مشکل در import

DLL_DLL

Member
من وقتی فایل PSD را import میکنم از کیفیتش کم میکنه ! باید چیکار کنم که با MAXIMUM کیفیت import کنه ؟:cry:

oyama19

Member
سلام.
داخل فتوشاپ، به منوی Edit > Preferences > File Handling برو.

دنبال Maximize PSD File Compatibility بگرد و گزینه ی روبروشو به Always تغییر بده.
بعد فایلتو save کن.

حالا برو داخل فلش.فایلتو import کن.

اگر error ی اومد مبنی بر اینکه با quick time قابلیت import شدن داره، yes رو کلیک کن.

حالا فایلت، با بهترین کیفیت داخل فلش شد.

امیدوارم راهنماییه خوبی باشه.

بابای.

آخرین ویرایش:

DLL_DLL

Member
من چنین گزینه ای ندارم توی Flash CS4 .

توی همین مسیری که شما گفتید در cs4 گزینه ای هست به نام PSD IMPORTER که تنظیمات کیفیت اونجاست!
دیروز اومدم خودم جواب سوالمو بدم اما اینترنت قطع بود.

به هر حال ممنون.

++Hadi++

Active Member
من نمی دونم چرا می خواهین psd وارد کنین .
به نظر من اگه کیفیت مهمه و حجم مهم نیست ، فرمت png رو مد نظر قرار بدین و اگه حجم مهمه و کیفیت مهم نیست ، (نسبتا ) فرمت jpg رو ند نظر قرار بدین .
فقط کافیه لایه لایه ، لایه مد نظر رو در فتوشاپ ، visible شو true کنین و بقیه رو false ، و دور اونو crap کنین و اونو به فرمت مد نظر export کنین .
بای...

kiarash.M

Active Member
اول اینکه فایل PSD با max کیفیت ذخیره میشه .. نیازی نیست کیفیت رو کم کنی این کا رو خود فلش انجام می ده ..
برای این کار در منو export setting توی flash باید jpeg Quality رو تغییر بدی ..

DLL_DLL

Member
من نمی دونم چرا می خواهین psd وارد کنین .
به نظر من اگه کیفیت مهمه و حجم مهم نیست ، فرمت png رو مد نظر قرار بدین و اگه حجم مهمه و کیفیت مهم نیست ، (نسبتا ) فرمت jpg رو ند نظر قرار بدین .
فقط کافیه لایه لایه ، لایه مد نظر رو در فتوشاپ ، visible شو true کنین و بقیه رو false ، و دور اونو crap کنین و اونو به فرمت مد نظر export کنین .
بای...

من اوایل که تازه فلش یاد گرفته بودم(علاقه ای بهش ندارم برای همین نمیرم کامل یاد بگریم) همیشه تا 2 هفته پیش کاری که شما گفتید را میکردم ، اما خیلی کار کند پیش میره.

Psd را هم با همین کاری که خودم و دوستان گفتن میشه با بالاترین کیفیت import کرد.

DLL_DLL

Member
دوست من من در مورد Photoshop صحبت نکردم که ! اگه توی Photoshop بهترین کیفیت ممکن را هم save کنید و توی flash تنظیم شده باشه از کیفیتش بخاطر حجم کم کنه بازم افت میکنه! تازه من همیشه وقتی فایلی را توی فوتوشاپ save میکنم خودش برای اولین بار می گه که Maximum هست یا نه!
برای درست شدن این امر باید اون مسیری را که بنده چند تا پست پیش دادم رفت.
بازم ممنون!

oyama19

Member
سلام!
این راه حلو، شرکت Adobe، داخل وب سایتش گذاشته.
حالا دیگه نمی دونم راه حل شما بهتر از راه حل شرکت Adobe هستش یا نه!:cool:
(البته، منظور، فایل های PSD ، با لایه هاشه!)

جدیدترین ارسال ها

بالا