مشکل در تولید فایل نهایی

bluray

New Member
سلام
دوستان من یک کلیپ کوتاه که از چند تا عکس و یه آهنگ و یه مقداری هم افکت و... تشکیل شده رو در EDIUs نسخه چهار درست کردم .

در تایم لاین برنامه :
2V و 1AV برای قرار دادن عکس ها استفاده کردم . از 1T برای قرار دادن متن و از 1A برای قرار دادن آهنگ .
مجموعا هم 2دقیقه شده . حالا که می خوام به عنوان یه کلیپ ذخیره کنمش ، از هرکدوم از گزینه های منوی RENDER استفاده می کنم براماین رو در قالب 50 تا فایل که هر کدوم مثلا 2ثانیه است ذخیره می کنه . یعنی فیلم رو یه تیکه sAVE نمی کنه . می کندش 50 قسمت . از منوی File و با استفاده از EXPORT می شه یک کلیپ با پسوند AAF ذخیره کرد اما کیفیت در حد وحشتناکی بده . فرمت کار من1080*1920 هست و حتما باید با کیفیت بالایی ذخیره بشه . این هم تنظیمات پروژه:
Video
Frame size : 1920 x 1080
Frame rate : 29.97( 30000/1001 )
Pixel aspect : 1.0000
Field order : Top Field First
Audio
Rate : 48000Hz
Sample size : 16 Bit
Channel : 2
Setup
Rendering format : Canopus HQ AVI
Over Scan Size : 3 %
Audio Reference Level : -20.0dB
ضمنا من سکانس جدیدی ایجاد نکردم . همه اش تو همون سکانس یک هست . ممنون می شم یه کمکی بکنید . یه جا خواستم مطرح کنم گفت تاریخ تاپیک قدیمیه . جاهای دیگه هم گشتم نیود

bluray

New Member
سلام
چک کن ببین بینشون یه وقت mark نباشه.
یا حق
دوست عزیز منظورت از مارک چیه؟ من تازه یه روزه دارم با edius کار می کنم .
هر عکس شده یه کلیپ . هر افکتش شده یه کلیپ . نمی دونم چی کار کنم . داره می ره رو مخم که بگیرم کلا نرم افزار رو پاک کنم ها

آخرین ویرایش:

wild-mans

Member
سلام
کار خوبی میکنی پاکش کنی(فقط پریمیر نصب نکن:green:)
میشه یه عکس از زمانی که دکمه رندر رو میزنی بهم بدی.
یا حق

bluray

New Member
سلام
کار خوبی میکنی پاکش کنی(فقط پریمیر نصب نکن:green:)
میشه یه عکس از زمانی که دکمه رندر رو میزنی بهم بدی.
یا حق
آقا اینم عکس . من هر کدوم از گزینه های منوی رندر رو که می زنم شروع می کنه به رندر کردن و بعد از چند ثانیه که می رم تو پوشه rendered مربوط به پروژه ، کلیپ ها اونجا هست اما فرقی نمی کنه و باز هم تیکه تیکه رندر کرده . تازه حجمش می ره بالای 1.7گیگ در مجموع. :green:
http://ehsanrajabi.ir/khodam/test.gif
فقط 500کیلوبایت هست دیگه . شرمنده یه نمه سنگینه .:rose:
پریمیر یه دفعه نصب کرده بودم اما حال نکردم .

wild-mans

Member
سلام
آدرس عکست مشکل داره یه جایه دیگه آپلود کن حجمشم مهم نیست.
یا حق

bluray

New Member
سلام
آدرس عکست مشکل داره یه جایه دیگه آپلود کن حجمشم مهم نیست.
یا حق
مطمئنی ؟ من که تست می کنم درست کار می کنه . شاید سرعتت پایینه لود نمی شه . save traget as کن . منم الان یه چکش می کنم و پرمیژنش رو می برم بالا

wild-mans

Member
سلام
دوست وقتی روی لینک کلیک میکنم این سایت میاد:
jj_online.jpg

یاحق

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام دوست عزیز
در راستای پ.خ یی که به من دادین

چون من کلا با ادیوس کار نمی کنم، نمی تونم یعنی نمی دونم که کمکتون کنم
شرمنده

سلام بر شما
با عرض معذرت وقت تايپ كردن ندارم اگه ممكنه و اگه تا حالا مشكلت حل نشد با من تماس بگير
09111210534

جدیدترین ارسال ها

بالا