مشکل سایت وردپرسی

gamutprint

New Member
با سلام
من یک طراح سایت و سئو کار هستم که دارم به روی سایت یک شرکت که در حوزه ی آهن آلات و تولید و فروش فنس کار می کند فعالیت می کنم. این سایت در کلمه کلیدی فنس رتبه ی خوبی دارد اما مدام بالا و پایین می شود. اگر کسی مشکل را به من بگوید خیلی خوشحال می شوم ممنون. آدرس سایت به شرح زیر است: https://fence-iran.ir

hno

Member
سلام وقت بخیر
عزیز چه مدت هست سایت طراحی شده ؟
خیلی مواقع این اتفاق در سئو میفته و کاملا عادی هست و بهترین کار این هست که شما دائم محتوا تغییر ندید ... این مواقع بهترین کار هیچ کار نکردن و اینکه یکم صبر کنید تا رتبه ثابت بشه .... تغییرات کلی در محتوا ندهید.... اگر خیلی تغییرات کلی داشته باشید و ساختار هی بخواهیم بهم بزنید کار خرابتر میکنه
موفق باشید

ehsan.kalantari

New Member
سلام وقت به خیر
دوست عزیز من میدونم مشکل شما چیه و میتونم کمکتون کنم که پوزیشنتون استیبل بشه.
به من پیام بدین
09211760428

golex

Member
خب این مشکل سئو هستش و ربطی به سایت و وردپرس نداره. سئوی داخلیش رو درست کن . با گرفتن یکی دوتا رپورتاژ سعی کن از رقبا جلو بزنی. چون رقابت نزدیکه هی دنس داره

ava282009

Member
مهاجرت به ترکیه ممکن است به عنوان یک گزینه برای زندگی جدید مدنظر شما باشد. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به ترکیه آورده شده است:

1. **انواع ویزا و اقامت:**
- ویزای توریستی: برای اقامت کوتاه مدت.
- ویزای کار: برای کسب شغل در ترکیه.
- اقامت دائم: برنامه‌های مختلفی برای اخذ اقامت دائم در ترکیه وجود دارد.

2. **کار و شغل:**
- اگر به دنبال کسب شغل در ترکیه هستید، باید درخواست مربوط به ویزای کار را انجام دهید.

3. **زبان ترکی:**
- آشنایی با زبان ترکی می‌تواند در زندگی روزمره و برای کسب شغل مفید باشد.

4. **تحصیلات:**
- اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید، باید به دانشگاه‌ها و مقررات مربوط به دانشجویان بین‌المللی توجه کنید.

5. **شناخت مسائل قانونی و اداری:**
- اطلاعات کاملی در مورد قوانین مهاجرت و اداری ترکیه مهم است تا از مشکلات حقوقی جلوگیری شود.

جدیدترین ارسال ها

بالا