی خود فلش هم که میگذارم به جای اینکه اون چندتا نقطه بیاد و لود کنه صفحه سفید میمونه تا یکدفعه تصویر میاد.
فایل رو آپلود کردم لطفا نگاش کنید ببینید مشکلش چیه؟

آخرین ویرایش:

nekooee2

Member
وقتی میگذارم روی اکشن اسکریپت 2 لود میشه ولی چون من با 3 طراحی کردم میریزه همه چیز به هم. هر چی هست از همین اکشن اسکریپت 3 بودنش هست. لطفا فایلی دادم نگاه کنید ببینید ایراد از چیه.

وقتی هم روی merg گذاشتم حجم فایلم 150 کیلوبایت اضافه شده که این خیلی زیاده! فکر کنم کد preload رو داخل همون فایل ادغام کرد....

البته من موفق شدم داخل خودش لود رو بسازم و کار هم میکنه. اما من می خوام حتما یک فایل اکسترنال باشه که فلش رو لود کنه. چون در یک یک قالب استفاده میکنم که اونجا تا فلش کامل لود نشه هیچی نشون نمیده حالا چه اولش پرلود باشه چه نباشه. برای همین می خوام یک فایل باشه که وقتی لود شد فلش من رو بعدش لود کنه!

آخرین ویرایش:

akherat

مدیر انجمن
ببین دو تا راه داره که تو نمیتونی انجامش بدی
اون نقطه ها برای این هست که شما tlf استفاده کردی
اونارو حذف کن درست میشه

nekooee2

Member
ممنون. متأسفانه اگر TLF رو حذف کنم دیگه نمیشه فارسی نوشت. اونجوری دیگه میشه با اکشن اسکریپت 2 هم نوشت. حالا من از یک قالب دیگه استفاده کردم که preload خود فایل رو نشون میده و یک preload برای اکشن اسکریپت 3 پیدا کردم تو همون تنظیمات Actionscript که گفتید مسیر اون preload رو دادم درست شد.

دستتون درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا