مشکل در ویرایش یا حذف اطلاعات از بانک اطلاعاتی

taqizadeh

New Member
با سلام.من یه برنامه ای نوشتم با php و mysql ولی در حال حاظر به یه مشکل برخوردم و اون مشکل موقعی رخ میده که میخوام سطری رو حذف یا ویرایش کنم و این ارور رو میده :
Database access failed: UPDATE command denied to user 'almouood_yasin'@'localhost' for table 'links'
لطفا یه کمکی کنید.

hassancd

Active Member
با سلام.من یه برنامه ای نوشتم با php و mysql ولی در حال حاظر به یه مشکل برخوردم و اون مشکل موقعی رخ میده که میخوام سطری رو حذف یا ویرایش کنم و این ارور رو میده :
Database access failed: UPDATE command denied to user 'almouood_yasin'@'localhost' for table 'links'
لطفا یه کمکی کنید.

این ارور میگه یوزری که تعریف کردید نمیتونه عملیات بروز رسانی این جدول رو انجام بده مشکل از اینه که تو سرور مای اسکیوالت همچین یوزری دسترسی رو فعال نکردی یا اصلا تعریفش نکردی
بعد یه سوال ازت دارم که این کدت رو رو لوکال هاست داری اجرا می کنی یا روی سرور آپلودش کردی؟

taqizadeh

New Member
روی لوکال هاست جواب میده ولی روی سرور این ارور رو میده.باید چکار کنم ؟

hidensoft

Member
همونطور که دوستمون اشاره کرد یوزر مای اس کیو ال شما سطح دسترسی مناسب رو نداره. با مدیر هاستتون تماس بگیرید یا از دوستی کمک بگیرید تا این مشکل رو براتون رفع کنه.

hassancd

Active Member
روی لوکال هاست جواب میده ولی روی سرور این ارور رو میده.باید چکار کنم ؟
خوب دوست عزیز شما پیشوندی که هاست برای اسم بانک اطلاعاتی تون قرار داده را هم به ورودی های دستور mysql_connect() اضافه کن ویوزر تعریفیترو برابر یوزر نیم ورودی به cpanel قرار بده و حدس من این هستش که به صورت PHP Code:

mysql_connect('localhost','almouoodir_yasin',' ');

نوشته بشه رفع بشه و همچنین این پیشوند برای نام بانک نیز باید نوشته شود.
در صورت درست نشدن کدتو بذار تا ببینیم چکردی

جدیدترین ارسال ها

بالا