مشکل شدید با مامبو

hes_r

Member
با سلام دوستان

من دوست نداشتم که در پایان نوشته های استاتیک علامت نظر بیاد واسه همین اومدم تو کامپونت ها com_comment رو حذف کردم .

بعد اومدم تو سایت . باز میشد . میرفتم توی بخش ها وا میشد . ولی دیگه محتواها و محتوای استاتیک رو میخواستم باز کنم این ارور رو میداد :

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home/haghname/public_html/index//administrator/components/com_comment/config.comment.php in /home/haghname/public_html/index/mambots/content/moscomment.php on line 26

Warning: require(/home/haghname/public_html/index//administrator/components/com_comment/config.comment.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/haghname/public_html/index/mambots/content/moscomment.php on line 26

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home/haghname/public_html/index//administrator/components/com_comment/config.comment.php in /home/haghname/public_html/index/mambots/content/moscomment.php on line 26

Warning: require(/home/haghname/public_html/index//administrator/components/com_comment/config.comment.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/haghname/public_html/index/mambots/content/moscomment.php on line 26

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/haghname/public_html/index//administrator/components/com_comment/config.comment.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/haghname/public_html/index/mambots/content/moscomment.php on line 26

ولی متاسفانه یه بار که دیسکانکت کردم من اصلا به این دومین دیگه نمیتونم برم . یعنی اصلا نمیتونم وارد سایت خودم بشم . در صورتی که دیگران واسه باز کردن صفحه اولش مشکلی ندارن .

میخوام بگید چطور میتونم اون ارور که میاد رو رفع کنم واسه همه .

لطفا راه نمایی کنید دوستان .

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
فکر کنم این کامپوننت برای مامبو از کامپوننت های پیش فرض باشه و نباید اونو حذف می کردید راه برای غیر فعال کردنش وجود داشت چرا حذفش کردید؟

hes_r

Member
ُلام

والا بلد نبودم غیر فعالش کنم

دو تاخواهش دارم :

1- الان چه راهی هست واسه برگردوندن سایت ؟؟؟ که درست بشه .

2- چطوری میشه این کامپونت رو غیر فعال کرد .

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
واسه رفع مشکلتون نمی دونم والا اما واسه غیر فعال کردنش کافیه به قسمت کامپوننت ها تنظیمات رو انتخاب کنید اونجا که نوشته بخش های موجود کلید Ctrl رو نگه داری و روی اون های که انتخاب شدن کلیک کنی تا از حالت انتخاب در بیاد و تنظیمات رو خیره کنی این جوری نظرات در هیچ جا نمایش داده نمی شه

mambolearn

Active Member
سلام

در قسمت مامبوت ها ، مامبوت mos comment رو غیر فعال کنید

مشکل حل میشه

یا علی

gach1

New Member
با عرض سلام من با یک مشکل در هنگام بار کردن سایتم در مامبو دارم .یعنی زمانی که سایتم را باز می کنم ای error را می دهد:
DB function failed with error number 145
Table '.\mambodb\mos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=UPDATE mos_session SET time='1219226590', guest=-3-guest WHERE session_id='bc3ec57c0c1f11d4a16a8f41dc37fc5c' AND username = 'admin' AND userid = 62

تورا خدا به من کمک کنید.

readytemplate

New Member
چرا از جوملا استفاده نمی کنی. درسته در خیلی جهات شبیه هم هستن اما فکر می کنم جوملا بهتر باشه و خیلی مشکلاتش کمتر باشه

rahpoyan.ir

Member
بابا
مامبو رو روی لوکال نصب کن
کشویی که حذف کردی رو از روی لوکال کپی کن بریز توی همونجا که پاکش کردی
مشکلت حل میشه
دست گلم درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا