مشکل در نصب vBulletin

pra

New Member
سلام
من نرم افزار vBulletin رو به صورت free دانلود کردم و از یه تاپیکی که hyper زحمت کشیده بود استفاده کردم ولی وقتی می خوام hnstall.php رو باز کنم error 404 رو میده. ولی وقتی با نرم افزار rapid php 2007 باز می کنم از من customer number می خواد چیکار کنم کمکم کنین.

رفتم تو سایت خودشون
باید چیکار کنم.

p30tip

Member
درست نال نشده.از نسخه های نالش شده قابل اطمینان استفاده کنید.
می تونی جدید ترین نسخه های vBulletin رو از این دو سایت که بهترین تیم نالر هستند دانلود کنی :
www.gysn.org
www.grinderz.org

pra

New Member
سلام
من شدیدا به کمک نیاز دارم
من به سایتهایی که شما معرفی کردید سری زدم ولی لینکاش فیلتر شده بودند.
خواها کمک کنین وقتی می خوام از سایت خودشم دانلود کنم بازم customer number میخواد

EMIRATES

Active Member
من آخرين ورژن وی بولتين روز رو دارم.

با پشتيبانی.

نمونه انجام شده هم هست.

آی دی ياهو : (پی ام بديد*)

mohammadreza_eshops
با تشکر.

pra

New Member
سلام جدیدترین ورژن
میشه نخریم
یعنی حتما باید بخرم؟

p30tip

Member
لینک کار می کنه همین الان تست کردم مشکل از شماست.بله مجانی است یعنی نال شده

pra

New Member
سلام خیلی ممنون
اگه می شه لطف کنین در مورد فارسی سازشم کمکم کنین.
برای فارسی ساز search کردم و سایت vbfarsi رو پیدا کردم مثل اینکه باید بخریم.
اگه می شه لطف کنین کمکم کنین.
ممنون

p30tip

Member
اینارو که بعضی از ایرانی ها می دن بهش اعتماد نکنین.....همین لینک شل می گیره از سرورتون من در این سایت که معرفی کردم خودم مستقیم آپلود نالر رو قرار می دم ولی بعضی ها روش دستکاری می کنن تا سایت شما را هک کنن
از من گفتن دانلود نکنین اینارو

sparksun

Member
سلام خیلی ممنون
اگه می شه لطف کنین در مورد فارسی سازشم کمکم کنین.
برای فارسی ساز search کردم و سایت vbfarsi رو پیدا کردم مثل اینکه باید بخریم.
اگه می شه لطف کنین کمکم کنین.
ممنون
در مورد فارسی ساز می توانید از این بخش استفاده بکنید

مجموعه ای کامل از تمام فارسی ساز های ویبولیتین

sparksun

Member
اینارو که بعضی از ایرانی ها می دن بهش اعتماد نکنین.....همین لینک شل می گیره از سرورتون من در این سایت که معرفی کردم خودم مستقیم آپلود نالر رو قرار می دم ولی بعضی ها روش دستکاری می کنن تا سایت شما را هک کنن
از من گفتن دانلود نکنین اینارو
اگر منظورتون نسخه وی بی هست که در پست های قبلی گذاشته شده است و می فرمایید شل دارد .. آیا می توانید ثابت هم بکنید ؟
هر کسی شک داره می توانند خیلی راحت و با یک آزمایش خیلی ساده سالم بودن نسخه ها رو تست بزنه .. فایل رو دانلود بکنه و به صورت فایل ضمیمه attach ایمیل بکنه به یک ادرس ایمیل دیگر .. انتی ویروس های جیمیل و یا یاهو خیلی راحت اگر شل درون فایل ها باشند اجازه دانلود نمی دهند .. اگر باور نمی کنید یه شل اینجوری ردو بدل بکنید تا متوجه بشید :razz:

فکر می کنم اطلاعات شما در حد دبیرستانی باشه و برای همین هست که اعتماد به شخصی نمی کنید ..
در هر حال راه های خیلی ساده ای هم هستند که بشه به کل ماجرا پی برد .. :D

p30tip

Member
همه شل هارو که آنتی ویروس ها و ماله یاهو و جیمیل که نمی شناسه...خیلی از شل ها هست که آنتی ویروس ها نمی شناسن خودم هم نمونشو دارم.آدم بره از سایت خود نالر مستقیم دانلود کنه مورد اطمینان تر هست تا بره از سایت های ایرانی که مورد قبول نیستند دانلود کنه.شما از کجا می تونی ثابت کنی که هیچ شلی توش نیست؟اگر از DGT گرفتی فایل md5 & validator.php هم باید باهاش باشه که نیست.در ضمن اگه شما فکر می کنید خیلی اطلاعات دارید برید ماکروسافت کار کنین بعد می شه فهمید اطلاعات شما چه قدر از بقیه مردم بیشتره...من خودم تو نالینگ یک تجربه هایی دارم خنگ که نیستم ! شما تجربتو بگو ببینیم آقای پر اطلاعات

sparksun

Member
شما یه یه برسی بکن ببین بهترین انتی ویروس ها رو کدوم سرور ها دارن .. یعنی سرور های گوگل و یاهو ارزشی ندارن ؟
فکر می کنم مورد اول شما دست کاری ایرانی ها درون فایل ها بود نه آیا این که این فایل های نال شده سالم هستند یا خیر ؟
حالا شما بیاد و ثابت بکنید این نسخه گذاشته شده شل دارد ..
باز هم شما هر شلی که داشته باشید سرور اگر خوب باشید فایر والل ای پی رو بن می کنه .. سرور های شما همچین امکانی رو دارن ؟ نکونه با یه فایل c99 خیلی راحت درون سرور root میشن ؟
درون ماکروسافت هم اگر اشنا دارید بهم ایمیل بزنید تا برم فرم ثبت نام رو پر بکنم :D بنده هم نمی گم از همه مردم بیشتر اطلاعات دارم ولی می تونم بگم از شما خیلی بیشتر می فهم و برای ابراز وجود کردن هرجایی پست نمی دهم ..

شما لطف کنید ثابت بکنید این نسخه یا هر نسخه ای که بنده اپلود کرده ام درونش شل هست ..

حالا باز افرادی بیان درون این تاپیک و مثل زورو بخوان از حق و حقوق مردم دفاع بکنند :cool:

p30tip

Member
به بیل گیتس بگو حتما استخدامت می کنه :lol: فهمیدیم از همه بیشتر می دونی آقا دو خط PHPو یا ajax بنویس دانشتو ببینیم تعریف کنیم من نگفتم گوگل و یاهو ارزشی نداره گفتم ممکنه بعضی ویروس ها باشه که هیچ آنتی ویروسی نشناسه معمولا به هر کسی نمی شه اعتماد کرد از این مورد ها بار ها برا خودم پیش اومده حتی سر پول یا بار ها مورد های دیگران هم دیدم و شنیدم

جدیدترین ارسال ها

بالا