مشکل در تبدیل swf به ویدیو

mshgames

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان گل در انجمن مجید آنلاین
من یه سوالی داشتم که یه فایل فلش (یه انیمیشن) با نرم افزار مخصوص تبدیل swf به ویدیو تبدیل می کنم
اما بعد از تبدیل فیلم داخل فیلم افت فریم و تیک وجود داره در صورتی که تو فلش پلایر انیمیشن به راحتی اجرا میشه ضمناَ اون نرم افزاری که فایلو باهاش تبدیل به فیلم می کنم
اسمش Moyea swf to vedio هستش و تمام تنظیمات تبدیل ویدیو روی پایین گذاشتم بازم خروجیش اون سرعت و روانی رو نداره و دچار افت فریم هستش---

باید با چه نرم افزاری و چه شیوه ای فایل فلش انیمیشنمو تبدیل به فیلم کنم که این مشکل بوجود نیاد

ممنون

Mehrdad155

کاربر فعال
درود بر شما

فرمت فلش رو به mov تبدیل کنید نه فرمت دیگه . بعد با پریمایر یا افتر افکت اونو به mp4 یا هر فرمت دیگه تبدیل کنید ( به تنظیمات صفحه و فریم ریت به شدت دقت کنید ).

حتی الامکان تبدیل به mov را با آخرین نسخه فلش یا Adobe media encoder انجام بدید نه برنامه ی دیگه .

ممنون میشم نتیجه رو بگید چون کنجکاو شدم ببینم چرا شما افت فریم دارید .من تا حالا این مشکل رو نداشتم.

mshgames

Well-Known Member
سلام ممنون آقا مهرداد گل دستت درد نکنه راحت شدم:)
من لقمه رو 10 دور می پیچوندم
من اینکارو می کردم اول فایل swf می بردم تو نرم افزارهای تبدیل swf to mp4 هنگامی که تو فایل فشم افکت های بلورر و غیره بود اون نرم افزار هنگام capture گرفتن کند عمل می کرد و خروجی فایل mp4 من به شکل تیکه تیکه و افت فریم ایجاد می شد
فکر کنم چون cpu میره زیر بار مستقیم و همزمان هم فایل فلش تو برنامه تبدیل کننده run میشه این مشکل بوجود میاد البته من cpu رو تازه گرفته مدل 4460

ولی الان روشی که شما گفتیدو انجام دادم بدون مشکل و مثله فایل فلش و خیلی روان و بدون افت فریم بهم خروجی mov داد البته حجمش یه خورده غیرعادی بود که بردمش تو یه نرم افزار ویرایش فیلم تبدیل به mp4 کردمش و خیلی راحت و بدون مشکل حل شد دستت درد نکنه

چون هر بار میخواستم به mov تبدیل کنم فلش بهم ارور quichtime not available می داد که در صورتی که quick time تو سیستمم نصب بود یه سرچی زدم و اینو quicktime alternative 3.22 دانلود کردم و مشکلم حل شد

animation.png

mshgames

Well-Known Member
راستی تو خوده نرم افزار فلش که تبدیل به mov میشه و ما بهش بجای فریم زمان میدیم (مثلا فلان دقیقه برایه ما ضبط کن) آیا عملیات عکس گرفتن تو خود نرم افزار فلش انجام میشه و یا روش دیگه ای هستش چون دقیقا مثله فایل swf با همون سرعت و بدون افت فریم بهت خروجی mov میده (حالا تو کارت اکشن اسکریپت کلی لایر و... هم باشه)

python68

New Member
دوستان کدوم نرم افزار برای تبدیل ویدیو به gif پیشنهاد میکنید؟

Mehrdad155

کاربر فعال
راستی تو خوده نرم افزار فلش که تبدیل به mov میشه و ما بهش بجای فریم زمان میدیم (مثلا فلان دقیقه برایه ما ضبط کن) آیا عملیات عکس گرفتن تو خود نرم افزار فلش انجام میشه و یا روش دیگه ای هستش چون دقیقا مثله فایل swf با همون سرعت و بدون افت فریم بهت خروجی mov میده (حالا تو کارت اکشن اسکریپت کلی لایر و... هم باشه)

درست متوجه نشدم....اگه منظورتون گرفتن یک شات یا یه تک تصویره و کلا انیمیشن تو استیج ساخته شده با اکسپورت ایمیج حله ولی اگه مووی کلیپ های تو در تو دارید و تعداد فریم ها زیاد نیست کل کار رو یه مووی کلیپ کرده و روی مووی کلیپ رایت کلیک کنید و گزینه ی export png sequence را انتخاب کنید . ولی اگه فریم ها زیاد هستن همون روش mov کردن و بردن در پریمایر و گرفتن شات در اونجا .

Mehrdad155

کاربر فعال
دوستان کدوم نرم افزار برای تبدیل ویدیو به gif پیشنهاد میکنید؟

ببینید برای تبدیل به Anim gif نرم افزارهای زیادی هستن حتی همین خود فلش . ولی موضوع اینه که چون گیف فقط 256 رنگ رو ساپورت میکنه شما باید از همون اول بر اساس این مورد انیمیشن رو بسازید . یعنی از گرادینت ها و بلور ... بپرهیزید . اونوقت یه انیم گیف با کیفیت دارید .
اما اگه یه فیلم آماده دارید سراغ پریمایر یا افتر افکت برید تا اونجا با دستکاری تنظیمات در حد امکان براتون رنگ ها بهینه شود.

جدیدترین ارسال ها

بالا