مشکل در نصب 3dmax

mohsenmbt

New Member
سلام به همه.
من بعد از عوض کردن ویندوز 3d max 9و 8 اینستال کردم ولی اجرا نمیشه میگه یکی از فایل هارو نمی تونه پیدا کنه...

(((this application has failed to start because d3dx9_26.dll was nat found.re-installing the application may fix this problem)))
مشکل کجاست؟؟:sad:
ممنون.

سلام
محسن آقا

اگه به خود اسم فایل توجه کنی از تو می خواهد که Direct X 9 را نصب کنی

این مشکل در بعضی بازیها هم پیش می آید

اگر هم دوباره مشکل داشتی همون فایل را با پسوند آن در CD مکس جستجو کن و بعد در پوشه مکس کپی کن

ضمنا از استخوان بندی در مکس چقدر سر در می آوری؟

قربانت

:Mohsen:

کاربر باتجربه
شايد كرك داره كه بايد نصب كني
شايد هم بايد رجيسترش كني
يه امتحاني بكن :)

mohsenmbt

New Member
جواب

تمام این کارا رو کردم نشد.مرسی از جواباتون.اسم فایلو تو گوگل سرچ کردم
(مثل اینکه خیلی ها اونو سرچ می کردن) دانلودش کردم درست شد.
یه سوال در مورد vray دارم.من نصبش میکنم طبق آموزشی که هم تو این سایت و سایتای دیگه هست ولی تو رندر vray رو نمیشناسه.اصلا نمی اد.
در مورد سوال شما(استخون بندی) موتجه منظورتون نشدم.!!!!

pythoN

Active Member
یه سوال در مورد vray دارم.من نصبش میکنم طبق آموزشی که هم تو این سایت و سایتای دیگه هست ولی تو رندر vray رو نمیشناسه.اصلا نمی اد.

توی برنامه کلید f10 رو بزن . به پایین صفحه بیا توی بخش assign renderer سه تا انتخاب داری روی آخری کلیک کن و از لیست باز شده Vray رو انتخاب کن . بعد برای تغییر در پارا متر هاش به تب renderer برو . ( اگر مشکلت حل نشد توی ریجستر کردنش اشتباه کردی )

ضمنا از استخوان بندی در مکس چقدر سر در می آوری؟

در مورد سوال شما(استخون بندی) موتجه منظورتون نشدم.!!!!

سوال خودتون رو باید توی بخش جدا مطرح کنید .

موفق باشی .

mohsenmbt

New Member
همه این کار ها رو کردم.طبق آموزش رجیستر هم کردم. f10 رو که می زنم تو اون قسمتی که باید vray رو انتخاب کنیم . vray رو انتخاب می کنم.ولی منو هاش خیلی کمه (اصلا نداره طبق عکسی که از منوهای رندر تو اینترنت دیدم) و موقع رندر گرفتن صفحه سیاهه...و قسمت متریال هم به زور باز میشه و همه گوی ها سیاهه.

pythoN

Active Member
دقیقا مشکل توی ریجستر کردنشه .
درست ریجستر کن . راه میفته .
موفق باشی .

جدیدترین ارسال ها

بالا