مشکل در نصب VRay Autograss

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
دوست عزیز یک بار پست زدید! لازم نیست چندتا پست تکراری پشت سرهم بزنید
اگر کسی از کاربران متوجه مشکل شما بشه، حتما کمک میکنه
اکثر کرک هارو باید کپی کنید جایی که برنامه رو اونجا نصب کردید و از اونجا اجراش کنید، برنامه های مورد نیازش رو ببینین چی هست و نصبش کنید،آنتی ویروس رو غیرفعال کنید، اتصال اینترنت رو قطع کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
من این پلاگین رو واست آپلود کردم چون خودم از رو همین نصبش کردم.
خود فایلش 75 مگ هست که من با وینرر زیپش کردم شد 26 مگ. کرک و راهنمای نصبش هم توش نوشته (کار یکی از بچه های مجید آنلاینه که اسمشو یادم نیست). اینو دانلود کن و از روش نصب کن.
http://s2.picofile.com/file/7286929030/Autograss_1_0_3.rar.html

آخرین ویرایش:

farspaper

Member
من این پلاگین رو واست آپلود کردم چون خودم از رو همین نصبش کردم.
خود فایلش 75 مگ هست که من با وینرر زیپش کردم شد 26 مگ. کرک و راهنمای نصبش هم توش نوشته (کار یکی از بچه های مجید آنلاینه که اسمشو یادم نیست). اینو دانلود کن و از روش نصب کن.
http://s2.picofile.com/file/7286929030/autograss_1_0_3.rar.html
استاد بز رگوار تشکر از لطفت ممنونم

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی

ایشالا که مشکل شمام حل میشه .

فقط یک نکته رو گفتم بگم تا دچار اشتباه نشید .

کلمه x86 نشان دهنده معماری پردازنده هست نه حجم بیتی که در هر سیکل کاری جابجا میکنه !
این کلمه از اسم و سری اولین پردازنده های اینتل به ما رسیده . مثل پردازنده های 386 و 486 که قبل پنتیومها بودند. :wink:

پس x86 همون 32 بیتی هست و X64 یعنی 64 بیتی و چیزی به نام 86 بیتی وجود نداره ! :-?

پردازنده های فعلی هم بر مبنای 64 بیتی کار میکنند ولی تا 256 بیت رو در هر سیکل کاری جابجا میکنند (4X64) .

همگی موفق باشید :rose:

prince_Persia_7

Well-Known Member
دقت کن برای نصب باید کلیک راست کنی بعد گزینه ی Run As Administrator رو بزنی.
فعلا این فایل تکست رو در مسیری که گفته کپی کن ببین درست میشه؟

پیوست ها

• Aoutograss_Key.zip
    220 بایت · بازدیدها: 55

ahoorass

Member
با عرض سلام خدمت اساتيد عزيز .

مي خواستم بپرسم درست كردن چمن grass با auto grass بهتره يا vray DICPLACEMENT البته توضيح خلاصه اي در مورد هردو روش اگه بگيد ممنون ميشم .:rose:

آخرین ویرایش:

ronas_66

New Member
سلام بچه ها من vray نصب کردم ولی توی render set up قسمت v-ray این میگه: could not obtain a license. حالا چی کار باید بکنم. با هر ورژنی از 3dmax امتحان کردم ولی همین میگه به دادم برسین

iman13

Well-Known Member
سلام
پلاگین autogarass رو چطور میتونم رو مکس 2014 و ویری 3 نصب کنم اصلا همچین ورژنی اومده ؟
داخل بعضی سایت ها گفتن 2013 رو میشه رو 2014 نصب کرد ولی من نتونستم ! :(

جدیدترین ارسال ها

بالا