Fa مشکل در ساخت اتوران خاص

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام مرسی چند تا عذز خواهی بهتون چون واقعا کارم گیره اگه قوانین رو رعلیت نکردم عذر می خوام

بعدش اینکه من کل majidOnline رو زیرو رو کردم این آدرس هم که دادینو رفته بودم تمام فایل هارو گرفته بودم
همه اینا سریال هارد رو میده
من با این مشکلی ندارم !

مشکلم اینه که نمی دونم با این سریال داده شده چطور کد فعال سازی به مشتری بدم
اگه برنامه خاصی یا الگوریتم خاصی داره لطفا راهنماییم کنین که با سریالی که از مشتری می گیرم بتونم بهش کد بدم که از نرم افزارم استفتده کنه

خیلی ممنونم

دوست عزيز
پاسختون تو اين مبحث داده شد:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=942477&posted=1#post942477

لطفا از زدن پستهاي تكراري و غير مرتبط با مبحث مربوطه خودداري كنيد

موفق باشيد.

wolf21

Member
سلام من هرچی کی را درست وارد مکینم قبول نمی کنه و plugin خاصی می خواد برای انجام این کار وهنوز مشکل حل نشده

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام من هرچی کی را درست وارد مکینم قبول نمی کنه و plugin خاصی می خواد برای انجام این کار وهنوز مشکل حل نشده

دوست عزيز
لطفا فايلتون رو پيوست كنيد تا مشكلش رو دقيقتر بررسي كنيم. فكر ميكنم با توضيحاتي كه تو پستهاي قبلي داده شد نبايد مشكلي داشته باشيد.

wolf21

Member
سلام شما همون جوری که برنامه را می نویسید برای من هم بنویسید من خودم چیزهایی را که باید بدم تغییر میدم.
لطفا بگید چگونه اون دکمه play را برنامه بدم که اجرا بشه

wolf21

Member
سلام خودتون یک نمونه برام بگذارید تا مشکلم حل شود اگر plugin خاصی می خواد هم بگذارید ممنون

ava_javani

New Member
سلام من تازه وارد این سایت شدم و ازتون کمک می خواستم ، اینکه من می خوام setup نرم افزارها رو اتوران کنم برنامم exe می شه ولی روی سی دی اتوران نمیشه میشه دقیقا برام توضیح بدید چون من زیاد با این نرم افزار کار نکردم

Silver PC

Well-Known Member
سلام
ورودتون به انجمن رو خوشامد میگم

سلام من تازه وارد این سایت شدم و ازتون کمک می خواستم ، اینکه من می خوام setup نرم افزارها رو اتوران کنم برنامم exe می شه ولی روی سی دی اتوران نمیشه میشه دقیقا برام توضیح بدید چون من زیاد با این نرم افزار کار نکردم

دوست عزیز شما باید برای سال خودتون یه تاپیک جدید ایجاد کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا