مشکل راست به چپ نویسی در ورژن جدید Adobe CC

mahbang

Member
adobe-cc-max-suite-artufficio-italia.jpg

سلام
دوستان به مشکلی خوردم، به تازگی ورژن جدید محصولات adobe یعنی همون CC رو نصب کردم
ایلستراتو، ایندیزان، فتوشاپ ولی متاسفانه به مشکلی راست به چپ نویسی در این برنامه‌ها بخوصص ایلستراتور و ایندیزاین بر خوردم
تو فتوشاپ مشکل فارسی نویسی حل شد هر چند اونجا هم نتونستم گزینه راست به چپ رو پیدا کنم

اگر دوستان این مشکل رو حل کردند توضیح بدند، اگه نمیشه من همون ورژنهای قدیمی تر رو نصب کنم که این مشکلات رو نداشت
با تشکر

mahbang

Member
مشکل حل شد! موقع نصب نرم افزار، قسمت Language باید (یدعم العربیة English) رو انتخاب می‌کردم البته فقط گزینه راست به چپ در برنامه ایندیزاین درست شد ولی همچنان گزینه راست به چپ در پنل پاراگراف فتوشاپ و ایلستراتور نیست

mahbang

Member
اگه این پست رو تا انتها دنبال کنی مشکلت حل میشه توی آخرین پست نحوه انجام تنظیمات برای فارسی نویسی رو به صورت تصویری پیوست کردم.
http://forum.majidonline.com/threads/209104-خطای-ناشناخته-در-فتوشاپ-cc

میتونی طبق آموزشهای تصوری پیوست شده به راحتی فارسی بنویسی
البته بعد از انجام تنظیمات باید یک بار فتوشاپ رو ببندی و دوباره اجرا کنی
مشاهده پیوست 101215
مشاهده پیوست 101216

ممنون دوست عزیز روشی که گفتید توی فتوشاپ جواب داد و کارم راه افتاد ولی توی ایلستراتور همچین چیزی پیدا نکردم

felfel_64

New Member
مشکل از چپ به راست نوشتن فونت فارسی در فتوشاپ

سلام.
من هر کاری میکنم تو فتوشاپcs5 درست نمیشه و همش از چپ به راست مینویسه. خواهش میکنم کمکم کنید

آخرین ویرایش:

Masibi

New Member
سلام
مشکل فارسی نویسی در ایلوستریتور درست شد ولی یک مشکل بدتر درست شد
اینه که شکل فونت ها رو یه جور دیگه نشون میده مثلن فونت B mitra رو می زنی ولی قیافه ی b homa رو نشون میده

چه کار کنم؟
خدااااا

Masibi

New Member
میشه کمک کنید؟!!!

من با ایندیزاین همچنان مشکلم حل نشده.... در مورد فارسی نویسیشش

سیمین 110

New Member
سلام من موقع نصب ایندیزاین زبان را اونی که گفتید انتخاب نکردم حالا باید برای مشکل راست به چپ نوشتن چه کار کنم؟

mansoor342

Well-Known Member
مشکل در پریمیر cc برای من حل نشده است. هنگام نصب، گزینه english یدعم العربیه را هم انتخاب کردم، اما باز هم بی فایده است. فونت فارسی را می خواند، اما معکوس و گسسته است و مثلا به جای «به» می نویسد «ه ب» . لطفاً راهنمایی کنید

majid1605

Active Member
من یه مشکل اساسی دارم بعد از یه مدت کارکردن وقتی نرم افزار رو اجرا می کنم صفحه لایسنس میاد و اکسپت رو میزنم ایندیزاین باز میشه ولی متسفانه پشتبانی زبان های چپ به راستش از کار میفته و کلیه گزینه هاش حذف میشن مثل حالتی که گزینه عربی رو انتخاب نمیکنیم
کرک های مختلف رو هم تست کردم

majid1605

Active Member
کسی همچین مشکلی با این نرم افزار نداره
روی چند سیستم مختلف تست کردم حتی کرک های جدید رو هم استفاده کردم همین مشکل رو دارم

jafarerfani

Active Member
کسی همچین مشکلی با این نرم افزار نداره
روی چند سیستم مختلف تست کردم حتی کرک های جدید رو هم استفاده کردم همین مشکل رو دارم

من پیشنهاد میدم یک بار از سیستم ریستور استفاده کنی.
یا اگه همچنان مشکل هست، برنامه را حذف کنی، بعد دوباره اصولی نصب کن.

majid1605

Active Member
روی سیستم عامل های مختلف نصب کردم بعد از یه مدت از کار میفته
نسخه های مختلف از سایت های مختلف دانلود و نصب کردم همینطور بود
کسی نسخه سالم سراغ داره لینکش رو لطفا بزاره

jafarerfani

Active Member
اعضا توجه کنند، پرسش‌هایی مانند طریقهٔ نصب، کرک کردن و مشکل فارسی نوشتن، از مقوله‌های پرتکرار و البته پیش پا افتاده است که شما می‌توانید در سایت‌های دیگر، به‌راحتی بخوانید.
برای دانلود کردن و طریقهٔ نصب و کرک کردن برنامه‌هایتان، پیشنهاد می‌کنم از سایتِ www.soft98.ir استفاده کنید.
این پرسش‌های ساده، نشان می‌دهد که شما هنوز مبتدی هستید و لازم است یک بار از اول تا اینجای این انجمن را با دقت بخوانید.
حتماً قبل از ورود به هر برنامه‌ای، طریقهٔ نصب و کرک کردن و فارسی نوشتن را تعلیم بـبــــیــنــیـــم، مشکل‌های احتمالی کار کردن با برنامه را پیش‌بینی کرده و از اینترنت برای رفع مشکل، استفاده کنیم.
از دقت نظر شما سپاس‌گزار هستیم.

Mahtabshmisa

New Member
اعضا توجه کنند، پرسش‌هایی مانند طریقهٔ نصب، کرک کردن و مشکل فارسی نوشتن، از مقوله‌های پرتکرار و البته پیش پا افتاده است که شما می‌توانید در سایت‌های دیگر، به‌راحتی بخوانید.
برای دانلود کردن و طریقهٔ نصب و کرک کردن برنامه‌هایتان، پیشنهاد می‌کنم از سایتِ www.soft98.ir استفاده کنید.
این پرسش‌های ساده، نشان می‌دهد که شما هنوز مبتدی هستید و لازم است یک بار از اول تا اینجای این انجمن را با دقت بخوانید.
حتماً قبل از ورود به هر برنامه‌ای، طریقهٔ نصب و کرک کردن و فارسی نوشتن را تعلیم بـبــــیــنــیـــم، مشکل‌های احتمالی کار کردن با برنامه را پیش‌بینی کرده و از اینترنت برای رفع مشکل، استفاده کنیم.
از دقت نظر شما سپاس‌گزار هستیم.
سلام میشه راهنماییم کنید؟؟
من در ایندیزاین ستون بندی کردم ۲ ستونه ولی موقعی که داخل windosبعدشstoryگزینه نداره که بیاد من راست چین کنم ایندیزاینم ۲۰۱۷ هست باید چیکار کنم لفا کمک کنید تا کارم سریع پیش ببرم؟؟؟

jafarerfani

Active Member
سلام میشه راهنماییم کنید؟؟
من در ایندیزاین ستون بندی کردم ۲ ستونه ولی موقعی که داخل windosبعدشstoryگزینه نداره که بیاد من راست چین کنم ایندیزاینم ۲۰۱۷ هست باید چیکار کنم لفا کمک کنید تا کارم سریع پیش ببرم؟؟؟
در این گروه تلگرامی، عضو شوید و پرسش‌ها را مطرح کنید.
گروه پرسش و پاسخ در مورد ایندیزاین
لطفا مطالبی که ارسال میکنید در مورد ایندیزاین بوده و جنبه آموزشی داشته باشد
برای دریافت لینک گروه ها و کانالهای آموزشی و همچنین متن کامل قوانین به کانال زیر مراجعه نمایید:
@TipsinTutsLinks

arminrahimian

New Member

جدیدترین ارسال ها

بالا