مشکل در شبکه کردن لپ تا و پی سی (هردو ویندوز 7) + عکس

rayyan

New Member
سلام به دوستان
من همه مراحل آموزش شبکه کردن رو درست انجام دادم.ولی وقتی میخام فایل شیر شده رو باز کنم ارور میده
خواهشا کمک کنید میخوام کل هاردو کپی کنم تو لپ تاپ

Capture.JPG

sheisebaboo

Active Member
سلام.
خب شما با یوزری میخواهید وارد بشید که سطح دسترسی کامل ندارید. شما یا باید از یوزر administrator استفاده کنید برای ورود یا سطح دسترسی اون فولدر share رو روی everyone و read/write تنظیم کنید

Mohsen_Moazam

New Member
دوست عزیز شما یک یوزر لیمیت روی هر دو سیستمتون بسازید و برای یوزر ادمینت پسورد انتخاب کنید.بعد از قسمت properties هریک از درایو های کامپیوترتون از قسمت sharing و advanced sharing و سپس گزینه permissions رو انتخاب کنید

بعد در قسمت پایین پنجره باز شده همه گزینه هارو در حالت allow قرار دهید.سپس برای دسترسی به سیستم دیگر داخل کادر سرچ در منوی استارت این متن رو تایپ کنید:

*\\ (به جای ستاره اسم سیستمتون رو تایپ کنید) سپس دکمه اینتر رو بزنید.

اسم سیستم رو میتونید از قسمت control panel-system security-system پیدا کنید(یا توی مای کامپیوتر کلیک راست و properties رو بزنید)

ار ادامه پنجره ای باز میشه که یوزر و پسورد سیستم مقابل رو میخواد که به این صورت تایپ کنید:

#\*(بجای ستاره اسم سیستم مقابل و به جای مربع اسم یوزر ادمین سیستم مقابل را وردو کنید)

در قسمت پسورد هم که پسورد یوزر ادمین سیستم مقابل رو وارد کنیدسپس تمامی درایو هایی که شما پرمیشن را فعال کردید برای شما قابل دسترسی می شوند.

آخرین ویرایش:

ramtin2025

New Member
راحت ترین کار اینه که از قسمت change advanced sharing settings کلا پسورد رو غیر فعال کنی

ninjas

Member
سلام دوستان من هم چنین مشکلی دارم.

:mad:
از قسمت
change advanced sharing settings پسوردش رو هم خاموش کردم .
ولی بازم این مشکل رو داره .
یوزر لیمیت رو چطوری بسازم.
:sad:
بعد کسی می دونه کابل کراس با کابل لن چه تفاوتی داره؟
من الان با کابل کراس شبکه کردم.

:-?

ninjas

Member
سلام دوستان من هم چنین مشکلی دارم.

:mad:
از قسمت
change advanced sharing settings پسوردش رو هم خاموش کردم .
ولی بازم این مشکل رو داره .
یوزر لیمیت رو چطوری بسازم.
:sad:
بعد کسی می دونه کابل کراس با کابل لن چه تفاوتی داره؟
من الان با کابل کراس شبکه کردم.

:-?

سلام
کسی راه حلی به ذهنش نمیرسه؟:-?

ninjas

Member
سلام دوستان کسی نمی دونه من باید چکار کنم.لطفا کمک کنید.. ممنون

maff21

Member
سلام به دوستان
من همه مراحل آموزش شبکه کردن رو درست انجام دادم.ولی وقتی میخام فایل شیر شده رو باز کنم ارور میده
خواهشا کمک کنید میخوام کل هاردو کپی کنم تو لپ تاپ
فایر والاتو چک کن 2-ip باید در رنج مناسب باشه مثال 192.168.1.2 تا192.168.1.100

جدیدترین ارسال ها

بالا