مشکل در نصب نرم افزار Mari

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام به همه ی دوستان.

راستش من چند ورژن از نرم افزار Mari که مخصوص تکسچرینگ کارهای سه بعدی هست رو دانلود کردم .
ولی همگی بعد از نصب موقع اجرا ، پیغام خطای پیوست شده رو دادن.
در حالی که همه ی ورژنها مثل ورژن زیر x86 و x64 بودن.

Mari1.4v4-win-x86-release-64

ویندوز من 32 بیت و xp هست.

خواستم ببینم چون سیستمم 32 بیتی هست اجرا نمیشه یا راهکار خاصی داره.
ممنونم از همه.:rose:

error.JPG

mehran_trex

Member
این نرم افزار نیاز به یک نرم افزار جانبی که مربوط به کارت گرافیک میشه داره به نام openGL 3 که حتما باید قبلش اونو نصب کنی تاجایی که من میدونم روی بعضی از کارت گرافیک ها خصوصا ATI این OpenGL نصب نمیشه البته ورژنهای قدیمیش

amir.nemati63

کاربر VIP
این نرم افزار نیاز به یک نرم افزار جانبی که مربوط به کارت گرافیک میشه داره به نام openGL 3 که حتما باید قبلش اونو نصب کنی تاجایی که من میدونم روی بعضی از کارت گرافیک ها خصوصا ATI این OpenGL نصب نمیشه البته ورژنهای قدیمیش

سلام.
اینو نمیدونستم..ممنونم.

pclord

کاربر متخصص
سلام

تاجایی که اطلاع دارم این نرم افزار فقط روی ویندوز 64 بیت جواب میده و تا حالا ندیدم نسخه 32 بیت داشته باشه.

موفق باشید.

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام

تاجایی که اطلاع دارم این نرم افزار فقط روی ویندوز 64 بیت جواب میده و تا حالا ندیدم نسخه 32 بیت داشته باشه.

موفق باشید.

سلام...ممنونم.

خودم هم به این نتیجه رسیده بودم...ولی تکلیف این x86 که کنار x64 تویعنوان ورژن هست چی میشه؟

Gryphon

Member
منم فکر کنم همین نسخه رو دانلود کردم (از cgpersia) ولی نصب نشد نمیدونم کدوم از خدا بی خبری این 86 رو بهش اضافه کرده.:mad::mad:
باید رفت یه سیستم 64 جور کرد چون جدیدا بعضی پلاگین های و نرم افزار ها فقط برای نسخه 64 میاد کاریشم نمیشه کرد.:cry::cry:

pclord

کاربر متخصص
والا نمیدونم این x86 چرا روش گذاشتن اما از سایت سازنده هم که دانلود کنی این x86 روش هست و ربطی به بچه های CGPersia نداره. بعضی از برنامه های شرکت The Foundry نسخه 64 بیتی این x86 رو در عنوانشون هست.
اکثر پلاگین ها و جدیدا بیشتر نرم افزار ها دارند فقط برای نسخه 64 بیتی منتشر میشن و اکثر برنامه ها که قبلا 32 بیتی داشتند الان ندارند مثل آفتر افکتز ، ویندوز 64 بیتی از سیستم سخت افزاری بهتر استفاده میکنه و میشه از تمام توان سیستم استفاده کرد ، در ویندز 32 بیتی بیشتر از 4 گیگ رم نمیشه استفاده کرد. سعی کنید از 64 بیتی استفاده کنید.

با تشکر

hosienmax100

3D Artist
امیر جان من توی این تاپیک با لینک مستقیم یه ورژن رو ازش گزاشتم و روی ویندوز 7/ 64 بیتی نصب کردم بدون مشکل /

حالا چرا ویندوز xp و اینکه اگرم هم استفاده میکنی خب 64 بیتی رو نصب کن /

جدیدترین ارسال ها

بالا