مشکل در ترسیم خطوط 2 بعدی در مکس

ali7848

Member
سلام . یه مشکلی دارم تو ترسیم خطوط 2 بعدی ... اینکه وقتی تو نمای front دارم ترسیم میکنم همه چی به نظر خوب میاد و داره درست ترسیم میشه اما موقعی که وارد نمای دیگه میشم میبینم اوجوری که مد نظرم بوده ترسیم نشده . راه حل ترسیم صحیحش چیه و ایراد من کجاست . :rose:

خوب احتمالا اسپیلانهات روشنه

مشکلی هم نداره از نمای تاپ اسکیلش کن جمعش کن درست میشه

ali7848

Member
خوب احتمالا اسپیلانهات روشنه

مشکلی هم نداره از نمای تاپ اسکیلش کن جمعش کن درست میشه

ممنون از پاسخگوییتون اما با اسکیل دادن در نمای تاپ مشکل حل نمیشه. چون خطوط در یک محور نیستن .
منظور از روشن بودن اسپیلان چی هست ؟

ali7848

Member
از تولبار اصلی snap رو روی 2.5 بذار و ترسیمتو بکن

ممنون از پاسخگویی اما مشکل اینجاست که وقتی میخوام خط رو در ادامه آرک ترسیم کنم اون خط رو در راستای محور x صفحه grid ترسیم میکنه . درسته الان میشه اسکیل کرد اما اگر صحنه با جزییات بالا باشه اینکه بخوام اسکیل بدم هم زمان بر میشه هم گاهی با مشکل روبه رو میشم در نماهای مختلف ... راه حلی نداره که من بتونم در امتداد همون خطوط که مد نظرم هست ترسیم کنم ؟!

ali7848

Member
در حد متوسط ...
این مشکلی هم که واسه خطوط 2 بعدی پیدا کردم اینه که ترسیمات رو بر اساس گریدهای نمای دید انجام میده یعنی من از هر نمایی چه front و یا left ترسیم کنم با اسنپ بدون اسنپ میاد وسط ترسیمش میکنه . یعنی خطم رو روی خط محور x , y ترسیم میکنه . من قبلا این مشکل رو نداشتم جدیدن اینجور شده. تو آخرین پستی که گزاشتم کاملا معلومه که من یک آرک ترسیم کردم جابه جا کردم به عقب و در نمای front یک خط ترسیم کردم ( اسنپ 2.5 هم فعال بود ) اما ادامه آرک ترسیم نکرده و دقیقا بالای محور y کشیدتش
دوستانی که اطلاع دارن اگه پاسخگو باشن ممنون میشم . چون خیلی آزار دهنده هست این مشکل واسم :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا