مشکل در عدم نصب اینترنت اکسپلورر 8 در ویستا

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
من میخوام اینترنت اکسپلورر 8 را در ویستا نصب کنم ، اما چون ویندوزم قانونی نیست نصب نمیشه! به نظرتون چه کار کنم که نصب بشه؟

maysam.m

Well-Known Member
کسی نیست کمک کنه؟
از دوستان کسی ie8 را روی ویستا نصب نکرده؟
نشستم با این اینترنت زغالی این اینترنت اکسپلورر 8 را دانلود کردیم که اون هم نصب نمیشه! این سایتهای دانلود که اینها را معرفی میکنند نمیتونند یک خط توضیح بدهند که چنین مشکلاتی پیش میاد و اگر ویندوزتون قانونی نباشه نصب نمیشه؟ آخر چند نفر توی ایران پیدا میشه که ویندوز قانونی ویستا داشته باشد؟ یعنی کی میاد بره این همه پول بده ویستا بخره؟

shayanboy

Active Member
من ویستا قانونی روی لپ تاپم دارم . داخل توضیحات و راهنمایی ویندوزم خیلی چیزها نوشته و گفته : اگر ویندوز شما ارجینال نباشه بیشتر برنامه های قانونی و اساسی Microsoft نصب نخواهد شد .
پس برای شما هم حتما دچار همین مشکل شدی ...

شایان

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
با هر بدبختی که بود نصبش کردم این اینترنت اکپسپلورر 8 را! عجب مرورگریه! خدایی مایکروسافت ترکونده! سرعتش مثل اپرا و فایرفاکس شده!
این هم برای کسانی که شاید به این مشکل بر بخورند!
برای نصب اینترنت اکسپلورر 8 باید ویندوزتون قانونی بشه و بعد از قانونی شدن آپدیت بشه. برای قانونی کردن ویندوز ویستا خودتون فایل زیر را دانلود کنید و لذت ببرید!
ویندوز ویستای شما قانونی نیست ؟ میخواهید ویندوز ویستای خود را با لودر شرکتهای معروف مانند سونی ، دل ، و یا توشیبا قانونی کنید؟
بنابراین بسته زیر را دانلو کرده و با اجرای فایل Activation ویندوز خود را قانونی کنید
http://rapidshare.com/files/137883292/Windows_Vista_Loader__Genuine_Cracker_2.1.3.rar.html

جدیدترین ارسال ها

بالا