Fa مشکل در سیک بار در هنگام فول اسکرین ویدئو

سلام، من برای اینکه توی ویندوز 7 مشکل فول اسکرین و سیاه شدن ویدئو بعد از خروج از حالت فول اسکرین رو نداشته باشم از روشی که یکی از بچه ها توی تالار گفته بود استفاده کردم. همه چیز خوبه منهای یه قسمت و اونم این که بعد از خروج از حالت فول اسکرین، سیک بار ویدئو پهن و عریض میشه! و دیگه درست نمیشه! عکسش رو گذاشتم پروژه ام رو هم گذاشتم. کسی میدونه مشکل از کجاست و چطور باید این مشکل رو برطرف کنم!؟ ممنونم بچه ها
Untitled.png

پیوست ها

• video.zip
    608.4 کیلوبایت · بازدیدها: 56

محمدمهدی

Well-Known Member
نمونه مثال برای FullScreen به صورت Manual و Seek Bar

حقیقتش یه مقدار مثالتون مبهم بود. برای همین تصمیم گرفتم یه نمونه بسازم چون تغییر پهنای سیک بار، ارتباطی به تمام صفحه شدن نداره.:-?

توی این نمونه ای که پیوست کردم با ساده ترین روش، این عمل انجام میشه و ظاهرا که مشکلی نداره.
البته به تمام جزئیات مثل استفاده از DoubleClick و چیده شدن ابزار نپرداختم. ولی پاسخ شما با زدن گزینه ManualFullScreen برای نمایش و زدن X برای خروج نشون داده شده که امیدوارم مفید واقع بشه.

موفق باشید.

پیوست ها

• video manual fullscreen sample.rar
    3.3 کیلوبایت · بازدیدها: 79

Singular

Active Member
سلام جالب بود

میشه دکمه دگ هم بزاری که بعد از فول اسکرین به حالت اول دوباره برگرده؟؟؟

و اینکه یه seek bar برای تنظیم صدا هم درست کنید

Singular

Active Member
سلام لطفا یک نمونه مثال پلیر که هم بشه آدیو بخونه هم بتونه ویدو بخونه بزارید

این مثالی که گزاشتید بعضی آدیو ها رو نمیخونه چون لود ویدیو میشه .. تست کردم همون آهنگو وقتی لود «دیو میزنم میخونه

ممنون میشم یک مثال کامل تری بزارید

که بشه آدیو رو لود کرد اگر ویدیو هست ویدیو لود کنه نشون بده و زمان ویدیو نشون بده و همینطور آدیو

خسته شدم هر کاری کردم نتونستم انجام بدم

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز با پلاگین XtMedia به راحتی میتونی کارت رو انجام بدی...
به نمونه زیر نگاه کن امیدوارم مشکلت حل بشه..موفق باشی
فقط تو فولدر کنار دست برنامه فایل mp3 و avi به همون نام ها قرار بده

پیوست ها

• Desktop.rar
    784.9 کیلوبایت · بازدیدها: 140

kanchobeh

New Member
با سلام
در ویندوز 7 روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و روی کزینه advanced system settings کلیک و ok نمایید و از سربرگ advanced قسمت performance روی settings کلیک کرده و تیک گزینه enable desktop composition را برداشته پنجره ها تایید نمایید تا بعد از برگشت از فول اسکرین صفحه تان سیاه نگردد. یا علی

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز آقای وحید چنگیزی1360 لطفا یه نگاه به تاریخ این پست بندازید.

قوانین سایت رو هم یه کوچولو نگاه کنید بد نیست.

این پست مال یه سال پیش هست که پاسخش هم داده شده دلیلی نداره با یه اسپم دوباره بیاریدش بالا ... اگه مایلید تشکر کنید لطفا فقط کلید تشکر رو بزنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا