مشکل در مکس

arc.f

Member
سلام..سلام من هیچ نوری تو صحنه مکس ناشتم ولی اکثر وقت هایی که میخوام روتیت کنم همه حجم هام سیاه میشن و فقط در بعضی زاویه های خاص سیاه نمیشن.کسی میدونه چرا؟
(بعضی حجم هام متریال دارن وبعضی هم ندارن)

nassrin24

Active Member
شاید اجسامی که مرج کردید نور داشته و به صورت مخفی هست یا مثلا شما آبجکت تو صحنه مرج کردید کخ متریال وی-ری داره و وی-ری رو سیستم نصب نیست در این صورت کل آبجکت رو سیاه نشون می ده .
تو رندر هم سیاه هست یا فقط تو ویوپورت اینجوریه ؟

درود
اول اینکه سیستمتون 32بیت هستش یا 64 بیت ؟ دوم مشخصات کارت گرافیکتون؟
سوم اینه به منوی استارت برید و بعد پوشه Autodesk و بعد autodesk3ds max و بعد Change grephics mode رو اجرا کنید
سه چهارتا گزینه داره به ترتیب از بالا به پایین انتخاب و تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

arc.f

Member
فقط تو ویو پرت اینجوریه.تو رندر درسته.وی ری هم نصب دارم.ویندوزم 64بیتی وگرافیکم خوبه.تو سلکت بای نیم نگاه کرم نوری ندیدم.

خب اگه توی رندر درست میشه اشکالی نداره!!
ولی اگه میخوای توی ویوپورت ها نمایش داده بشه باید از متریال های نوع دیفالت استفاده کنی.

svheydari

New Member
فکر کنم ویو پورت شما در حالت Realistic هست کافی است در ویو پورت روی Realistic کلیک کنید و Shade رو انتخاب کنید.

arman_kad

Member
مشکل یا گرافیکتونه و یا درایو گرافیکتون

بهتره اگه از گرافیک میان رده mid range و پایین رده low range استفاده میکنید به جای
Realistic از shade استفاده کنید

و یک مورد اینکه ممکنه یک پلاگینی رو ناقص نصب شده این اتفاغ میوفته من هنگامی که solid rock رو نصب کردم ویوپرت تموم اجسام مشکی شد فقط توی رندر درست نشون میداد

جدیدترین ارسال ها

بالا