مشکل در ورود به Cpanel

Emadfx

New Member
سلام .
هنگام لاگین این ارور نشون داده میشه .
In order to access the interface, you will need to make sure that the software license on this server is active and installed.

Your license could not be activated because:
Cannot Read License File

1. First, go to http://verify.cpanel.net/ and enter the public IP address of this server to make sure it is licensed.
2. If licensed, try running /usr/local/cpanel/cpkeyclt from the command line as root.
3. You'll also need to make sure that port 80 is open to contact our license server and that your hostname is a FQDN.

If you don't currently have a license, you can obtain a trial license by registering at the cPanel Store and requesting a trial under Free

یه سرچی تو وب کردم بعضی ها گفتن که cpanel بعضی وقتها سرورش رو آپدیت میکنه که احتمال داره واسه اون باشه و چیزای دیگه .
البته با پشتیبانی هنوز تماس نگرفتم . میخوام بدون نظر شما چیه ؟

be099

Member
خوش به حالت الان اینجوری شدی فکر کنم تحریم شدی:sad: داداش
این آتیشا از زیر سر حسین اوباما بلند میشه
راه حل:
1. پلسک:cool:
2. v.p.n و قایم باشک بازی :)

Web Baz

New Member
دوست عزیز, سی پنل شما تحریم شده. به مدیر سرور بگویید.

Emadfx

New Member
واسه من پارس دیتاست . گفتن امروز مشکل حل میشه ولی کماکان همین مشکله .!
دوستان دیگه اگه همین مشکل رو دارن لطفا بگن . عکس زیر وضعیت حال حاضر Cpanel منه

lsbu00uk029c1tout3vs.jpg

asirap

Member
زود قضاوت نکنید!

دوستان این چیزی که عکسو ارورشو گذاشتید بارها برای من پیش اومده که خودش بعد از گذشت چندین ساعت(شاید تا 2 روز! ) حل میشه...

bitaraf

Member
دوست عزيز پارس ديتا اين سرورش مشكل از خيلي وقت پيش داره
گويا سي پنل با يكي از دامين هاش مشكل داره ! چون لايسنس و آي پي رو عوض كردند ولي باز هم بستند

taktik

New Member
دوستان من 2 تا هاست دارم يكي از پارس ديتا و دومي از نت افراز .

اين عكسي هم كه گذاشتيد به معني تحريم هست . من با پشتيباني 2 تا شركت تماس گرفتم و به من گفتن كه شركت ارائه دهنده ي Cpanel تمام اكانت هاي ايراني رو تحريم كرده و به حدي تحريم بالا رفته كه حتي اجازه نميده يه ايراني استفاده كنه .

حالا بعد از مدتي پارس ديتا از تحريم خارج شد ولي نت افراز به من گفت تا آخر هفته يه نرم افزار جاي گزين Cpanel ميكنه .

به اميد اينكه تمام تحريم ها تموم بشه .

bitaraf

Member
پارس دیتا می خواد جایگزین کنه
چون کاملا ouriran رو تحریم کرده
احتمالا برند رو پلسک !!! دیر این کارو کردند

جدیدترین ارسال ها

بالا