مشکل در ساخت

wolf21

Member
سلام
لطفا کمک کنید من این کد ها را میدهم در قسمت page start ولی عمل نمیکند
کد:
regpath$='HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 4\InstallPath'
PluginSet("PlugIn","regpath$")
PluginRun("PlugIn","RegistryRead")
PluginGet("PlugIn","get$")
If (get$<>'') Then
  Show("play")
  Hide("install")
Else
  Hide("play")
  Show("install")
End
من در صفحه اصلی فقط دو تا دکمه گذاشتم.plugin نذاشتم چون ندارم ونمیدونم چه plugin هم بذارم لطفا راهنمایی کنید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام
دوست عزیز وقتی شما پلاگین رو به برنامه ندادین چطور میخواین کدتون کار کنه آخه همه این عملیات توسط پلاگین انجام میشه و این دستور برای پلاگین SmallPlugin هستش که میتونید تو قسمت بانک ابزار و فایلهای سودمند (لیست پلاگینها) این پلاگین رو دانلود کنید

loo30fer

چون اسم کلید رو فراموش کردین برای مثال میخواین نوشته داخل کلید Path رو بگیرین پس باید اینطور آدرس دهی بشه :
کد:
regpath$='HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 4\InstallPath,Path'

wolf21

Member
این کد را میدم ولی کار نمیده همیشه این کلید پنهان است چه کلید باشد چه نباشد.installPath کلید من است باز اینجوری بدم.
کد:
regpath$= 'HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 4\InstallPath,Path'

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
لطفا فايلتون رو پيوست كنيد تا بهتر بتونيم كمكتون كنيم. شما احتمالا جايي اشتباه كوچكي مرتكب ميشيد كه نميتونيد اين دستور رو اجرا كنيد.

wolf21

Member
اقا تشکر کار کرد یه سوال دیگه.
من میخوام وقتی که این دکمه نمایش داده شد وبا کلید روی دکمه play به وسیله ادرس بازی که از registry گرفته شده بازی باز شود.ممنون

loo30fer

خوب دستور شما در Page Start آدرس رو میگرفت که متغیری که برای PluginGet تعریف کرده بودین $get بوده پس فقط لازمه این متغیر رو داخل دستور Run قرار بدین تا وقتی روی دکمه کلیک میشه دستور Run آدرس اون متغیر رو بگیره و اجرا کنه که میشه به این شکل :
کد:
Run("get$","")

wolf21

Member
اقا ببخشید که هی مزاحم میشم.
وقتی اهنگ میگذارم ودر صفحه ی دیگه میروم اهنگ قطع میشود ومی خواهم که وقتی صفحه عوض میشود ادامه اهنگ زده شود.ممنون

Rezvani Soft

Active Member
با سلام
میخواستم بدونم میشه تاریخ رو در mmb به شمسی تبدیل کرد . اگه میتونین یک پروژه درست کنید چون من اسکریپت نویسی بلد نیستم
اگه شد امکانی رو قرار بدین که بشه در هر روز هفته یک پیغام خاص رو نمایش داد

wolf21

Member
سلام دوست عزیز
لطفا سوالتون را در پست جدیدی بگذارید تا دوستان بتوانند راهنماییتون کنند.

loo30fer

اقا ببخشید که هی مزاحم میشم.
وقتی اهنگ میگذارم ودر صفحه ی دیگه میروم اهنگ قطع میشود ومی خواهم که وقتی صفحه عوض میشود ادامه اهنگ زده شود.ممنون
اگه امکان داره فایلتون رو پیوست کنید

wolf21

Member
سلام
چگونه برنامه بدم که وقتی یک فایل exe.یا setup.exe باز است برنامه ای که ساختم باز نشود.لطفا راهنمایی کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا