مشکل در شمردن کاراکتر ها در #c

sinashk78

New Member
سلام.
من میخوام از توی یک تکست باکس که مولتی لاین فعال هستش هربار که یک متنی توش مینومیسم بهم تعداد کاراکتر رو بده و از کد زیر استفاده می کنم
کد:
[FONT=Tahoma]MessageBox.Show(txt.Text.Length+"");[/FONT]
اما مشکل اینجاست که بعد از اجرا تا قبل زدن کلید اینتر در تکست باکس تعداد کاراکتر رو رست نشون میده اما همین ک اینتر رو میزنم دیگه اعدادش با تعداد کاراکترهایی که می بینم یکسان نیستش اگه شما علتش رو می دونید لطفا کمکم کنید خیلی درگیرشم.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام.
من میخوام از توی یک تکست باکس که مولتی لاین فعال هستش هربار که یک متنی توش مینومیسم بهم تعداد کاراکتر رو بده و از کد زیر استفاده می کنم
کد:
[FONT=Tahoma]MessageBox.Show(txt.Text.Length+"");[/FONT]
اما مشکل اینجاست که بعد از اجرا تا قبل زدن کلید اینتر در تکست باکس تعداد کاراکتر رو رست نشون میده اما همین ک اینتر رو میزنم دیگه اعدادش با تعداد کاراکترهایی که می بینم یکسان نیستش اگه شما علتش رو می دونید لطفا کمکم کنید خیلی درگیرشم.

دلیلش همون Enter ای است که شما حساب اش نمی کنید ولی در واقعیت دو تا کاراکتر به متن اضافه می کنه.
Environment.NewLine اون دو تا کاراکتر ئه که برای هر سطر جدید به متن اضافه میشه و باید قبل از شمردن از رشته حذف کنید.

کد:
            MessageBox.Show(txt.Text[B][COLOR="#0000FF"].Replace(Environment.NewLine, "")[/COLOR][/B].Length + "");

در ضمن سوالات مربوط به #C را باید در انجمن C و هم خانواده هایش مطرح کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا