مشکل در مورد منیتورهای wide

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام دوستان... من یه مشکل دارم ، من یک صفحه ساده ساختم که تو مانیتورخودم و کلا مانیتورهای 17inch مشکلی نداره اما تو مانیتورهای wide کل کارمیفته سمت چپ صفحه ... مشکل رو چجوری میشه حل کرد ؟

Mr. LonelY

کاربر فعال
سلام دوستان... من یه مشکل دارم ، من یک صفحه ساده ساختم که تو مانیتورخودم و کلا مانیتورهای 17inch مشکلی نداره اما تو مانیتورهای wide کل کارمیفته سمت چپ صفحه ... مشکل رو چجوری میشه حل کرد ؟

میتونی فایلتو fullscreen اجرا کنی
فکر کنم با stage.displayState هم میشه ی کارایی کرد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
اگر اکشن دو هم مد نظرتون باشه
برای فول اسکرین کردن کار می تونید از دستور زیر استفاده کنید

کد:
fscommand("fullscreen",true);

موفق باشید

evt

Member
باید از تکنیک طراحی شناور برای عناصر سایت و یا کارت استفاده کنی . روش کار به طور خلاصه این هست که اجزای صفحه مثل دکمه ها و لیبل ها رو به جای اینکه بزاری رو صفحه و مختصاتش رو یک چیز در نظر بگیری با زیر کلاس های Stage باید مختصات اجزای صفحه رو متانسب با ابعاد شناور stage کد نویسی کنی .

mohsensemsarpour

کاربر فعال
باید از تکنیک طراحی شناور برای عناصر سایت و یا کارت استفاده کنی . روش کار به طور خلاصه این هست که اجزای صفحه مثل دکمه ها و لیبل ها رو به جای اینکه بزاری رو صفحه و مختصاتش رو یک چیز در نظر بگیری با زیر کلاس های stage باید مختصات اجزای صفحه رو متانسب با ابعاد شناور stage کد نویسی کنی .

در مورد طراحی شناور تا اونجایی که بنده می دونم بیشتر از این روش برای سایت استفاده می کنند و در مورد صفحاتی که در لوکال اجرا خواهند شد فکر می کنم همون روشی که گفتم مناسب تر و کم دردسر تر باشه بازم اگر موردی هست در مورد اجرا در لوکال که بهتره از طراحی شناور استفاده بشه بگید تا بنده هم در جریان باشم

ممنون از شما

موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
این که از چه روشی استفاده بشه به سایز کار و سلیقه طراح بستگی داره و نمیشه گفت که قانون و یا اصلی برای این موضوع وجود داره باید شرایط سنجیده بشه
ولی میشه با Stage.Align نحوه قرار گیری مووی رو تنظیم کرد (توی حالت full screen) ، اگه نخواهیم از روشهای معمول استفاده کنیم

lololumiere

Member
yek code hast ke kheyli behet komak mikone....to AS2.0

fscommand("alowScale","false")
ino mitoni ba full csreen movazi koni kar mikone

با سلام خدمت دوستان.
من قبلا تمام این راهها رو استفاده کردم و نشده. اگه کسی می تونه راهی عملی پیشنهاد بده به منم خبر بدین

DaDaDooDoo

کاربر VIP
ببین توی CSS و HTML می تونی Position آبجکت هات رو به صورت شناور و نسبی تعیین کنی ، تا اگه سایز صفحه عوض شد position آبجکتها به همون نسبت تغییر کنه . ولی تو اکشن ظاهراً تکنیک طراحی شناور بهترین راهه . البته توی IE , Fire Fox ,... اینا بهتر کار می کنه نسبت به Flash Player یعنی زیاد به درد local نمی خوره .

abolfazlm

New Member
منم يه cd كاتالوگ ساختم كه تو مانيتور معمولي درست جواب ميداد اما منو هاي سمت چپ و راستش در حالت وايد كلا بي ريخت ميشد و ميومد وسط كار .... از فول اسكرين و فلش ديسپلي هم استفاده كردم اما درست نشد ؟!!!!

با سلام خدمت دوستان.
من قبلا تمام این راهها رو استفاده کردم و نشده. اگه کسی می تونه راهی عملی پیشنهاد بده به منم خبر بدین
سلام
شما چه در as2 و چه در as3 کار کنید فرقی نداره و کد زیر رو در یک فریم خالی در اولین فریم شروع سند فلشتون قرار بدین.
PHP:
     fscommand("fullscreen", "true");
fscommand("allowscale", "false");

moonch

Member
با سلام
ابعاد صفحه فلش من براي ماننيتورهاي وايد در نظر گرفته شده ولي متاسفانه در مانيتورهاي معمولي قسمتهاي بالا و پايين ، سياه (به رنگ بك گراند) نشون داده ميشه. از كدهايي كه گفتين استفاده كردم منتها جواب نداد.

triton

کاربر فعال
من معمولا از ابعاد 980x770 یا 980x680 برای اینکار استفاده می کنم که معمولا روی هر دو خوب کار می کنه، و کدهای زیر را هم قرار می دهم:
PHP:
stage.scaleMode = StageScaleMode.EXACT_FIT;
            stage.displayState = StageDisplayState.FULL_SCREEN

البته گزینه های مختلف StageScaleMode را امتحان کن تا بهترین را انتخاب کنی.
به اینجا هم سری بزن، می تونه مفید باشه.

moonch

Member
من معمولا از ابعاد 980x770 یا 980x680 برای اینکار استفاده می کنم که معمولا روی هر دو خوب کار می کنه، و کدهای زیر را هم قرار می دهم:
PHP:
stage.scaleMode = StageScaleMode.EXACT_FIT;
            stage.displayState = StageDisplayState.FULL_SCREEN

البته گزینه های مختلف StageScaleMode را امتحان کن تا بهترین را انتخاب کنی.
به اینجا هم سری بزن، می تونه مفید باشه.

با تشكر از جواب شما. ولي من از اكشن اسكريپت 2 استفاده مي كنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا