مشکل رندر انیمیشن

HR3D

کاربر فعال
سلام دوستان ، من دیشب دستگاه رو گذاشتم روی رندر و امروز صبح که بهش سر زدم پیغام low disk رو دیدم (با اینکه 8gb جا داشت ) و وقتی به پوشه ی temp سر زدم با تصویر زیر روبرو شدم ! و جالب این مود مکس یک فریم هم رندر نکرده !؟!؟

به نظر شما مشکل کجاست ؟ ، خود من میگم هنگام حساب کتاب کردن فایل ها و تنظیمات اولیه ی رندر که گاها بعضی اوقات طول میکشه بخاطر اینکه حجم فریم ها زیاد بوده و کار سنگین این اتفاق افتاده و فکر میکنم دفعه ی بعد باید از یک درایو دیگه شروع کنم

6j8gvquxha221yuln8ee.png

Hidden Dragon

کاربر فعال
HR3D عزیز اینکه چرا حجم Log اینقدر زیاده اطلاعی ندارم چون این Log یک سری از پیغامهای وی ری رو ذخیره میکنه که فکر نمیکنم بصورت عادی به این حجم برسه اما

همیشه قبل از شروع رندر نهایی محاسبات Gi رو ذخیره کن با اینکار میتونی در پروژه های بزرگ و یا انیمیشن ها زمان زیادی رو در صورت بروز هر گونه مشکلی حفظ کنی.

موفق باشید

HR3D

کاربر فعال
HR3D عزیز اینکه چرا حجم Log اینقدر زیاده اطلاعی ندارم چون این Log یک سری از پیغامهای وی ری رو ذخیره میکنه که فکر نمیکنم بصورت عادی به این حجم برسه اما

همیشه قبل از شروع رندر نهایی محاسبات Gi رو ذخیره کن با اینکار میتونی در پروژه های بزرگ و یا انیمیشن ها زمان زیادی رو در صورت بروز هر گونه مشکلی حفظ کنی.

موفق باشید

به خب اون روش بیشتر بدرد حالت brute force میخوره تا im و lc که تو هر رندر محاسبات جداگونه دارن

(شما هم مثل من با دیدن نوشته های بالا به مشکل بر خوردین یا فقط من با نسخه ی جدید chrome این مشکل رو دارم ؟ )

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا