مشکل در کنترل پنل

alireza TNT

New Member
با سلام
من هر هفته یک مشکل جدید تو انجمنم درست میشه حالا مشکل جدید اینه که زبان کنترل پنلم کاملا به هم ریخته عکسش رو گذاشتم اگر کسی میدونه که باید کدوم فایل رو دوباره تو انجمن آپلود کنم بگه تا ببینم مشکل از کدوم قسمته
با تشکر

264gdu0.jpg

BetaMaster

Member
دوست عزیز شما باید صبر داشته باشی.مجید آنلاین که انجمن تخصصی پشتیبانی phpBB نیست بخوای 30 ثانیه ای جواب بدن بهت !
اگه به پشتیبانی سریع نیاز داری باید در انجمن سایت هایی مثل www.phpBB.Maghsad.com و ... مطرح کنی...تازه اونم باید صبر داشته باشی

ضمنا شما کپی رایت قالب Maghsad.com Nazanin رو حذف کردید. .. کار خیلی زشتیه و توهین به کاربران سایت خودتون و طراح هست... واقعا متاسفم که ادمین ایرانی هنوز سطح فکریش باید اینطور باشه که کپی رایت را حذف کنه

راهنمایی شما هم این که از فارسی ساز ارائه شده در بسته www.phpBB.Maghsad.com استفاده کنید تا مشکل حل شود.

alireza TNT

New Member
دوست عزیز من که کپی رایت رو پاک نکرم جای اون اسم ها رو عوض کردم و اسم لوکاس و ایمیلش پایین صفحه هست
آخه من این قالب رو از سایت phpbbiran گرفتم و میبینی که اسم این سایت رو هم قرار دادم حالا که فهمیدم اول از سایت مقصد انتشار یافته اسم سایت مقصد رو هم در کپی رایت قرار دادم.
راستی در سایت شما هم عضو شدم و مدهای زیادی رو دریافت کردم که خیلی به دردم خوردن
با تشکر

BetaMaster

Member
از شما ممنونم که اینقدر با کمالات هستید، البته من الان که سایتتون رو دیدم تفاوتی نداشت و اصلاح نشده بود اما امیدوارم هرچه سریع تر اصلاح شود.حساسیت من روی قالب نازنین مقصد (مجید آنلانین) بی دلیل نیست،لطفا تاپیک زیر را مطالعه فرمایید متوجه میشید :

http://www.maghsad.com/index/viewtopic.php?f=79&t=3218&st=0&sk=t&sd=a

آخرین ویرایش:

alireza TNT

New Member
من درستش کردم یه همچین حالتی داره
Persian phpBB support by: maghsad And Theme Created by Lucas
حالا اگر مشکلی داره بگین تا درستش کنم
راستی سایت های زیادی این قالب رو به اسم خودشون ارائه میدن بهتره یه کاری بکنید یا برخورد قانونی با آنها داشته باشید

BetaMaster

Member
من دیدم که در همون Maghsad.com بحث را پیگیری کردید که فکر می کنم به نتیجه رسیدید.

راستی سایت های زیادی این قالب رو به اسم خودشون ارائه میدن بهتره یه کاری بکنید یا برخورد قانونی با آنها داشته باشید

والا تاجایی که من میدونم اولین اقدام این که دیگه هیچ قالبی رو Lucas رایگان ارائه نمیده !
اما درمورد اقدام قانونی هم اینو بگم درصورت شناسایی باهاشون برخورد میشه و به همین سادگی ها هم نیست !

اگر چنین سایت هایی را میشناسید لطفا گزارش دهید.

با تشکر از همکاری و لطف شما

جدیدترین ارسال ها

بالا