مشکل در ساخت لینک در فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

stalker

Member
با سلام
من قصد دارم که یک عکس متحرک فلش بسازم که با کلیک روی اون وارد صفحه دیگه ای بشیم
قبلا برای این کار در پایین ترین لایه یک کارد مربعی که کل صفحه رو بگیره می کشیدم بعد اون رو به صورت موی کلیپ در م یآوردم و بعد تو قسمت اکش کد مبروطه رو می نوشتک ولی الان همه این کار ها رو که می کنم که پیغام خطا رو میده
کد:
WARNING: ActionScript 3.0 does not support actions on button or MovieClip instances. All scripts on object instances will be ignored.
**Error**  : Line -1, Column -1 : 

Warning Report:

---------------

[Coach] Warning #1060: Unsupported ActionScript 2.0 function.

-------------------------------------------------------------------------

frame1(3): Migration issue: The method getURL is no longer supported.  For equivalent functionality, see flash.net.URLLoader.  The flash.net package also contains package-level functions navigateToURL() and sendToURL()..

getURL("http://google.com")

.^

ReferenceError: Error #1065: Variable on is not defined.
	at Timeline0_28fb1b879e16eb4fb0da63a8b9c11116/::frame1()

بار ها همه مراحل رو تکرار کردم ولی نتیجه ای نمی ده کسی می دونه اشکال از کجاست ؟

marSoul

Member
مشکل اینجاست که شما دارید از Action Script 3 استفاده می کنید که روش شمارو Support نمی کنه باید با Action Script 2 بنویسید

m_karimi2044

New Member
با سلام
من قصد دارم که یک عکس متحرک فلش بسازم که با کلیک روی اون وارد صفحه دیگه ای بشیم
قبلا برای این کار در پایین ترین لایه یک کارد مربعی که کل صفحه رو بگیره می کشیدم بعد اون رو به صورت موی کلیپ در م یآوردم و بعد تو قسمت اکش کد مبروطه رو می نوشتک ولی الان همه این کار ها رو که می کنم که پیغام خطا رو میده
کد:
WARNING: ActionScript 3.0 does not support actions on button or MovieClip instances. All scripts on object instances will be ignored.
**Error**  : Line -1, Column -1 : 

Warning Report:

---------------

[Coach] Warning #1060: Unsupported ActionScript 2.0 function.

frame1(3): Migration issue: The method getURL is no longer supported.  For equivalent functionality, see flash.net.URLLoader.  The flash.net package also contains package-level functions navigateToURL() and sendToURL()..

getURL("http://google.com")

.^

ReferenceError: Error #1065: Variable on is not defined.
    at Timeline0_28fb1b879e16eb4fb0da63a8b9c11116/:سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

بار ها همه مراحل رو تکرار کردم ولی نتیجه ای نمی ده کسی می دونه اشکال از کجاست ؟[/QUOTE]

سلاممممممممممممممممممممممممممم
منم یه سوال دارم 
یه مستطیل می کشم می خوام لینکش بدم به یه flash دیگه نمی دونم چطوری؟
می خوام flsh هم توی همان صفحه لینک آورده بشه؟یعنی  صفحه جدید باز نشه؟؟؟؟؟؟؟
شرمنده من نمی دونم چطوری جواب سوالمو بگیرم اگه کسی می تونه راهنماییش رو به میلم بده. ممنون
[email protected]

دوست عزیز شما داری توی as2 از as3 استفاده میکنی که جواب نمیده . از این کد استفاده کن

[PHPS] on (release) {
getURL("www.google.com");
}

[/PHPS]

m_karimi2044

New Member
دوست عزیز شما داری توی as2 از as3 استفاده میکنی که جواب نمیده . از این کد استفاده کن

PHP Code:

on (release) { getURL("www.google.com"); }

سلام مرسی از کمکتون ولی مسیر رو پیدا نمی کنه؟آیا بایدفایل فلشم که قراره بهش لینک بشه رو آپلود کنم؟؟؟؟؟؟/
این پیغام رو موقه اجرا میده::::::
can not find file:///c:users/nasiri/local/temp/p2.fla. make sure path or internet adress is correct

بله شما هر url که می خوای بده ولی باید حتما تو فضای وب استفاده کنی . آپلود کنی میبینی همه چی درسته

موفق باشید !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا