مشکل در رندر گرفتن Pass

mohammadrm

New Member
سلام دوستان
به یه مشکل عجیب تو رندر Passها برخورد کردم. بعد از اتمام رندر در بخش Multi-pass، لایه Shadow به صورت رنجه رنجه رندر میشه.
هرچی کلنجار رفتم نشد که نشد.
قبلا این مشکلو نداشتم.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون:)
Capture.PNG

صحنه ات رو اینجا قرار بده ، البته حجمش رو خیلی کم کن ، یه کاری کن حداکثر ده مگابایت بیشتر نباشه، تا به صحنه ات یه نگاهی بندازم

mohammadrm

New Member
متاسفانه به دلیل سفارشی بودن کار نمیتونم مدلو و یا صحنه رو در اختیارتون بزارم.
راه دیگه ای نیست؟ مثلا اسکرین شات گذاشت.

آخه عزیز من ، صحنه شما به درد چه کسی می خوره؟؟ مگه برای ناسا دارید صحنه می سازید؟

بعدشم ، بنده که عرض کردم، شما همه جزئیات رو از صحنه حذف کن و بطور مثال اون قسمتی که به این صورت می شه رو نگه دار، اینطوری حجم صحنه ات خیلی کم می شه

mohammadrm

New Member
آخه عزیز من ، صحنه شما به درد چه کسی می خوره؟؟ مگه برای ناسا دارید صحنه می سازید؟

بعدشم ، بنده که عرض کردم، شما همه جزئیات رو از صحنه حذف کن و بطور مثال اون قسمتی که به این صورت می شه رو نگه دار، اینطوری حجم صحنه ات خیلی کم می شه

چه ربطی داره برادر؟ یعنی چی داری بره ناسا صحنه می سازی؟! این چه طرز صحبت کردنه؟ میگم پروژه شخصی نیست. مگه فقط شمایی که میای تو این تایپک؟! اینجا یه مکان عمومی هست و هر کاربری میتونه بیاد. پس گذاشتن فایل اینجا کار نادرستیه.
لطفا کمی ادب رو تو صحبت کردن رعایت کنید.

نه دوست عزیز مثل اینکه قشنگ متوجه صحبت بنده نشدی

عرض کردم فایل شما که هیچی ، فایل صحنه های مطرح ترین آدم های دنیا هم روی نت قابل دسترسیه، شما پیش خودت فکر کردی واسه ناسا داری کار می کنی که نمی تونی فایل ناقصش رو اینجا قرار بدی؟؟

وقتی هنوز نمی دونی که سوال در مورد صحنه های سه بعدی رو باید با فایل بپرسی ، خوب مگه مجبوری سه بعدی کار کنی؟ برو منچ بازی کن یا چه می دونم یه قل دو قل بازی کن

شما سوال پرسیدی منم به محترمانه ترین حالت ممکن خواستم کمکت کنم، شما مثل اینکه طلبکار هستی نه؟

مشکل از شما نیست که وقتی یه نفر می خواد کمکت کنه بلد نیستی که چطور صحبت بکنی، مشکل از بنده است که تصور می کنم هر کسی لایق کمک کردنه

در آخر

بنده از شما بابت بی ادبیم عذر خواهی می کنم

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا