مشکل در کپچر کردن با پریمیر

سلام
وقتی دارم با پریمیر یه فیلمی رو کپچر میکنم مثلا حدود 20 دقیقه یا 10 دقیقه یه بار این ارورها رو میده و مجبور میشم تا آخر کپچر کنار کامپیوتر باشم تا وقتی خراب شد دوباره ادامه شو کپچر کنم و بعدشم مثلا این ده تا تکه فیلم رو بهم بچسبونم تا بتونم خروجی کامل بگیرم
لطفا سریع کمک کنید:rose:
Capture1.PNG

Capture2.PNG

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
اون خطا دومی مال ریختگی فریم هستش موقع ضبط،اکثرا مربوط به کیفیت نوارها میشه:rose:

سلام
اون خطا دومی مال ریختگی فریم هستش موقع ضبط،اکثرا مربوط به کیفیت نوارها میشه:rose:

منظورتون رو متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید:shock:
باید چیکار کنم؟

در ضمن الان دیگه وقتی میرم تو قسمت کپچر پرییمیر مینوبسه capture device offline
چندیدن بار کامپیوتر رو خاموش کردم،فیش dv رو جابه جا کردم،کارت کپچر رو روی اسلاتهای دیگه مادربرد گذاشتم ولی دیگه بالا نمیاد. وقتی دوربین وصل میشه یه صفحه ای میاد که باید پریمیر رو انتخاب کنیم اینصفحه هم دیگه نمیاد
خواهشا سریع کمک کنید

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
ببینید دوست گلم،اون خطایی که من گفتم بر میگیرده به ریختگی نوار،میتونه عوامل زیادی داشته باشه
سرد و گرم شدن،مجاورت با امواج مغناطیسی،ضربه و...که هیچ کاریش هم نمیشه کرد،خدا رو شکر کنید که سر بعضی فریم ها این اتفاق میفته
گاها واسه بنده پیش اومده یه نوار به طور کامل ریختگی داشته و عملا از دستم رفته
اینکه فایر وایرتون نمیخونه دلیلش اینه که باید حتما موقع قطع و وصل کردن به دوربین یا سیستم جفتشون خاموش باشند
قطع به یقین کارتتون از کار افتاده دیگه و نمیشه ازش استفاده کرد
:rose:

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام
وقتی دارم با پریمیر یه فیلمی رو کپچر میکنم مثلا حدود 20 دقیقه یا 10 دقیقه یه بار این ارورها رو میده و مجبور میشم تا آخر کپچر کنار کامپیوتر باشم تا وقتی خراب شد دوباره ادامه شو کپچر کنم و بعدشم مثلا این ده تا تکه فیلم رو بهم بچسبونم تا بتونم خروجی کامل بگیرم
لطفا سریع کمک کنید:rose:
مشاهده پیوست 73341

مشاهده پیوست 73342

سلام دوست عزیز

می دونم خیلی عجله دارید اما باید حوصله کنید عجله معمولا کارها رو خرابتر می کنه
من حتی سر این عجله سخت افزار هم سوزوندم ...

مشکل شما اینه که ارتباط دستگاه با پریمیر قطع میشه و اون دراپ فریم ها هم ممکنه به خاطر همین باشه . دراپ فریم اگه کم باشه خیلی مهم نیست مثلا تو یک ساعت ده تا فریم بیفته چیز مهمی نیست مگه شات های خیلی حساسی باشند. البته می تونید تو تنظیمات پریمیر بگید اگه دراپ فریم شد کچپر رو قطع نکنه و ادامه بده تا آخر خودتون ببینید که اگه فریمهای کمی از قلم افتاده بودند از همون کپچر استفاده کنید و هی مجبور نشید پای سیستم معطل بمونید.

شما دقیق نگفتید که با چه پورتی وصل میشید به کامپیوتر مثلا با firewire یا چیز دیگه ...
فایر وایر خیلی حساسه و نازک نارنجیه ... و بعضی از دستگاه ها رو به درستی شناسایی نمی کنه اما اگه وصل بشه معمولا مثل ساعت کار می کنه براتون و خیلی هم خوبه این ارتباط...
پورتهای دیگه هم بستگی به کارت کپچر دارند...

پلیر شما دوربین است؟
اگر کمی بیشتر توضیح بدید شاید بشه بهتر کمک کرد
در هر صورت مشکل برقراری ارتباط است

البته من اصلا به این مشکلات بر نخورده ام. ولی تا به حال شده که کامپیوتر از همون اول اتصال رو شناسایی نکنه که داستان خودش رو داره

بدرود

سلام دوست عزیز
سلام علیکم

مشکل شما اینه که ارتباط دستگاه با پریمیر قطع میشه و اون دراپ فریم ها هم ممکنه به خاطر همین باشه . دراپ فریم اگه کم باشه خیلی مهم نیست مثلا تو یک ساعت ده تا فریم بیفته چیز مهمی نیست مگه شات های خیلی حساسی باشند. البته می تونید تو تنظیمات پریمیر بگید اگه دراپ فریم شد کچپر رو قطع نکنه و ادامه بده تا آخر خودتون ببینید که اگه فریمهای کمی از قلم افتاده بودند از همون کپچر استفاده کنید و هی مجبور نشید پای سیستم معطل بمونید.

از کجا باید به تنظیمات دراپ فریمها دسترسی پیدا کنم؟

شما دقیق نگفتید که با چه پورتی وصل میشید به کامپیوتر مثلا با firewire یا چیز دیگه ...
فایر وایر خیلی حساسه و نازک نارنجیه ... و بعضی از دستگاه ها رو به درستی شناسایی نمی کنه اما اگه وصل بشه معمولا مثل ساعت کار می کنه براتون و خیلی هم خوبه این ارتباط...
پورتهای دیگه هم بستگی به کارت کپچر دارند...

با سیم 1394 که به dv دوربین وصل میشه

پلیر شما دوربین است؟
اگر کمی بیشتر توضیح بدید شاید بشه بهتر کمک کرد
در هر صورت مشکل برقراری ارتباط است

منظورتون رو نفهمیدم پلیر چیه؟
من نمیدونم چی رو توضیح بدم شما بگین منم همونو براتون توضیح بدم:green:

یا علی

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
درود
حدس می زدم که با 1394 وصل می شید یا به قول اپل با فایروایر یا به قول سونی با iiLink که همش یکی است.
منظورم اینه که دستگاهی که وصل میشه به کامپیوتر چیه؟ و برندش چیه؟ 1394 با بعضی از برند های کمی مشکل داره مثل سامسونگ حتی با برند سونی هم گاهی مشکل داره . من با یه دوربین هندی کم صدها بار وصل می شدم و مشکلی نداشتم اما با دوربین EX1 گاهی دوربین رو می شناخت و گاهی نمی شناخت. به اینکه دستگاه خاموش باشه و بعد روشن بشه هم خیلی حساسه ....

راه حل:
حتما دوربین با همون کابل رو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنید . لازم نیست پریمیر داشته باشید اگه یه صدای دیلینگ کرد و 1394 رو شناخت که مشکل از این دو نیست و باید برید سراغ کامپیوتر ولی اگه نشناخت یعنی یا دوربین یا کابل مشکل داره . این کارها هم چیزی است که خودتون باید باهاش کلنجار برید و نمیشه از دور انجام داد خوب این مراحل رو برید تا ببینید کدوم یک از این سه مورد یعنی دوربین کابل کامپیوتر مشکل داره تا بعد بشه رفعش کرد

مثلا من یه دوربین رو هر چی وصل می کردم به 1394 مشکل داشت بعد فهمیدم که پورت 1394 دوربین سوخته .

بدرود

yousoufr

New Member
با سلام و احترام خدمت همه بزرگواران
با در استودیو با مشکلی روبرو شدم که هر چه جستجو کردم چیزی نیافتم، اگر ممکن است کمکم کند ممنون می شوم.
در پریمیر 2019 و 2020 هنگام کپچر کردن به محض اینکه رکورد را میزنم با ارور دیسک فول روبرو می شوم. با اینکه درایو حدود 400 گیگ خالی دارد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا